WZÓR PODANIA DO SPÓŁDZIELNI

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

mi pasuje =) ale jednak kasztan w spółdzielni nie zaakceptował ustawy o Ochronie środowiska....cóż, złożę

Obrazek

laj laj laj
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
koszmar

Post autor: koszmar »

orba, dostarcz mu arkusz Dionizego. Nie widzę by w piśmie określił, jakiego rodzaju ma to być dokument. :mrgreen:
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

koszmar powiem Ci że po spotkaniu w Wawie siły mi opadły do -2 przynajmniej. Prawo spółdzielcze i wspólnotowe.....wrrrrrr

Niby mogę złożyć arkusz choć coś czuję że bez pieczątki z OŚ się nie obędzie ale tam dokładnie tego samego dokumentu potrzebują =)

Pozdrawiam =)

ps. rozmyślam jak przekombinować żeby jeszcze sirtela wścibić na maszt....to bez nadzoru budowlanego się nie obędzie...
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Pojawiło się zagadnienie wykonania rysunku technicznego instalacji anteny 6m na maszcie 2,5m do komina na bloku. Rysunek ma być złożony do nadzoru budowlanego. Co wg Was powinien zawierać, na co zwrócić szczególną uwagę żeby taka prośba o instalacje miała 100% szans na zgodę?
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Jak z pozwoleniam dałam radę to i z projektem dam.....najwyżej będę znawcą od różnego rodzaju średnic wkrętów, kusz i tego typu....tak łatwo się nie poddaję.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
marti101
Posty: 628
Rejestracja: 2009-07-03, 16:30
Lokalizacja: JO81HU/Leszno
Kontakt:

Post autor: marti101 »

orba pisze:...najwyżej będę znawcą od różnego rodzaju ... kusz
Chyba kausz? :mrgreen: :-P
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

hah zadziora podświadomie ze mnie wyszła =) wcale nie chciałam nikogo sprzątnąc :mrgreen:
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
koszmar

Post autor: koszmar »

Orba, podesłałaś prezesowi ŚR? :mrgreen:
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Piotrku tak myślałam i myślałam co mistrz miał na myśli
koszmar pisze:podesłałaś prezesowi ŚR?
marti101 pisze:rba napisał/a:
...najwyżej będę znawcą od różnego rodzaju ... kusz
i za nic w świecie nie mogłam zaczaić Piotrku o co Tobie chodzi. Sprzątnąć gościa nie miałam wszak powodów....W końcu jakby nie było mamy za sobą rok znajomości i chyba z nikim tylu pism nie wymieniłam....

Olśnienie przyszło po czasie jak czytałam świat radio ale nie wiem czy to jest godne uwagi mojego prezesa biorąc pod uwagę że On info pobiera z wikipedii

Wiesz papierki i tak mnie czekają do nadzoru a wyliczenia dla OŚ zrobię z czystej ciekawości =)
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

kgb dzięki. Mam orzecznictwo w kilku sprawach prywatnych prowadzonych z pomocą adwokatów PZK( aha i tu ścisłość, PZK pomaga tylko zarejetrowanym Krótkofalowcom) i miło że ŚR zachęca do tocznia bojów ale nie zawsze jest to takie łatwe a czas jaki może być potrzebny do załatwienia sprawy może opierać się o kilka dobrych lat. kgb ja zgodę już mam na wszystko co było w dzałce spółdzielni, teraz nadzór =)
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
koszmar

Post autor: koszmar »

orba pisze: teraz nadzór =)
Jak masz zgodę, to urząd gminy. ;-)
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Po wspólnym procesie ten tegowania w głowie jednak nadzór budowlany. Czy ktoś w forum robił takie wyliczenie/rysunek dla nadzoru? Kolejne pytanie czy mam na siłę kombinować z odciągami ( których fachowo zaczepić nie mam do czego na dachu) czy nie jest to warunek do otrzymania zgody z nadzoru? Jakieś sugestie?
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
pasek888
Posty: 1454
Rejestracja: 2009-11-27, 20:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: pasek888 »

czy jeśli wystosowuję takie podanie do spółdzielni o pozwolenie na zamontowanie anteny, muszę być w tym bloku zameldowany ? czy muszę widnieć u nich w dokumentacji ?
Johnny 3 + WA-27 / Albrecht AE 2990 AFS + Hyflex
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Jako kto napiszesz to pismo?
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Zablokowany

Wróć do „FAQ”