RANGER 2950dx WERSJA EXPORT 2012

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

FIRE
Posty: 19
Rejestracja: 2014-03-04, 01:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: FIRE »

To ja znowu odkopię ;) RCI 2950 ma nie tyle skrót mocy co jej płynną regulację, co do odbiornika na poziomie 87 mogę się zgodzić, chociaż... latałem na tym radyjku kilka lat aż do 96 jak zmuszony byłem sprzedać i szczerze mówiąc mimo iż mam obecnie Jacksona I 6 B na 477 ;) to i tak jako drugie zakupię w przyszłości RCI 2950 i może Lolka tudzież HR'a, są to radyjka o dosyć zróżnicowanej charakterystyce (na szczęście) i dlatego zapewniają max zadowolenia i zabawy w zależności od potrzeb, warunków, osprzętu (antena) itd. itd. itd.

Z Łodzi z mojego RCI na 1/2 fali (z powyginanymi przeciwwagami, diabli wiedzą co to było :mrgreen: ) na USB bez kłopotu rozmawiałem z Wrockiem, Wałbrzychem, Zgorzelcem i bynajmniej nie była to jazda na 1s ;) , nie mogłem uwierzyć jak potwierdzaliśmy łączność, ciekawe, że po umówieniu na "łączność" ale już z Alana 87, innej lokalizacji (podobno lepszej) z antenki 5/8 już tak kolorowo nie było, a warunki były niezłe, bo powtarzałem ten manewr z mojej bazy więc...

Jak to mówią, jeden lubi zapach skarpetek, a inny pomarańczy, a że ja lubię mieszać :lol: będę strzelał oprócz tego co mam jak już wspomniałem w RCI 2950 i Lolka, w pierwszym rzędzie na RCI. :evi:
golfir1

RANGER 2950dx WERSJA EXPORT 2012

Post autor: golfir1 »

znaczy antena nie za wysoko zamocowana i dlatego "połówka" sie sprawdziła:) były podwyzszone warunki to i łaczności sie robiło....
ODPOWIEDZ

Wróć do „RCI / Ranger”