K-PO DX5000 w Citroenie C5

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

piterpit
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-01, 21:51
Lokalizacja: lodz

K-PO DX5000 w Citroenie C5

Post autor: piterpit »

Witam

Na wstepie chcialem sie przedstawic mam na imie Piotr i na stale mieszkam w Holandii urodzilem sie w Lodzi i sercem jestem z tym miastem . Przygoda moja z CB zaczela sie dzieki zyczliwosci mojego kolegi ktory udostepnil mi zestaw CB .

Teraz jestem po pierwszych zakupach u naszego kolegi moderatora Przemka (pozdrowienia)

Pierwszy zakup President Walker z Densei 2002 ec po tuningu od Przemka antenka
Sirio Turbo 2000 .

http://youtu.be/6qIDStZlC9s


Ocena ogolnie sprzet bardzo dobry wszyscy chwalili za modulacje ,ale podstawowa 40 tylko
no i niedosyt wiec nastepny zakup

K-po 5000DX troszke bylo zachodu to upchnac do cytrynki ale sie udalo .
zalaczam pare fotek ocencie sami.

http://imageshack.us/photo/my-images/68 ... 00003.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/40 ... 00004.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/25 ... 00005.jpg/


http://imageshack.us/photo/my-images/59 ... 00006.jpg/


To jest moj pierwszy post wiec chcialem strescic moja przygode i podziekowac za wielka skarbic wiedzy jaka jest to forum .

Chlopaki robice swietna robote

Pozdrowienia i do uslyszenia .

:-) Piotr
Awatar użytkownika
Bartecki
Posty: 3057
Rejestracja: 2011-12-02, 14:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk JO80JT
Kontakt:

Post autor: Bartecki »

fajnie tylko czy nie przeszkadza ci taki klocek pod nogami?:)
nie lepiej z drugiej strony dac radyjko?
Uniden PC122xl - Sirio ml 145/T5000
Mój montaż
Awatar użytkownika
ROMAN06
Posty: 953
Rejestracja: 2011-04-05, 17:40
Znak/ranga: 26GP013
Lokalizacja: HARASIUKI IO92VN

Post autor: ROMAN06 »

Ha ha ha ale wiocha radio w tunelu środkowym ja bym tak nigdy nie zrobił ja nie używam auta żeby pojechać po kartofle na rynek :lol: :lol: :lol: :lol:
A tak na serio to powiem że fajne radyjko i w dobrym miejscu zamontowane jak się nauczysz obsługi to w nocy ręką na kolanie będziesz kręcił gałkami a gdybyś dał z drugiej strony to już lipa bo ciągle musisz odrywać wzrok od drogi i szukać gałek sięgać ręką i jak się przyzwyczaisz i odpowiednio ustawisz fotel jest bosko.
NAUCZYLIŚMY SIĘ LATAĆ JAK PTAKI PŁYWAĆ JAK RYBY ALE NIE POTRAFIMY ŻYĆ JAK BRACIA
Awatar użytkownika
jareko20
Posty: 294
Rejestracja: 2011-02-01, 22:23
Lokalizacja: JN99KT

Post autor: jareko20 »

No i super, zajefajne radyjko w zajefajnym i wygodnym autku, ale rzeczywiście nie przeszkadza ci radyjko? Lepiej może z drugiej strony? Sam na nie po trochu choruję. Ale co chwilę inne wydatki. Poza tym przy dzisiejszych cenach ropy to trzeba będzie na rowerek się przesiąść jakiegoś ręczniaka poszukać :-D . Dalekich łączności i bezawaryjnego pływania na drogach w hydrowozie. (miałem Xantię i wiem jaka to wygoda)
Ostatnio zmieniony 2012-01-15, 18:10 przez jareko20, łącznie zmieniany 1 raz.
Siejący Peugeot 406 HDI+WALKER + road devil +sirio Performer5kilo/sirtel gamma I R

Było:SIMPSON SUPER CHEETAH Cobra 29 LTD Bluetooth/Harry III ASC/MAXON CM 70/SIRIO AS100 MAG/SIRIO ML145 MAG/k-po nm452
Awatar użytkownika
Piter1303
Posty: 533
Rejestracja: 2009-11-22, 15:00
Lokalizacja: ZCH / FG J073QE
Kontakt:

Post autor: Piter1303 »

ROMAN06 pisze:Ha ha ha ale wiocha radio w tunelu środkowym ja bym tak nigdy nie zrobił ja nie używam auta żeby pojechać po kartofle na rynek
:mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
Elegancki sprzęcik :-) ;-)
Awatar użytkownika
Ferbus
Posty: 6215
Rejestracja: 2010-05-02, 11:43
Znak/ranga: 161CBF096
Lokalizacja: KO02LH

Post autor: Ferbus »

Super, bardzo fajna instalacja :-)
Saab 9-3 SC: Johnny III ASC + CTE Alan SL / President Ohio na relingu + Motorola RSN 4001a
Astra H: Uniden 520 + Sirio AS100
W zapasie: 2m drutu by RM Italy, Midland ML-145, Lemm AT71, Lemm AT1500, SS600, Pirat.
Awatar użytkownika
balbi
Posty: 409
Rejestracja: 2010-03-16, 11:11
Lokalizacja: Podgorzyn/Wlen

Post autor: balbi »

Fajny sprzet :evil: nie przeszkadza ci sposob montazu? Ciezko upchac do cytryny wiekszy sprzet :-|
BAŁBI-161CBF076
CITROEN C4 GP 2.0HDI
PRESIDENT HERBER I+ALBRECHT NM500E+SIRIO TURBO 2000 BLACK
Byl Walker,Uniden Pro 520XL
Awatar użytkownika
ROMAN06
Posty: 953
Rejestracja: 2011-04-05, 17:40
Znak/ranga: 26GP013
Lokalizacja: HARASIUKI IO92VN

Post autor: ROMAN06 »

Piter1303, Kolega jeszcze nie wie o co chodzi z tą wiochą i kartoflami ale jak poczyta forum i wypociny kolegi PM to zrozumie że to nie jest beka z niego ani z jego auta.
A co do wygody to mówię wam nie ma lepszego miejsca na radio wiem coś o tym bo tak mam zamontowane już trzecie radio od 5ciu lat,miałem tak w WV D5 i teraz w S60 też tak jest zawsze można zobaczyć filmiki na YT nie należę do niskich osób i jakoś się mieszę ze swoim radyjkiem.
NAUCZYLIŚMY SIĘ LATAĆ JAK PTAKI PŁYWAĆ JAK RYBY ALE NIE POTRAFIMY ŻYĆ JAK BRACIA
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

radio ok. Sam mam takie :-P Tylko jak poprzednicy mam wątpliwości co do tego czy z właściwej strony tunelu zamontowane ...wydaje mi się , ze chyba lepiej a zwłaszcza bezpieczniej byłoby z drugiej strony .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

kgb14 pisze:a zwłaszcza bezpieczniej byłoby z drugiej strony
A nich urywa nogę grunt coby radio było całe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a tak na poważnie to fajny montaż, "pod ręką gałkologia", fajny sprzęt nic tylko życzyć "puknięcia jakiegoś słodkiego makarona na dzień dobry" :-P :mrgreen: 8-)
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

Radio super,samochod jeszcze lepszy,a montaz no coz grunt zeby tobie pasowalo.
Jeszcze tylko antena w dziurke i po robocie. :mrgreen:
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
krzysiekpian
Posty: 824
Rejestracja: 2009-04-25, 15:56
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: krzysiekpian »

Fajny montaż i sądzę że radyjko nie przeszkadza, jakbym miał u Siebie w Hondzie automat, to bym podobnie zainstalował ubota. Dalekich łączności...
Mobil I: Lafayette Texas + Alan 9 PLUS/Omega 27 + SUNKER CDM550
Mobil II: President JFK I + Performer 5000
Baza: obecnie przebudowa.
> > > Opcja Szukaj Jest Skarbnicą Wiedzy, Nie Bójmy Się Z Niej Korzystać... < < <
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

cześć Piotrek :)
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
piterpit
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-01, 21:51
Lokalizacja: lodz

Post autor: piterpit »

Dzieki chlopaki za pochlebne opinie . Co do watpliwosci ja tez mialem ich wiele i Przemek o tym wie najlepiej bo natrulem mu sporo gdzie i jak to zamontowac.

Z tej strony tunelu mam switny dostep i dosc dobrze widze wyswietlacz ,nie przeszkadza mi zabardzo a wrecz podtrzymuje mi noge w wygodnej pozycji .

Z drugiej strony tunelu tez sie przymiezalem ale mam zakrutkie rece niestety no i pasazerka !(sami wiecie kobiety) .

Podsumowywujac jest wygodnie ale nie ukrywam ze przy manualu zastanawial bym sie czy tak to zamontowac .

Aha jeszcze jedno pytanie konkretnie do Przemka ale pomoc kazdego jest dla mnie wazna i niewiem czy nie powinienem poszukc gdzies na forum

Czy mik Densei 2002 po tuningu ten od walkera bedzie tez tak dobze dzialal z K po

czy potzebny jest jakis inny tuning?

Pozdrowienia :lol:
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Będzie działał jeszcze lepiej, bo DX-5000 głośniej nadaje niż fabryczny Walker;

tu masz nagranie:
http://www.youtube.com/watch?v=nn-ywl38Yes


trzeba tylko przerobić wtyk; napisz do PW to napiszę Ci jak trzeba przelutować
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
ODPOWIEDZ

Wróć do „Citroen”