Stabo xm 5000

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

adagor28
Posty: 131
Rejestracja: 2010-10-13, 17:07
Lokalizacja: szczecin

Stabo xm 5000

Post autor: adagor28 »

Panowie szukam jakiś konkretnych informacji na temat tego radia, jest juz profesjonalnie przestrojone w zera, zwiększona moc AM moc 8 Watt , FM 11 Watt, z tyłu dołożony radiator ze wzgledu na moc, czy ktoś z Was posiada takie jak ono sie sprawuje w aucie i z jaka antenką ? , to juz teraz trzecie moje radio , pierwsze president Johnny 1, Mtech-legend 2, a teraz to stabo xm5000 , pozdrawiam
Witek3212
Posty: 791
Rejestracja: 2010-12-27, 20:26
Lokalizacja: GDAŃSK ŻABIANKA

Stabo xm 5000

Post autor: Witek3212 »

Podłącz radio i zapytaj tych w promieniu kilometra, dwóch, czy aby na pewno słyszą Cię wyraźnie, niezależnie od tego, na którym są kanale?...
W tym wypadku polecam jak najkrótszą antenę, by zminimalizować efekt opisany w poprzednim zdaniu...
Sorry za ton, ale zaleciało mi saxonem z tym "profesjonalizmem"... czy się mylę?
BAZA:
HERBERT 1 + DENSEI 2002 tuning + FUTURA 1 5/8
MAYCOM EM-27 + M60 1/4
MOBIL:
HERBERT 1 + DENSEI 2018 JAPAN tuning + SANTIAGO 1200 W DZIURCE
RĘCZNIAK:
MAYCOM SH-27
MAYCOM AH-27
Awatar użytkownika
wojtek1503
Posty: 89
Rejestracja: 2009-04-03, 19:21
Lokalizacja: Podlasie

Re: Stabo xm 5000

Post autor: wojtek1503 »

Witek3212 pisze:Podłącz radio i zapytaj tych w promieniu kilometra, dwóch, czy aby na pewno słyszą Cię wyraźnie, niezależnie od tego, na którym są kanale?...
W tym wypadku polecam jak najkrótszą antenę, by zminimalizować efekt opisany w poprzednim zdaniu...
Sorry za ton, ale zaleciało mi saxonem z tym "profesjonalizmem"... czy się mylę?
Raczej udałbym się do serwisu w celu sprawdzenia czy chodzi o modulację czy nośną, jak zestrojone są obwody itp.. Nie jest to Saxon ale niedawno radyjko było na Alledrogo, wcześniej gość sprzedawał DNT również podobnie przerobione, dodatkowo wzmocnienie w miku wzorowane na Sadelcie. Jak obejrzałem zdjęcia środka to niezły z niego artysta :) Samo radio podobne do 5012 więc czułe, szumne, mi osobiście taki odbiornik z ADHD nie podoba się ale co kto lubi. Myślę że antena 1m wystarczy
adagor28
Posty: 131
Rejestracja: 2010-10-13, 17:07
Lokalizacja: szczecin

Stabo xm 5000

Post autor: adagor28 »

Kurde panowie co radio to negatywna opinie gorzej niż z kobietami, president nie bo szumi, onwa nie bo czuła i szumi , legend nie bo masakra, yosan nie bo brak rf-gain itd. napisałem "Panowie szukam jakiś konkretnych informacji" tzn. jak jest w aucie z antena ml-145 , czy radio jest czule , czy ma dobre filtry przeciw zakółceniowe, czy po dołożeniu odpowiedniego mikrofonu ze wzmocnieniem bardzo dobrze słychać itd. spodziewałem sie profesjonalizmu, co dobre a co złe , wygląda na to ze radio jest gorsze od cb ULTRA , dobra radyjko jak przyjdzie z serwisu opisze po swojemu, ale chciałem uzyskać kilka ciekawych informacji od tych co posiadają to radyjko do tej pory , co do Mtech - legend radyjko dobre dla początkujących którzy nie wiedza jeszcze co to zakłócenia, mówię o samochodach benzynowych, president johnny 1 podobnie , mniej zbiera niż legend 2 ale za to słabszy zasięg, najlepiej do tej pory sprawiło mi sie radyjko uniden pro 520 xl to starsze.
adagor28
Posty: 131
Rejestracja: 2010-10-13, 17:07
Lokalizacja: szczecin

Stabo xm 5000

Post autor: adagor28 »

Witam ,radyjko już otrzymałem zamontowane mam już je w autku z anteną ml-145, powiem że jetem pozytywnie zaskoczony, radyjko naprawdę pięknie dopieszczone nie jest wcale szumne jak ktoś tutaj napisał po ustawiniu praktycznie nic w trakcie jazdy tym radyjkiem sie nie kreci nie zbiera żadnych zakłóceń, głosniczek ładnie stonowany, odbiór dla mnie rewelacja dzisiaj rozmawiałem z kolegą w odległości w lini prostej około 18 km, on był w prawie centrum miasta dokładnie szczecin ul. milczańska, a ja kierunek gryfino miejcowość czepino, gościu mówił że bardzo wyraznie mnie słyszy i pytał sie z czego ja nadaje ze tak dobrze mnie słychać, z takiej odległości. Co do krótszych odległosci nie ma również z tym problemu czysto i wyraznie mnie słychać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stabo”