Radyjko Cobra

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Mess
Posty: 30
Rejestracja: 2009-06-07, 15:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Radyjko Cobra

Post autor: Mess »

Witam,
Koledzy przeszukałem forum, i wygląda na to, że nikt nie posiada i używa radia Cobra 7 PLUS (10 PLUS) poza mną
Opinie o Cobra 19 (tej chińskiej) są tragiczne, więc chciałem zapytać co sądzicie o moim sprzęcie.
Radio jest z lipca 1988 prdokcja koreańska, u mnie od 1991 z Lemm Magnium At 71 działa OK.

Zastanawiam się nad zakupem czegoś bardziej "wspołczesnego" watro ?? (jesli już to tylko uniden mam na mysli)
kajoj
Posty: 1992
Rejestracja: 2008-12-15, 00:24
Lokalizacja: kętrzyn,toruń

Post autor: kajoj »

te starsze modele cobry był na pewno lepsze niż te dzisiejsze modele,ja na Twoim miejscu zostawił bym te radio a jak już masz kasę to możesz zainwestować w unidena ...starsze radia na pewno były lepiej wykonane niż współczesne
było;alan 48+,78,onwa mk3-2,s9,at1000,sirio s9,mlka 145,as100,kl203 wzmacniacz,baofeng vr-5,cobra 25ltd,
jest;uniden520
+densei2002+gamma2R
alan18+densei,santiago 1200
grant+mlk-a
baza;president jack+zasilacz xbox 19A
+massen 5/8 +747wzma mocy midland,mikrofon wm61-wkładka
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Re: Radyjko Cobra

Post autor: Marek »

Mess pisze:Witam,
Koledzy przeszukałem forum, i wygląda na to, że nikt nie posiada i używa radia Cobra 7 PLUS (10 PLUS) poza mną
Opinie o Cobra 19 (tej chińskiej) są tragiczne, więc chciałem zapytać co sądzicie o moim sprzęcie.
Radio jest z lipca 1988 prdokcja koreańska, u mnie od 1991 z Lemm Magnium At 71 działa OK.

Zastanawiam się nad zakupem czegoś bardziej "wspołczesnego" watro ?? (jesli już to tylko uniden mam na mysli)
Jak radio sprawuje sie dobrze to po co zmieniać?
Starsze modele radyjek na pewno są lepsze od "nowoczesnych" .
A jeżeli chodzi o Cobrę 19DXIV - wcale nie jest taka zła.
W swoim radyjku zmień tylko mikrofon na taki ze wzmocnieniem

np. EC-2018. lub któryś z KPO NM.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cobra”