Cobra 29 LTD Classic - opinie

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Blaine
Posty: 148
Rejestracja: 2010-12-14, 20:22
Lokalizacja: Ldz

Cobra 29 LTD Classic - opinie

Post autor: Blaine »

Witam, otóż w serwisie cb w moich okolicach jest w komisie Cobra 29 LTD Classic.
Jest sporo różnych 29, dlatego wysyłam fotki z aukcji- dokładnie taka 29tka:
http://allegro.pl/cobra-29-ltd-z-fabryc ... 49082.html
Z tym, że o wiele bardziej zadbana, bo nie ma żadnego napisu startego.
Mam pytanko, czy jest to radio godne grzechu?
Domyślam się, że nadawanie może miec większe jak 4W.
W komplecie jest jakiś mikrofon ze wzmocnieniem (jeśli się nie mylę to Farun).
380 złotych za ten komplet chcą. Technicznie sprawny w 100%, przed zakupem można sprawdzic jak to działa.
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

Na pewno lepszy wybór niż nowomodne twory z ASC w tej samej cenie. Jeśli nie czujesz wewnętrznej potrzeby posiadania radia które ma FM, boki i wstęgi to jest to dobry wybór.
Awatar użytkownika
Blaine
Posty: 148
Rejestracja: 2010-12-14, 20:22
Lokalizacja: Ldz

Post autor: Blaine »

FM nie mam potrzeby, mimo iż sporo ostatnio za granicą jeździłem, to jednak na razie się nie zapowiada.
Co do boków i wstęg to za bardzo nie wiem o co chodzi, wnioskuje więc, że też mi nie są potrzebne :)
Pytanie tylko czy cena ok.
matti201

Post autor: matti201 »

po pierwsze o aukcji z linku ... fabryczne echo w cobrze........ :mrgreen: sprzedajacy nie wie co sprzedaje

po drugie samo radio.... mój faworyt z kategorii 40 kanałów AM, jak najbardziej godne popełnienia wszelkich grzechów, bije wszystkie, nowe dostępne w PL, asc-posiadajace sprzety na głowe

po 3... za około 400 złotych pokusił bym sie na sprowadzenie nowego z usa, z podswietleniem NW
Awatar użytkownika
Blaine
Posty: 148
Rejestracja: 2010-12-14, 20:22
Lokalizacja: Ldz

Post autor: Blaine »

matti201,
ad.1
aukcje podałem tylko po to, żeby było widac jaki dokładnie model, bo z tego co widzę, jest kilka wersji.

ad.2
Mnie generalnie urzekł srebrny kolor i stan egzemplarza którym jestem zainteresowany.
Rozumiem, że w tym modelu asc jest zbędne? :)

ad.3
Szczerze, to nigdy nie sprowadzałem niczego z usa i nie wiem nawet do Kogo miałbym się z czymś takim udac :)
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Post autor: Rafi »

Blaine, jeżeli chcesz nową Cobrę to napisz w temacie Giełdy - Kupię, a napewno ktoś z forum ją sprowadzi, jest kilka osób które sprowadzają sprzęt ze Stanów :-D
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
matti201

Post autor: matti201 »

ad. ad1 : wiem ze przykład, tylko czasaimi przeraza mnie to co ludzie wypisują w opisach na aukcjach, wersje C29 różnią się raczej kosmetyką, elektronika jest jedna i ta sama we wszystkich (nie licząc cobry na rynek UK, ale to inna opowieść - generalnie unikać C29 z przełącznikiem UK-EU, całkiem inne radio !!!! )

ad. ad2: wiekszość jest srebrnych, jakas black chrome była, ale to wyjątek, NW w dzień jest srebrna, w nocy ładnie świecą napisy i pane... na zielono :D

ad ad3. ebay.com --> szukasz sprzedawcy z wysyłką worldwide --> kupujesz --> płacisz paypal'em --> umawiasz sie ze sprzedawcą ze wyśle jako gift, bez rachunku w środku i zdekarowaną wartością 49 dolarówi prywatnego adresu --> przed urzedem celnym - oddział pocztowy upierasz sie ze gift i nie wiesz co jest w środku, nic nie kupowłeś, a nijaki wysyłający jest znajomym poznanym w necie i wiesz tylko tyle ze chciał ci zrobić prezent, nie chce powiedzieć co to , bo ma być niespodzianka i generalnie wiesz tyle ile jest napisane na deklaracji :mrgreen: --> odbierasz radio --> przestrjasz radio --> cieszysz się nową cobrą 29 za kwote mniej niz 500 PLN.... toż to za tyle ciezko jonnego czy tam harego kupić, a porównania nie ma
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7805
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

250zł ten parch niewarty

Za 420zł mam Unidena 68 LTW nowego

a jak chcesz coś z Cobry to mam model 29 z bluetooth
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Blaine
Posty: 148
Rejestracja: 2010-12-14, 20:22
Lokalizacja: Ldz

Post autor: Blaine »

Hasan-Łódź, w moim mobilu zostaje Yosan Pro 120 :)
Jak na moje wymagania, super radio, żadnych problemów, bardzo dobry odsłuch (medal dla tego, Kto wymyślił RF Gain). + ta Mlka od Sirio, bajka.
Za niedługo będę innego mobila w Rodzinie uzbrajac.
Czemu uważasz, że ta Cobra to parch? :)
Co do Unidena, to też rozważam, ale raczej tego 78. Chociaż czym dokładnie się różni to jeszcze nie przybliżyłem sobie, w każdym razie wizualnie jest super.
Generalnie srebrne cb są najbardziej w moim guście.
Szkoda, że Presidentów nie ma srebrnych (chyba? :) )
Awatar użytkownika
szpara
Posty: 794
Rejestracja: 2008-01-29, 21:17
Lokalizacja: KO01KX (Tarczyn)

Post autor: szpara »

Blaine pisze:Szkoda, że Presidentów nie ma srebrnych (chyba? :)
Taylor.
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7805
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

strasznie zniszczony panel przedni (od czego i dlaczego w takim stopniu?!), dziwny opis - mikrofon PAN w obudowie K-PO (obstawiam, że mik KPO pewnie) ze "wzmacniaczem" + kamera pogłosowa w radiu... :mrgreen:

opis tego radia to coś jak opisy aut na allegro - nawet na zdjęciach goły sztrucel nie trzyma się kupy, ale w opisie 100% ideał bezwypadkowy i oczywiście pełna opcja bez skóry ;)

za 450 to jest nowa Cobra 25 LTD do wyjęcia
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Blaine
Posty: 148
Rejestracja: 2010-12-14, 20:22
Lokalizacja: Ldz

Post autor: Blaine »

Hasan-Łódź, na samym początku pisałem, że ta aukcja z Cobrą jest tylko "poglądowa". Ta którą jestem zainteresowany jest tylko w komisie cb, nie mają nawet konta na allegro.
Stan wizualny idealny, 1 rok na bazie była.
A tamten opis to komedia swoją drogą :)
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7805
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Który komis?
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

Ile Waszym zdaniem warto dać za Cobrę 29 LTD Classic w bdb stanie technicznym i wizualnym, samo radio z gruszką? Rozumiem, że z racji Delta Tune lepiej ją kupić niż wersję NW (podświetlenie mi niepotrzebne)?
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
Awatar użytkownika
pasek888
Posty: 1454
Rejestracja: 2009-11-27, 20:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: pasek888 »

Myślę, że 300.
Johnny 3 + WA-27 / Albrecht AE 2990 AFS + Hyflex
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cobra”