K-PO DX 5000 v5 + Sirio GPE 27 5/8

Wszystko co dotyczy budowy, ochrony i bezpiecznego instalowania i użytkowania masztów i instalacji antenowych.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Post autor: SQ9RNU »

januwojt pisze:
strychoo pisze:
waglik pisze:Ja mam taką konfiguracje u siebie, ale na V4, bajka... Super odsłuch, mam u siebie 179m n.p.m. a maszt 11m. odkryty dość i zasięg na AM nie pamiętam ale będzie z 70 km. na USB ostatnio potwierdzone 152 km w l.p. ale to jest rekord.
Ja mam sprzęt jak w podpisie i zastanawiam się nad zmianą na KPO bądź Inteka.
Ale tak czytając opinie ( nie tylko na tym forum ) - mam mieszane odczucia czy warto ( w moim przypadku ).

Jedni chwalą inni narzekają - człowiek czasem to już głupieje.
Michałek masz luzik sprzęcicho . Wiesz jak dawniej bywało , łacznośc mieliśmy bezesową albo wcale , a teraz ???
No też właśnie - ale wiesz jak to jest , jak organo-leptycznie nie sprawdzisz to korci ...

W dodatku dzisiaj rozmawiałem ze stacją z okolic Żywca ( kupił KPO , a wcześniej miał Jacksona 1 ) - i powiem tak szczerze - Jackson wymiatał , KPO już niestety szału nie zrobił .
Tu jakieś sprzęganie , nie ta modulacja i ogólnie pewnie zostanie u mnie to co jest .

Takie to nasze hobby jest , że korci i korci - a później człowiek żałuje zamiany ...
-=- SQ9RNU -=-
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Michał postaraj się o lepsza antenę . Antena więcej zrobi . W mojej lokacji na tym samym maszcie antena 5/8(najpierw Spectrum1600 teraz Sirio 827) położyła na łopatki całkiem niezłą 1/2 fali jaką jest Sirio GPS .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Maszty i Instalacje Antenowe ”