Fiat SEICENTO

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Olo.

Post autor: Olo. »

PiotrekCBF pisze:Co wy chcecie od tego zestawu ?
Do wypierdka sejtka starczy :mrgreen:
Jak to będzie wyglądać :-/ radio droższe od samochodu :mrgreen: hehe

Rozumiem Piotruś, że Ty za ciężko zarobione pieniążki od razu kupiłeś Infiniti FX ... :roll: A może kolega ciężko "harował" na grubie a Ty jego auto nazywasz wypierdkiem.. :roll: :roll:
Awatar użytkownika
Piotrek-Bytom
Posty: 2142
Rejestracja: 2011-05-28, 13:02
Lokalizacja: Bytom JO90KI

Post autor: Piotrek-Bytom »

Olotg99 pisze:
PiotrekCBF pisze:Co wy chcecie od tego zestawu ?
Do wypierdka sejtka starczy :mrgreen:
Jak to będzie wyglądać :-/ radio droższe od samochodu :mrgreen: hehe

Rozumiem Piotruś, że Ty za ciężko zarobione pieniążki od razu kupiłeś Infiniti FX ... :roll: A może kolega ciężko "harował" na grubie a Ty jego auto nazywasz wypierdkiem.. :roll: :roll:
Nie zrozumiałem mnie...
Sam lubię sejo i nie mam nic do niego :-) tylko po co ładować coś droższego ? skoro właścicielowi to wystarcza ?
Droższe radio od samochodu :->
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

LOHEN pisze:Nie ma co się czepiać, Seicento prawie jak auto, Teddy prawie jak CB. :mrgreen:
dobre ;-) Wiatrówka prawie jak snajperka, straganowy strzelec prawie jak snajper ... zamiast zbierać ordery wyróżnienia , misie z wesołego miasteczka :lol:

Commandos , kiedyś szalałem takim autkiem ;-) co prawda nie było to moje auto, mojej mamy - mnie nie było stać na żadne auto ! nawet roweru swego nie miałem :P ale ważne że daje rajda od A do B przez punkt C ;-)

Dla mnie instalacja pasuje ;-) Myślę że lepszego miejsca na CB tam się nie znajdzie... Jeżeli Tobie pasuje i działa jak powinno, odpowiednie osiągi uzyskane... Nic dodać nic ująć.
TYLKO powtórzę czyjś post : nie można było bardziej wsunąć radia [bardziej schować?] ?
Podejrzewam, że brałeś to pod uwagę i może jest tak z racji, iż byłoby za daleko do regulacji pokrętełek... ?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fiat”