Audi A3 8L 1.8T

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Ans
Posty: 5
Rejestracja: 2012-09-22, 11:33
Lokalizacja: Znienacka

Audi A3 8L 1.8T

Post autor: Ans »

Witam wszystkich , fajnie że trafiłem na to forum, chciałbym troche podziałać w temacie i przedstawie swoje zestawienia anten które miałem na autku - Audi a3 1.8 Turbo.
Jako że posiadam je już kupe czasu pare instalacji CB miałem

radyjko pod podłokietnikiem Uniden pro520xl , wczesniej miałem jakiegoś Alana który po roku czasu sie posypał, gdzieś był zimny lut.
Obrazek
Obrazek

Na początku miałem na stałe LEMM AT 71 na uchwycie SF40

Obrazek

Obrazek

okazało się ,że a3 z instalacją CB na stałe na klapie troche jest kłopotliwą sprawą bo jak nie było zrobione przewód cb sie przecierał

tutaj ku przestrodze jak sie wyłącza CB w czasie jazdy żeby nie przeszkadzało w rozmowie przez telefon
Obrazek
potem powróciłem do midlanda Ml145 którego mam już 5 lat i sprawował sie bardzo dobrze ;)

Obrazek

co ciekawe zapomniałem sie jadąć oczywiście po niemieckiej autostradzie i gnałem z moją mlką przez jakiś czas okolo 200kmh , nie zrobiło to na niej wrażenia :mrgreen:


była też President florida , czyli jak Cie widze to Cie słysze , leży sobie w szafie na wypadek awaryjny

Obrazek

A finalnie Missouri presidenta ori na zmiane z ML145, nie wiem jak można płacić taki pieniądz za tą antene ,ale jako pupochron może być

Obrazek

Obrazek
Obrazek

teraz czaje sie na Sirio turbo 2000 na magnesie sirio 145 mag ,lub na tym magnesie sirtel santiago 600, a także coś krótszego i myślę o sirio silver 90, w przyszłości jak już dorosnę to chcę spróbować coś około 2 metrów :)

pozdrawiam koledzy , szerokości
Awatar użytkownika
Pawel2113
Posty: 2444
Rejestracja: 2012-02-15, 05:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Pawel2113 »

Montaż jest OK, ale nie lepiej było by dać radio gdzie indziej ?
Co do anteny to między ML'ką a T2000 nie zobaczysz różnicy. Jak coś to na miasto kup sobie Pirat'a i daj go zamiast tej "mizuri" (to była głupota, żeby to kupić)
Mobil 1: U68XL + FD2020 + Sirio T2000
Baza: Superstar 360FM + Densei EC2002 + Antron A99

Sprzedam: Cobra 21LTD, Alan 18, anteny. Info na PW ;-)
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

Coś mi się wydaję, że bardziej się w tym momencie chwalisz samochodem, zamiast cb, a to nie to forum (autko super !) :mrgreen:
Radio obróć głośnikiem w Twoją stronę ;-) Widzę, że masz hobby zbierania anten :mrgreen: Jeżeli ma się przyzwoite radio z rf-gain i porządną antenę 1,5 - 2m to żadne krótsze na miasto nie są potrzebne moim zdaniem ;-) Ja bym nie mógł tak ciągle latać i zmieniać - tu trasa, tu miasto :roll:
Załóż 2m, zobaczysz jak audi będzie świetnie wyglądało z taką ;-)
Ans
Posty: 5
Rejestracja: 2012-09-22, 11:33
Lokalizacja: Znienacka

Post autor: Ans »

Dostałem Mizerie za darmo :) Myśle żeby dać ją tacie a sobie wziąć Sirio T3 27 , tylko zastanawia mnie jej hałas , moja ML145 też chyba ma gorsze chwile , musze dać ją na przegląd , wcześniej miałem z nią przypadek że lut w podstawie odpadł ale to podobno norma w Midlandzie ML145

myśle nad montażem radia pod kierownicą jest fajne miejsce , ale pod podłokietnikiem obsługuję radio na pamięć bo jest tam już z 4 lata :D

jmaniek , masz racje wydaje Ci sie ;-) szukałem innych zdjęć poprzednich anten ale mam tylko te które znalazłem na innym forum :P postaram sie je jakoś zmienić na bardziej rzeczowe. Właśnie szukam takiej antenki w sam raz dla mnie :lol: Trzeba wszystkiego spróbować ,ale miejsca w szafach już mało :mrgreen: chociaż lemm służy dzielnie na autku brata

A radyjko jak położe głośnikiem do mnie to gruszka leży niewygodnie , pomyśle nad jego przemieszczeniem :) z forum korzystam jakiś czas , ale dopiero sie ujawniam, jestem elektronikiem i staram sie pogłębić wiedzę z tego tematu bo to naprawde ciekawy temat! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2012-09-22, 12:21 przez Ans, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Pawel2113
Posty: 2444
Rejestracja: 2012-02-15, 05:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Pawel2113 »

No to tak jak napisałem, sprzedaj "mizuri" lub oddaj ją ojcu i weź nowego pirata - on nie świszczy, a cena podobna (pirat nawet tańszy) do T3 27
Mobil 1: U68XL + FD2020 + Sirio T2000
Baza: Superstar 360FM + Densei EC2002 + Antron A99

Sprzedam: Cobra 21LTD, Alan 18, anteny. Info na PW ;-)
Ans
Posty: 5
Rejestracja: 2012-09-22, 11:33
Lokalizacja: Znienacka

Post autor: Ans »

Właśnie widziałem ,że w Konektorze mają tego nowego pirata chyba się nim zainteresuję jeszcze ze względu na ten mocny magnes, z mizerią na dachu mam wrażenie że co mija mnie ciężarówka to antena może odpaść :-| chociaż tak jak napisał jmaniek kusi mnie jakieś 2m :mrgreen:
Awatar użytkownika
krzysiekpian
Posty: 824
Rejestracja: 2009-04-25, 15:56
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: krzysiekpian »

Radio ok, najlepsza antena jaką masz to Ml-ka.
A najlepsze Twoje foto to http://i951.photobucket.com/albums/ad35 ... 052010.jpg
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mobil I: Lafayette Texas + Alan 9 PLUS/Omega 27 + SUNKER CDM550
Mobil II: President JFK I + Performer 5000
Baza: obecnie przebudowa.
> > > Opcja Szukaj Jest Skarbnicą Wiedzy, Nie Bójmy Się Z Niej Korzystać... < < <
Ans
Posty: 5
Rejestracja: 2012-09-22, 11:33
Lokalizacja: Znienacka

Post autor: Ans »

nie będę mówił że za 20 pkt karnych :mrgreen:
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

Ans pisze:nie będę mówił że za 20 pkt karnych :mrgreen:
Niezły pirat z Ciebie, nawet bym się nie przyznawał :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piotrek-Bytom
Posty: 2142
Rejestracja: 2011-05-28, 13:02
Lokalizacja: Bytom JO90KI

Post autor: Piotrek-Bytom »

krzysiekpian pisze:Radio ok, najlepsza antena jaką masz to Ml-ka.
A najlepsze Twoje foto to http://i951.photobucket.com/albums/ad35 ... 052010.jpg
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Też tak uważam :mrgreen:
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

ubot idealnie wchodzi w schowek po lewej stronie kierownicy w a3. pod tym podłokietnikiem to troche beznadzieją zawiewa ale jak kto woli
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

Wywal FMke i tam wstaw SS1200, bedzie cacy ;-)
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
ivo
Posty: 518
Rejestracja: 2010-01-11, 18:43
Lokalizacja: KO11ME

Post autor: ivo »

z tyłu też masz kamerę ,widzę zboczenie zawodowe :mrgreen:
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania.
Awatar użytkownika
Lasmen
Posty: 905
Rejestracja: 2011-10-08, 08:14
Lokalizacja: ścik

Post autor: Lasmen »

Ledwo zarejestrował się chłopina i od razu wali do odpowiedniego działu pochwalić się swoim samochodzikiem. Połowa zdjęć nie ma nic wspólnego z instalacją - montażem. Nie wspomnę już o zdjęciu z wnętrza radiowozu, które jednoznacznie cię nam określa. Bijemy pokłony, a słoma z twoich butów gila nas po nosie...
Wiem jedno kolego - pomyliłeś adres. Adres którego zapewne szukałeś to : www.wiocha.pl
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Lasmen pisze:Ledwo zarejestrował się chłopina i od razu wali do odpowiedniego działu pochwalić się swoim samochodzikiem. Połowa zdjęć nie ma nic wspólnego z instalacją - montażem. Nie wspomnę już o zdjęciu z wnętrza radiowozu, które jednoznacznie cię nam określa. Bijemy pokłony, a słoma z twoich butów gila nas po nosie...
Wiem jedno kolego - pomyliłeś adres. Adres którego zapewne szukałeś to : www.wiocha.pl
Wreszcie adekwatny post w tym temacie :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi”