II ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2010

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Kołek
Posty: 60
Rejestracja: 2009-11-03, 11:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kołek »

Ja wolałbym namiot ale jak będzie lipna pogoda to kicha :( najgorsze że ja mam wypłatę dopiero 26 :( więc do kiedy ta zaliczka bo najpierw była mowa że do końca maja a teraz że do 15 :(
Alan 102 + Sirio
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Ja płaciłam wszystko na miejscu. W moim przypadku namiot =) ale Paweł maxthebest przyjechał później i na domek się załapał więc nic straconego jeśli chodzi o termin.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Kołek
Posty: 60
Rejestracja: 2009-11-03, 11:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kołek »

W najgorszym wypadku mogę spać w aucie :) Już nie raz to praktykowałem :) Jak ktoś byłby chętny to sądzę, że mogę zorganizować zwiedzanie bunkru w Konewce jedynie 18 km obok :)
Alan 102 + Sirio
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

No ba, jasne że tak. Daj znać co i jak z tematem zwiedzania.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Kołek
Posty: 60
Rejestracja: 2009-11-03, 11:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kołek »

Bo ogólnie tam można zrobić grilla :) Grupa Bunkrowcy (do której częściowo należę) ma tam własne miejsce gdzie jest bardzo ładny i duży murowany grill :) A może przypadkowo to się zbiegnie ze zlotem bunkrowców i wtedy to już w ogóle byłaby masa atrakcji np: można by pojeździć zabytkowym motorem z II WŚ (oczywiście w koszu). Jak chęć wyrazi większa grupa osób to będzie można coś pomyśleć nad małym wypadem tam.
Alan 102 + Sirio
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Kołek wszystko ok tylko jeśli jedziemy pod namioty to nikt z nas nie zostawi sprzętu i naszych rzeczy bez opieki żeby pojechać na dłuższą wyprawę a jako że na tym zlocie pewna jestem tylko Skrzydlastego, venona i mnie to mała grupka raczej się uszykuje :mrgreen: Jeśli będzie nas więcej to jak najbardziej.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Kołek
Posty: 60
Rejestracja: 2009-11-03, 11:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kołek »

tzn jeśli byłoby więcej to postarałbym się o jakiegoś przewodnika (ja byłem parę razy z moim szwagrem i on mi opowiadał bo on tworzył te wystawy i na początku był tam przewodnikiem) a jeśli będzie nas mniej to po prostu wejdziemy i pooglądamy wystawy i wrócimy :) bo od razu mówię że to nie jest to samo co wasze MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) że masz 43 km tuneli pod ziemią :)
Alan 102 + Sirio
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Wyguglałam Konewkę i z ochotą dowiem się czegoś więcej. Jeśli znasz jeszcze jakieś atrakcje to daj namiary
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Kołek
Posty: 60
Rejestracja: 2009-11-03, 11:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kołek »

Tuż obok konewki jest bliźniaczy bunkier w Jeleniu tylko ten nie jest zagospodarowany. Natomiast w Tomaszowie Mazowieckim jest bardzo ładna wystawa sprzętu :) bodajże 2 lata temu chłopaki z Tomaszowa przyjechali do łodzi na rekonstrukcję bardzo ładnym wozem opancerzonym :)
Alan 102 + Sirio
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Rezerwacji dokonałem :!: :!: :!:

Teraz proszę isć dobrym przykładem i też dokonać rezerwacji :mrgreen: :-P
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Lorxk
Posty: 329
Rejestracja: 2009-12-25, 17:41
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Lorxk »

Kołek pisze:W najgorszym wypadku mogę spać w aucie :) Już nie raz to praktykowałem :) Jak ktoś byłby chętny to sądzę, że mogę zorganizować zwiedzanie bunkru w Konewce jedynie 18 km obok :)
Byłem bardzo fajne miejsce. Bunkier ciągnie się i ciągnie. można popatrzec z którego roku są tam podpisy
Lafayette Athena + Omega 27 in Honda Civic EK4 Red Milano
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

a ja przypominam że w Iłkach odbędzie się test mikrofonów i jak czas pozwoli anten... także zabierać wszystkie anteny i mikrofony jakie macie :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Checiel
Posty: 124
Rejestracja: 2009-05-26, 15:28
Lokalizacja: KO01BW/Skierniewice

Post autor: Checiel »

A ktoś może by jechał z okolic skierniewic? :) To bym sie zabrał.

Jak nie to bede szukał alternatywy
Octavia: Lafayette Atena tuning Konektor v2 + President Missouri
Isuzu: Yosan CB-100 + President Florida
Baza: Po rozbiórce
Garażowe graty: President Taylor ASC tuning Konektor , KM-2018
Awatar użytkownika
Checiel
Posty: 124
Rejestracja: 2009-05-26, 15:28
Lokalizacja: KO01BW/Skierniewice

Post autor: Checiel »

Po rozmowie z Panią z ośrodka dowiedziałem się że jest jak na razie jedna rezerwacja.
I że ona nie wie czy ma trzymac ośrodek dla nas czy nie.
Rozmawiałem ze Skrzydłem i wiem że większośc chce jechac pod namiot - ale to i tak fajnie by było poinformowac ją ile My jako zlot potrzebujemy miejsc jakich i dla kogo.
Najlepiej żeby to była jedna osoba która zbierze całą listę osób które jadą i zadzwoniła do ośrodka i zarezerwowała taka liczbę miejsc. Ja bym się tym zajął ale niestety teraz mam trochę napiętą końcówkę tygodnia i fizycznie je jestem w stanie się tym zając.

Poproszę o zapisy i późniejszą grupowa rezerwację najlepiej do jutra(chyba):

1. Chęciel - domek (w tym: 3 osoby dorosłe+2 dzieci(3 i 6 lat). )
Octavia: Lafayette Atena tuning Konektor v2 + President Missouri
Isuzu: Yosan CB-100 + President Florida
Baza: Po rozbiórce
Garażowe graty: President Taylor ASC tuning Konektor , KM-2018
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

1. Chęciel - domek (w tym: 3 osoby dorosłe+2 dzieci(3 i 6 lat).
2. Skrzydło - namiot 2 osoby
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spotkania”