Saxo IphI

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Broov
Posty: 8
Rejestracja: 2010-01-10, 17:15
Lokalizacja: W-wa

Saxo IphI

Post autor: Broov »

To już moje drugie auto opisane na tym forum , poprzednio był Scenic IphII który do dzisiaj dzielnie znosi moje humorki :D

No ale do rzeczy.
Trafił się za niewielkie pieniądze U510 (Filipiny) więc grzechem było by nie kupić.
Saxo miało być autkiem typowo miejskim i nie zamierzałem pchać do niego radia , no ale skoro już je kupiłem to ... :D
Umiejscowione może mało oryginalnie ale mi się podoba
Obrazek
Zasilanie jest już podpięte na stałe :P a uchwyt montażowy pomalowany na czarno.
Z nudów i chęci zrobienia czegoś innego rozebrałem gruchę i wmontowałem ją w auto :evi: mikrofon powędrował na słupek (dostał ładną obudowę z mikrofonu Nokii)
Obrazek
a PTT powędrowało w okolicę ręcznego (oczywiście w zmienionej lekko wersji)
Obrazek

Na dachu pojawiła się główka PL a na niej dzielnie sterczy President Alaska.
Fotki anteny nie ma ale to chyba mi wybaczycie :mrgreen:

Całość sprawuje się bardzo dobrze , początkowo obawiałem się sporej odległości mikrofony od kierowcy ale wszystko jest oki.
U520 + President Alaska
Awatar użytkownika
Pawciu
Posty: 1111
Rejestracja: 2009-09-22, 18:42
Lokalizacja: Skierniewice KO01BW87

Post autor: Pawciu »

a fotki anteny :?:
M1. Johnny III tuning + President texas 208 + ESP-12

Nigdy nie narzekaj , że w życiu masz pod górę , jeżeli zdecydowałeś ,że idziesz na sam szczyt
tauosu
Posty: 65
Rejestracja: 2009-06-12, 15:39
Lokalizacja: Płock

Post autor: tauosu »

Kurcze, dobry pomysł z tym mikrofonem. U mnie tak samo jest miejsce, ba nawet może i mikrofon do instalacji głośnomówiącej, jednak chyba nie jest to dobre rozwiązanie - ruchy powietrza, w mieście jeszcze przejdą jednak w trasie... :/
Jest:
U68XL + Sirio ML-145
U510 / Lemm AT-900 / President Georgia
Było:
President Johnny II, Herbert I
ODPOWIEDZ

Wróć do „Citroen”