Cobra 19DX IV

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

konrad940
Posty: 10
Rejestracja: 2008-07-14, 16:31
Lokalizacja: Częstochowa-Biała

Post autor: konrad940 »

Na innym radiu nie sprawdzełm bo nie mam reflektometr dobry bo sprawdzłem na sztucznym obciążaniu i wskazania były prawidłowe.
kajoj
Posty: 1992
Rejestracja: 2008-12-15, 00:24
Lokalizacja: kętrzyn,toruń

Post autor: kajoj »

jak dla mnie te radio nie idzie ustawić bez szumów..żeby działało prawidłowo
było;alan 48+,78,onwa mk3-2,s9,at1000,sirio s9,mlka 145,as100,kl203 wzmacniacz,baofeng vr-5,cobra 25ltd,
jest;uniden520
+densei2002+gamma2R
alan18+densei,santiago 1200
grant+mlk-a
baza;president jack+zasilacz xbox 19A
+massen 5/8 +747wzma mocy midland,mikrofon wm61-wkładka
dantech
Posty: 5
Rejestracja: 2009-06-19, 09:34

Post autor: dantech »

venon666 pisze:kolego tego sie nieda dobrze zestroic bo albo nadajnik albo odbiornik nie bedzie w czestotliwosci i nie da sie zestroic zeby i nadajnik i odbiornik byly na jednej czestotliwosci to radio jest zaprojektowane do pracy w piatkach a w zerach nie chce wspolpracowac a co do dobrze przestrojonego zapytaj Marcoma z naszego forum mial kiedys kilka sztuk na sprzedaz na allegro
I tu się zdziwisz kolego bo 80% innych trx'ów na rynku ma ten sam ból i nawet o tym nie wiesz. Dziwne że akurat przy Ultra III się o tym tak mówi. I wyprzedzam gadanie : "Nie mam i nie miałem Ultra III". NAtomiast widziałem sztuki które działały powiedzmy równie przeciętnie jak owe 80% radii na rynku

[ Dodano: 2009-06-19, 13:33 ]
Do niedowiarków. DNT Carat, Cockpit i Strato to kult odbiornik i długo takiego jeszcze nie będzie - ultra czułość i niskie szumy. Odbiór prawie Hi-fi. I co? Ano to że też tam jest odstrojony odbiornik w "0".
Admirał
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-07, 12:38
Lokalizacja: Lodz

Post autor: Admirał »

Ja mam takie radio od czterech lat + lemm at 1200 na klapie i uwazam ze jak za kwote ktora wowczas na nie wydalem jest to bardzo przyzwoity sprzet. Oczywiscie nikt w ten sposob nie powie jezeli trafil na uwalony albo zle przestrojony egzemplarz. Poza tym jak ktos opanuje dzialanie rf gain i sq w tym radiu to naprawde jest przyzwoicie. Meczace sa opinie tych "wilkow" zaciekle krytykujacych ten model a opierajacych sie wylacznie na innych opiniach. Powtarzam, jezeli trafimy na poprawnie zestrojony egzemplkarz + dobrze dobierzemy i zestroimy antene to za te pieniadze z rf gain nie ma lepszego radia.

73
kajoj
Posty: 1992
Rejestracja: 2008-12-15, 00:24
Lokalizacja: kętrzyn,toruń

Post autor: kajoj »

jakie przyzwoite,,,,za tą kwotę wolę używkę midlanda lub unidena..cobry to są stare cobry,miałem w sam ciezarówym w służbowym odrazu poszedł na biurko,,nie idzie jego użytkować,,po modach to ujdzie
było;alan 48+,78,onwa mk3-2,s9,at1000,sirio s9,mlka 145,as100,kl203 wzmacniacz,baofeng vr-5,cobra 25ltd,
jest;uniden520
+densei2002+gamma2R
alan18+densei,santiago 1200
grant+mlk-a
baza;president jack+zasilacz xbox 19A
+massen 5/8 +747wzma mocy midland,mikrofon wm61-wkładka
konrad12

Post autor: konrad12 »

Admirał pisze:Meczace sa opinie tych "wilkow" zaciekle krytykujacych ten model a opierajacych sie wylacznie na innych opiniach. Powtarzam, jezeli trafimy na poprawnie zestrojony egzemplkarz + dobrze dobierzemy i zestroimy antene to za te pieniadze z rf gain nie ma lepszego radia.
Aha...
dantech
Posty: 5
Rejestracja: 2009-06-19, 09:34

Post autor: dantech »

tu się zdziwisz kolego bo 80% innych trx'ów na rynku ma ten sam ból i nawet o tym nie wiesz. Dziwne że akurat przy Ultra III się o tym tak mówi. I wyprzedzam gadanie : "Nie mam i nie miałem Ultra III". NAtomiast widziałem sztuki które działały powiedzmy równie przeciętnie jak owe 80% radii na rynku
Ta wypowiedz nie miała na celu chwalenia Cobry i podobnych Ultra. To tylko stwierdzenie konkretnego faktu.

Nie ulega żadnej dyskusji że Cobra DX4 i klony to syf totalny - technologiczne dno

Akurat stwierdzam to po własnym oglądzie a nie po opinii, jak to nazwałeś "wilków".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cobra”