Punto 2FL "Kropek"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

kombinował kombinował i wykombinował :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
Dworek
Posty: 77
Rejestracja: 2013-06-16, 10:47
Lokalizacja: Częstochowa / JO90LX

Post autor: Dworek »

Metoda prób i błędów.:D:D Sprawdzona i najlepsza. :mrgreen: :mrgreen:
MOBIL: Uniden 68XL + Sirio Turbo 1000
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

jaki tam masz silnik ? radio radzi sobie ?
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
Ufo1
Posty: 222
Rejestracja: 2012-06-16, 14:37
Lokalizacja: Kępno

Post autor: Ufo1 »

identycznie wykąbinowałem w swoim leonie wczoraj tylko że z drugiej strony i u góry kratki nawiewu:) wporzo radyjko tylko jak koledzy napisali antena do zmiany



PS. nie musi być 2 metry :shrek:
Zobacz mój nowy montaż! Uniden 520xl + Sirio Omega 27
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

ufo22222 pisze:PS. nie musi być 2 metry
DWA METRY TO PODSTAWA :mrgreen:
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
Dworek
Posty: 77
Rejestracja: 2013-06-16, 10:47
Lokalizacja: Częstochowa / JO90LX

Post autor: Dworek »

kubaopp pisze:jaki tam masz silnik ? radio radzi sobie ?
mam tam proszę ja Ciebie silnik 1.3 JTD.. i na włączonych filtrach radio rozkęrocne na maxa slychac jeszcze obroty silnika. kiedy właczy sie dsc (bądz wyreguluje sq) zdarzy się że gdzieś na chwilke ale to żadko przebiją się obroty.. Ogólnie radio sobie radzi. Muszę jeszcze wprawić sie w gałkologi i będzie git..:DD staram się jeździć bez dsc i operować gałkami.:)

Co do anteny to 2 metry to narazie za dużo..:P przeszedłem z 45cm na 100cm i narazie stopniowo..:D:D bo jak odrazu na 2 metry przejde to potem będzie mało i będe 3 metrowego baciora jeszcze woził..:D:D a takiego to chyba nie ma..:D:D
MOBIL: Uniden 68XL + Sirio Turbo 1000
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

mefisto123 pisze:będe 3 metrowego baciora jeszcze woził..:D:D a takiego to chyba nie ma
nie ma ale jest 2,75 :lol:
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
Dworek
Posty: 77
Rejestracja: 2013-06-16, 10:47
Lokalizacja: Częstochowa / JO90LX

Post autor: Dworek »

cassiopeia pisze: nie ma ale jest 2,75 :lol:
no do 3m dużo nie brakuje..:-D a poźniej jak będzie mało..? :P:P bazową będę woził..:DD
MOBIL: Uniden 68XL + Sirio Turbo 1000
Awatar użytkownika
Kasztelan
Posty: 1483
Rejestracja: 2012-11-06, 13:43
Lokalizacja: JO82OT

Re: Punto 2FL "Kropek"

Post autor: Kasztelan »

U68 dobry wybór, sam takiego używam, przydałby sie mikrofon ze wzmocnieniem. Co do anteny :mrgreen: warto zmienić chociażby na Sirio Titanium 1400/DV i zamontować antenę na uchwyt w lewy róg klapy przy dachu. Poprawią się osiagi i też nie będzie przeszkadzalo przy otwieraniu.
Mobil: Uniden PC 68 XL KNKTR & Sirio Turbo 1000 Black
Mobil: Uniden 520 PRO XL & Sirio Omega 27
Baza : Uniden PC 68 LTW KNKTR & Sirio Signal Keeper 27
161BD909 - 161CBF139

Obrazek
Olo.

Post autor: Olo. »

mefisto123 pisze:
kubaopp pisze:jaki tam masz silnik ? radio radzi sobie ?
mam tam proszę ja Ciebie silnik 1.3 JTD.. i na włączonych filtrach radio rozkęrocne na maxa slychac jeszcze obroty silnika. kiedy właczy sie dsc (bądz wyreguluje sq) zdarzy się że gdzieś na chwilke ale to żadko przebiją się obroty.. Ogólnie radio sobie radzi. Muszę jeszcze wprawić sie w gałkologi i będzie git..:DD staram się jeździć bez dsc i operować gałkami.:)

Co do anteny to 2 metry to narazie za dużo..:P przeszedłem z 45cm na 100cm i narazie stopniowo..:D:D bo jak odrazu na 2 metry przejde to potem będzie mało i będe 3 metrowego baciora jeszcze woził..:D:D a takiego to chyba nie ma..:D:D

Zmieniaj tego szumofona na coś z lepszymi filtrami.. U mnie z tym silnikiem poradziła sobie Cobra 29 i Herbert I.
Awatar użytkownika
Dworek
Posty: 77
Rejestracja: 2013-06-16, 10:47
Lokalizacja: Częstochowa / JO90LX

Post autor: Dworek »

Kasztelan, też tak planuję na lewy róg na uchwyt, ale to troszke musi poczekać.:) mikrofon to może kiedyś sie w taki ze wzmocnieniem wyposażę.:)
Olo., mówisz, że szumofon.. Powiem Ci, że jak po przejściu z tti 550 to jest dobrze. Jest lepiej, widzę a raczej słyszę różnicę.. To też nie samo radio, bo antenę też zmieniłem na dłuższą. Jak nie szumi znaczy, że nie działą.:D:D A jak dla mnie daję rade.:P to że czasami załapie obroty silnika nie przeszkadza. zredukuję sq czy załącze dsc i jest fajnie.:) ostanio radio rozkręcone na max + dsc i słyszłem włochów bądz francję (nie znam się na ich językch. mam nagrane jak coś to mogę wsadzić) Ja jestem zadowolony i narazie tego się trzymam, z czasem zmienię antenę i będę grzmiał jak to mówią koledzy.:D:D
MOBIL: Uniden 68XL + Sirio Turbo 1000
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

słyszysz włochów to propagacja tak działa i do tego szeroki odbiornik U68 :mrgreen: :mrgreen: normalka tym się nie przejmuj , a jak ci bardzo przeszkadza to wymiana radia na PC-122 :mrgreen: pomoże , dojdzie Antena dojdzie mikrofon i będzie gitara choroba się rozwija poprawnie , później będzie druga antena , wzmacniacz itd. no i weźmie cię w końcu na bazę zrobisz bazę na kwadracie , maszt na dachu dziewczyna/ żona zacznie uważać że poświęcasz jej za mało czasu że tylko "radyjka" itd itp. taki los maniaka cb :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
Dworek
Posty: 77
Rejestracja: 2013-06-16, 10:47
Lokalizacja: Częstochowa / JO90LX

Post autor: Dworek »

Propagacja mi nie przeszkadza, a nawet i to dobrze.:) No jak narazie choroba się rozwija, Narazie dziewczyna nie narzeka, bo przez zmianę radia zyskała moje stare, ale pewnie z czasem zacznie coś mówić:D:D Co do radia a raczej anteny to zauważyłem, że wczesnym rankiem kiedy auto jest orosiałe, chyba jakaś woda podchodzi pod antene i w radiu szumi, kiedy popołudniu po pracy gdzie auto na słońcu sie nagrzeje woda wyparuje problem znika. Dobrzę myślę czy sie myle, że to woda pod anteną.?:)

Pozdrawiam
MOBIL: Uniden 68XL + Sirio Turbo 1000
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fiat”