E36 Harry II ASC + ML Sirio 145 by Sylwek_ch

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Sylwek_ch
Posty: 76
Rejestracja: 2012-07-02, 13:29
Lokalizacja: Wschód, KO12ID

Post autor: Sylwek_ch »

przemO7716, widziałem cię kiedyś pod marketem :mrgreen: 2m na dachu robi wrażenie 8-)

mikrofon wisi na patencie z drutu :D cyknę fotkę to wrzucę. Bez ingerencji w cokolwiek. Ma stelaż i wisi przed komputerkiem

[ Dodano: 2012-08-16, 10:11 ]
zdjęcia:
Obrazek
Obrazek

tak teraz patrzę, że mogłem jeszcze cyknąć sam drut i fotkę bardziej z daleka :roll: Ergonomia na najwyższym poziomie 8-)
Awatar użytkownika
Sylwek_ch
Posty: 76
Rejestracja: 2012-07-02, 13:29
Lokalizacja: Wschód, KO12ID

Post autor: Sylwek_ch »

Nowe fotki :)

wkurzał mnie stłumiony dźwięk fabrycznego głośnika z Harego, dodatkowo stłumionego przez to ze był wewnątrz tapicerki. Poza tym nie było słychać dobrze gdy bylo uchylone okno z racji montazu radia z boku przy drzwiach. Dlatego zrealizowałem swój plan montażu cienkiego długiego głośnika w tylnej ściance półki na okulary :) znalazłem odpowiedni wymiarami i parametrami głośnik z TV, 8Ω 10W, i zamontowałem jak widać na fotkach. Teraz jest duzo lepiej bo słychać z centrum deski rozdzielczej i jest znacznie glośniej. Wcześniej CB chodziło na max głośności żeby było słychać głośno i wyraźnie przy włączonej muzyce z radia. Teraz wystarczy pół skali i słychać wyraźnie wszystko, przebija się przez dźwięki muzyki :) jakość dźwięku moze nie jest jak z drewnianej satelitki kina domowego, ale daje radę. Może dorobię drewniany tył do tego głosnika, to będzie lepiej, bo teraz głośnik nie jest zamknięty w niczym, tylko przykręcony w otwór

dodaje też foto uchwytu :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
krzysiekpian
Posty: 824
Rejestracja: 2009-04-25, 15:56
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: krzysiekpian »

Bardzo zacny ten uchwycik :-)
Mobil I: Lafayette Texas + Alan 9 PLUS/Omega 27 + SUNKER CDM550
Mobil II: President JFK I + Performer 5000
Baza: obecnie przebudowa.
> > > Opcja Szukaj Jest Skarbnicą Wiedzy, Nie Bójmy Się Z Niej Korzystać... < < <
Awatar użytkownika
Sylwek_ch
Posty: 76
Rejestracja: 2012-07-02, 13:29
Lokalizacja: Wschód, KO12ID

Post autor: Sylwek_ch »

krzysiekpian pisze:Bardzo zacny ten uchwycik :-)
wygięty w 5 minut na imadle, zrobiony z drutu do spawania tlenówką :-P trzyma bardzo dobrze tą ciężką gruchę. I nie ingeruje w tapicerkę, wsadzony w łączenie 2 elementów tapicerki
Awatar użytkownika
Sargento Garcia
Posty: 45
Rejestracja: 2012-08-23, 22:02
Lokalizacja: Poznań / Wałcz

Post autor: Sargento Garcia »

Uchwycik pierwyj sort!
Właśnie czegoś takiego szukałem!
Czy rozwiązanie chronione jest prawami autorskimi? jeśli tak to ile kosztuje licencja i... oczywiście dlaczego tak drogo :mrgreen:
MOBIL: JFK II (tuning KONEKTOR)+Densei EC-2002+SIRIO: Omega 27 i Performer 5000

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania,
że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji."
Awatar użytkownika
Sylwek_ch
Posty: 76
Rejestracja: 2012-07-02, 13:29
Lokalizacja: Wschód, KO12ID

Post autor: Sylwek_ch »

Sargento Garcia, potrzebujesz imadło i gruby śrubokręt na którym będziesz mógł kręcić drut ;-) zaczynasz od środka, od tej najniższej części, która podtrzymuje dół mikrofonu, całą tylną ściankę, potem odginasz na boki i tak dalej :-P

patentu nie zgłaszałem nigdzie :->
Awatar użytkownika
Sargento Garcia
Posty: 45
Rejestracja: 2012-08-23, 22:02
Lokalizacja: Poznań / Wałcz

Post autor: Sargento Garcia »

Sylwek_ch, zapisałem sobie jedną z Twoich fotek i dzisiaj w tyrce dogadałem się z pracownikiem "sezonowym" - możliwe, że na jutro zrobi mi taki wieszak maszynowo
MOBIL: JFK II (tuning KONEKTOR)+Densei EC-2002+SIRIO: Omega 27 i Performer 5000

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania,
że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji."
AdamB

Post autor: AdamB »

Radio zamontowane bez lipy. Fabryka by się nie powstydziła.
Antena, no cóż ... nie jestem fanem magnesów, ale jeżeli nie ma wyjścia, to musi tak być i już.
Uchwyt na mikrofon ... kawałek drutu, odpowiednio wygięty, 5 minut pracy, a wygląda rewelacyjnie i spełnia swoje zadanie.
Ogólnie ... sporo precyzyjnej pracy, wykonie wzorowe i jest się czym pochwalić.

Adam
ODPOWIEDZ

Wróć do „BMW”