Mondeo Mk2 Liftback 2000r. by Traker

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
spitraker
Posty: 11
Rejestracja: 2011-01-21, 13:44
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Mondeo Mk2 Liftback 2000r. by Traker

Post autor: spitraker »

Dzisiaj pogoda była w miarę normalna, więc zrobiłem parę fotek by pokazać i może w pewien sposób dać pomysł innym osobom na zamontowanie antenki w mobilu. Jako, że przez dłuższy czas borykałem się czy wywiercić dziurę doszedłem do wniosku że zrobię uchwyt.
Ogółem zestaw sprawuje się dobrze, radio po małej modyfikacji :) bardzo ożyło :) Umieszczone w "miejscu na gąbkę" idealnie pasuje wielkością. Uchwyt robiony własnoręcznie ze stali kwasowej, pomalowany pod kolor. Po zimie ciut farbki odeszło co widać na 4 zdjęciu, ale poprawie jak zrobi się cieplej. Masa jest bardzo dobra, próba całego zestawu była bez (-) z akumulatora :) Oczywiście podłączenie pod akumulator, ale z końcówką wtyczki od zapalniczki co umożliwia mi "manewrowanie" pomiędzy samochodami.
SWR w przybliżeniu 1,1 na każdej 40.
Pytajcie a odpowiem :)


O to zdjęcia.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mobil: SS 3900 + DENSEI EC2002 + Sirio TURBO 2000/5000

http://www.161gtw.pl
Awatar użytkownika
jarek19740312
Posty: 646
Rejestracja: 2009-12-26, 12:47
Lokalizacja: Kutno

Post autor: jarek19740312 »

Wszystko fajnie i bardzo estetycznie, ale nawet sobie nie wyobrażasz jak ta antenka by chodziła w dziurce na dachu i jak odjazdowo by to wyglądało.
Seat Leon, Yosan JM-3031 Turbo + President ml 145, Sirio Megawat 3000, Wilson Little will
Awatar użytkownika
Ola
Posty: 95
Rejestracja: 2011-01-27, 00:21
Lokalizacja: K-Koźle

Post autor: Ola »

A mi jako Kobiecie podoba się estetyczne i bezinwazyjne (prawie) dla auta podłączenie:D
I radio i bat prezentują się milion razy lepiej niż u mnie :-D
Awatar użytkownika
ivo
Posty: 518
Rejestracja: 2010-01-11, 18:43
Lokalizacja: KO11ME

Post autor: ivo »

Schludnie,elegancko bez żadnych fajerwerków,podoba mi się.
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania.
Awatar użytkownika
spitraker
Posty: 11
Rejestracja: 2011-01-21, 13:44
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: spitraker »

jarek19740312 pisze:Wszystko fajnie i bardzo estetycznie, ale nawet sobie nie wyobrażasz jak ta antenka by chodziła w dziurce na dachu i jak odjazdowo by to wyglądało.
Oj domyślam się jakby to chodziło :) na pewno jeszcze dalej niż teraz. Niestety na zamontowanie uchwytu skłoniło mnie parę kwestii: wjazdy i wyjazdy z pod wiaty, oraz względy estetyczne na liftbacku. Gdybym miał w kombi bym się nawet nie zastanawiał :) Madzie mam w kombi i tam już jest kompletowany sprzęt.
Ola pisze:A mi jako Kobiecie podoba się estetyczne i bezinwazyjne (prawie) dla auta podłączenie:D
I radio i bat prezentują się milion razy lepiej niż u mnie :-D


Aż tak źle to chyba nie jest ;-) ?? Za chwilę oblukam :)
PS: Fajnie że się kobiecie podoba :oops:
ivo3333 pisze:Schludnie,elegancko bez żadnych fajerwerków,podoba mi się.
Tak też właśnie miało być :lol: chociaż chciałbym dziurę :-P Od przeszło 8 lat mój wóz jest mylony z drogówką :lol:
Mobil: SS 3900 + DENSEI EC2002 + Sirio TURBO 2000/5000

http://www.161gtw.pl
Awatar użytkownika
Ola
Posty: 95
Rejestracja: 2011-01-27, 00:21
Lokalizacja: K-Koźle

Post autor: Ola »

mojej instalacji jeszcze nie ma chyba jestem za leniwa, żeby fotki zrobić:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ford”