WZÓR PODANIA DO SPÓŁDZIELNI

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

WZÓR PODANIA DO SPÓŁDZIELNI

Post autor: Marek »

Mój wzór ale zdał egzamin i zezwolenie otrzymałem

Marek xxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxx
xx
................................................Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej
................................................................................"NOWA"




.................................................................PROŚBA

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody na montaż anteny CB działającej w częstotliwości 26 - 27MHz na dachu bloku przy ul. xxxxxxxxxxxxx. Jednocześnie deklaruje, iż urządzenie podłączone do wyżej wymienionej anteny nie będzie miało większej mocy niż 4W zgodnie z wymogami homologacyjnymi. Informuję, iż mogę bez dodatkowego pozwolenia prowadzić transmisję na tej częstotliwości o mocy nie wyższej niż zadeklarowana zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 24 października 2005r w sprawie urządzeń radiowych nadawczych lub nadawczo-odbiorczych, które mogą być używane bez pozwolenia (Dz.U, z 2005r Nr 230, Poz. 1955).
Sam pokryje wszelkie koszty instalacji oraz montażu. Zapewniam także o zastosowaniu wszelkich środków zabezpieczających, umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie montowanej instalacji antenowej oraz zapobiegających uszkodzeniom części budynku. Montaż anteny nie będzie naruszał poszycia dachowego, a późniejsze użytkowanie anteny nie będzie uciążliwe dla mieszkańców.
Równocześnie proszę o udostępnienie kluczy do włazów prowadzących na dach w celu dokonania niezbędnych pomiarów, a także ustalenia dogodnej i jak najmniej uciążliwej lokalizacji oraz późniejszego montażu instalacji antenowej.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i proszę o wydanie zgody w formie pisemnej.




...............................................................................Z poważaniem


...............................................................................Marek xxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 2007-11-29, 23:00 przez Marek, łącznie zmieniany 2 razy.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 24 października 2005 r. w sprawie urządzeń radiowych nadawczych lub nadawczo-odbiorczych, które mogą być używane bez pozwolenia (Dz.U.Nr 230, poz. 1955), nie wymaga pozwolenia radiowego używanie na terytorium Polski urządzeń CB wyłącznie w zakresie częstotliwości 26,96...27,41MHz pracujących z mocą wyjściową nadajnika do 4W dla FM i AM, oraz z mocą 12W dla SSB.

Nie wymaga uzyskania pozwolenia radiowego używanie radiowych urządzeń nadawczo-odbiorczych typu PMR 446, przeznaczonych do używania wyłącznie w zakresie częstotliwości 446,0 - 446,1 MHz w ośmiu kanałach radiowych z odstępem 12,5 kHz, gdzie najniższa częstotliwość fali nośnej wynosi 446,00625 MHz, pracujących z zastępczą mocą promieniowaną nadajnika (e.r.p.) nieprzekraczającą 500 mW, wyposażonych tylko w antenę zintegrowaną i spełniających wymagania określone w normach przenoszących normę ETSI EN 300 296-2.


brzmi mocno.....zaczynam walkę :mrgreen: Marku troszeczkę skorzystam z twojego formularza :-D
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
zenobek
Posty: 909
Rejestracja: 2007-12-29, 23:12
Lokalizacja: Bytom

Re: WZÓR PODANIA DO SPÓŁDZIELNI

Post autor: zenobek »

Marek pisze:...Równocześnie proszę o udostępnienie kluczy do włazów prowadzących na dach w celu dokonania niezbędnych pomiarów, a także ustalenia dogodnej i jak najmniej uciążliwej lokalizacji oraz późniejszego montażu instalacji antenowej.
Włazy powinny być otwarte. W czasie np pożaru jest to jedna z dróg ewakuacji. Jeśli jest inaczej poinformujcie straż ogniową o fakcie uporczywego blokowania drogi ucieczki przez spółdzielnię lub innego administratora. Spółdzielnia powinna w krótkim czasie zmienić zdanie.

pozdrówko
zenobek
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Poległam w przedbojach..........spróbuję to obejść :mrgreen:
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

orba pisze:Poległam w przedbojach
czyli............... :roll:
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Czyli mąż nie wydał zgody.........poczekam spokojnie jak kupi sobie plazmę to wtedy wprowadzi się bazówka :mrgreen: taki sprytny mam plan 8-) :mrgreen:


ps. tylko ciiiiiiiiiiiiiiii
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

orba pisze:Czyli mąż nie wydał zgody
spółdzielnia przy tym wymięka..............
orba pisze:poczekam spokojnie jak kupi sobie plazmę to wtedy wprowadzi się bazówka
to odrazu możesz kase na lepsze radio wyciągnąć. Chyba że to już przesada ;-)
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
woojttas
Posty: 207
Rejestracja: 2009-02-07, 15:21
Lokalizacja: aaaaaaaaaaaa

Post autor: woojttas »

orba pisze:Czyli mąż nie wydał zgody.........poczekam spokojnie jak kupi sobie plazmę to wtedy wprowadzi się bazówka :mrgreen: taki sprytny mam plan 8-) :mrgreen:
Tylko najgorzej jak mąż na forum "niechcący" wejdzie :mrgreen:

A skoro tak to jak najbardziej powodzonka ;-)
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

woojttas, bo wykraczesz!!!!! Czy zastałam Karola? 8-) 8-)
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

ja składam podanie w czwartek
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

checielu czy chcesz powiedzieć że tera to masz samowolkę? nono :evill:
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

no bo robię Jolu 5/8 teraz juz a nie tam boomerang :P
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
woojttas
Posty: 207
Rejestracja: 2009-02-07, 15:21
Lokalizacja: aaaaaaaaaaaa

Post autor: woojttas »

No to gratulieren!
Obrazek
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Dostałam odp....telefoniczną...wskazującą na to iż moja spółdzielnia nie widzi mojej potrzeby zakładania takowej anteny......jestem w chwilowym szoku....

Niedługo się spytają czy muszę w domu miec prąd.....bo niby po kiego...mam rower i mogę sobie wytworzyc :cry: :shock:
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
woojttas
Posty: 207
Rejestracja: 2009-02-07, 15:21
Lokalizacja: aaaaaaaaaaaa

Post autor: woojttas »

Aleś mnie zagięła.... :-? "nie jest potrzebna" mhm... Nic nie musi ale może :lol:
Nie on broń sie. Może miał ktoś taki przypadek jak orba :?:

Przykro mi :-P
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „FAQ”