BMW E46 TOURING - YOSAN MICRO + PRESIDENT VIRGINIA

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

P.G
Posty: 10
Rejestracja: 2014-12-29, 00:58

BMW E46 TOURING - YOSAN MICRO + PRESIDENT VIRGINIA

Post autor: P.G »

Wsumie mój pierwszy konkretny montaż CB wszystkie inne tylko wrzucałem na trasę i wszystko się plątało po aucie... Ponieważ z radia rzadko korzystam nie chciałem go na widoku a i też nie chciałem pakować go do schowka pod kierownicą ponieważ z niego często korzystam.
Dlatego radio poszło do schowka pod panel klimatronika. Jest to YOSAN MICRO, i faktycznie rozmiarowo to maleństwo. Trzeba trochę pokombinować ale wchodzi elegancko do małego schowka. Oczywiście jest przymocowane uchwytem z zestawu (nie widać go na foto).
Żeby nie tłumić głośnika radio jest obrócone do góry nogami, tutaj przydała się funkcja obracania wyświetlacza:)

Mikrofon poleciał do drugiego schowka za roletką w tunelu koło ręcznego, Wsadziłem tam gniazdo RJ12 więc bez problemu można mikrofon odłączyć i schować.Podłokietnik fajne to wszystko zamyka. (największym problemem było zakupienie przedłużacza RJ12 na którego musiałem trochę czekać...)

Antena magnetyczna (President Virginia) przewód pochowany za boczkiem w bagażniku,w progach i pod siedzeniem pasażera tak jak leci ori wiązka. Pod anteną magnetyczna podkładka zabezpieczająca (podobno) lakier.

Zasilanie (+ po stacyjce) radio pamięta stan przed zgaszeniem stacyjki także nie trzeba się bawić w włączanie za każdym razem czy podłączanie do gniazda zapalniczki.

Podświetlenie nieco inne niż pomarańcz BMW ale daje rade i jakoś bardzo nie rzuca się w oczy.

Resztę widać na foto;) Chciałem żeby było w miarę wszystko pod ręką niekoniecznie na widoku;) Głośnik daje radę nawet przy zamkniętym schowku także do samego odsłuchu nie trzeba kompletnie nic robić;)
W razie dłuższych konwersacji w trasie mikrofon fajnie chowa się obok ręcznego także może być pod ręką.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

BMW E46 TOURING - YOSAN MICRO + PRESIDENT VIRGINIA

Post autor: Rafi »

Podkładka magnetyczna, do wywalenia. Nic nie zabezpiecza, tylko pogarsza trzymanie podstawy.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

BMW E46 TOURING - YOSAN MICRO + PRESIDENT VIRGINIA

Post autor: Speed »

Fajnie wygląda mikrofon, dziwnie wygląda antena na okrągłej podkładce :-D
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7780
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

BMW E46 TOURING - YOSAN MICRO + PRESIDENT VIRGINIA

Post autor: Hasan-Łódź »

Podkładkę magnetyczną wyrzuć, bo tylko szkodzi :)
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Wojak
Posty: 83
Rejestracja: 2014-11-21, 15:51
Lokalizacja: małopolska

Re: BMW E46 TOURING - YOSAN MICRO + PRESIDENT VIRGINIA

Post autor: Wojak »

Hasan-Łódź pisze:Podkładkę magnetyczną wyrzuć, bo tylko szkodzi :)
Po założeniu tej podkładki pod Lemm BA-110, radio w moim mobilu "ogłuchło" jakieś 30 - 40-%, aż się zastanawiałem w czasie jazdy czy coś się nie stało z anteną. Po wyjęciu podkładki i postawieniu anteny tylko z podkładką gumową wszystko wróciło do normy.
Uniden PC122 + Sirio Titanium 1200 Mag
President Taylor III + Sirio Omega 27 Mag
P.G
Posty: 10
Rejestracja: 2014-12-29, 00:58

BMW E46 TOURING - YOSAN MICRO + PRESIDENT VIRGINIA

Post autor: P.G »

Dzięki Panowie za rady wywalę podkładkę zobaczymy czy odczuje jakąś różnice;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „BMW”