Ford Focus II-Gold X

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

bobik

Post autor: bobik »

jero pisze:Świetnie to wygląda,ten sam zestaw w środku co u mnie widzę i prawie te same miejsca,tylko u Ciebie to duzo lepiej wygląda.

Ps.
bobik pisze:Super. U mnie nie ma podlokietnika cholera ;/ A tak fajnie sie tam prezentuje glosnik...
Możesz dać głośnik tak jak u mnie

Sek w tym ze nie moge ;) To sluzbowoz. Najlepsze auto na swiecie ale nie moge go "dlubnac" ^^.
Awatar użytkownika
arturbizior
Posty: 166
Rejestracja: 2011-12-11, 18:39
Lokalizacja: Bystre

Post autor: arturbizior »

Super montaż bardzo mi sie podba :_
Zestaw:
Audi B7:PRESIDENT TEEDY + LEMM AT-106
Focus:PRESIDENT JOHNNY III+ SIRIO AS-100
Clio:YOSAN 120 PRO + PRESIDENT MISSOURI EXPORT
Zapas:SIRIO SG-CB 1000

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
bs84
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-21, 13:42
Lokalizacja: Mielec

Post autor: bs84 »

witam,
mam pytanie odnośnie montażu radia (też focus i też z forum FCP ;) ). właśnie na wspomnianym forum, jeden gość montował radio w ten sam sposób, czyli w miejsce popielniczki, tylko że on wspominał coś o "przeróbce" przewodów nawiewu. o.O, czy w Twoim przypadku również była potrzebna ingerencja w te przewody ?
Awatar użytkownika
Pioter Kalinowa
Posty: 261
Rejestracja: 2011-04-30, 17:43
Lokalizacja: JO90OG / Sosnowiec

Post autor: Pioter Kalinowa »

bs84 pisze:witam,
mam pytanie odnośnie montażu radia (też focus i też z forum FCP ;) ). właśnie na wspomnianym forum, jeden gość montował radio w ten sam sposób, czyli w miejsce popielniczki, tylko że on wspominał coś o "przeróbce" przewodów nawiewu. o.O, czy w Twoim przypadku również była potrzebna ingerencja w te przewody ?
Nie ruszałem przewodów nawiewu ani żadnych innych jedynie co zrobiłem to wyjąłem schowek (popielniczke) i wyciołem z tyłu otwór w platiku szerokości i wysokości radia.
Żadnej ingerencji w jakiekolwiek inne podzespoły.
Mobil- President Jonny3,PresidentFlorida Densei 2002 Albreht
Baza-JI, FRQ-7L,PAN-DM432MT ,Sirio-GPE 27 5/8, Power FRQ-7LSupply 16.5A, Motorola RSN 4001A



.
bs84
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-21, 13:42
Lokalizacja: Mielec

Post autor: bs84 »

pioter 1976 pisze:
bs84 pisze:witam,
mam pytanie odnośnie montażu radia (też focus i też z forum FCP ;) ). właśnie na wspomnianym forum, jeden gość montował radio w ten sam sposób, czyli w miejsce popielniczki, tylko że on wspominał coś o "przeróbce" przewodów nawiewu. o.O, czy w Twoim przypadku również była potrzebna ingerencja w te przewody ?
Nie ruszałem przewodów nawiewu ani żadnych innych jedynie co zrobiłem to wyjąłem schowek (popielniczke) i wyciołem z tyłu otwór w platiku szerokości i wysokości radia.
Żadnej ingerencji w jakiekolwiek inne podzespoły.
Dzięki wielkie za info. może jutro wezmę się za instalacje u siebie. :hopla:
Awatar użytkownika
Hummer130
Posty: 794
Rejestracja: 2011-04-14, 15:33
Lokalizacja: JO90NF / Sosnowiec

Post autor: Hummer130 »

No i po co marnowałeś czas na forumach o focusach? :mrgreen: trzeba spytać tutaj jak zamontować cb. A jak się fordzina wysypie to też radę znajdziesz :mrgreen:
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.
bs84
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-21, 13:42
Lokalizacja: Mielec

Post autor: bs84 »

Hummer130 pisze:No i po co marnowałeś czas na forumach o focusach? :mrgreen: trzeba spytać tutaj jak zamontować cb. A jak się fordzina wysypie to też radę znajdziesz :mrgreen:
;-) :oops: widzisz, czlowiek uczy sie na swoich bledach 8-)

[ Dodano: 2012-03-23, 21:43 ]
jeszcze jedno pytanie mi sie nasuwa. ramka w ktorej zamocowane jest radio to jakies "cos" stworzone specjalnie do tej aplikacji czy da sie to gdzies kupic ?
Awatar użytkownika
Pioter Kalinowa
Posty: 261
Rejestracja: 2011-04-30, 17:43
Lokalizacja: JO90OG / Sosnowiec

Post autor: Pioter Kalinowa »

bs84 pisze:
Hummer130 pisze:No i po co marnowałeś czas na forumach o focusach? :mrgreen: trzeba spytać tutaj jak zamontować cb. A jak się fordzina wysypie to też radę znajdziesz :mrgreen:
;-) :oops: widzisz, czlowiek uczy sie na swoich bledach 8-)

[ Dodano: 2012-03-23, 21:43 ]
jeszcze jedno pytanie mi sie nasuwa. ramka w ktorej zamocowane jest radio to jakies "cos" stworzone specjalnie do tej aplikacji czy da sie to gdzies kupic ?
Standartowa kieszeń montażowa do J/HIII -20zł,tylko dwa rogi musisz podciąś na skos i reszte tak jak w orginale poskręcać.Przedni panel (maskownice) możesz wyciąć z czego Ci się tylko podoba ;-) .Najlepiej odrysować od popielniczki(schowka).Dodam że przedni panel jest poskręsany z kieszenią tymi dwoma śrubkami co widać na zdjęciu.
Powodzenia i czekamy na efekty :-D
Mobil- President Jonny3,PresidentFlorida Densei 2002 Albreht
Baza-JI, FRQ-7L,PAN-DM432MT ,Sirio-GPE 27 5/8, Power FRQ-7LSupply 16.5A, Motorola RSN 4001A



.
Awatar użytkownika
bolbol1
Posty: 57
Rejestracja: 2012-02-25, 18:18
Lokalizacja: Polska

Post autor: bolbol1 »

Instalacja wzorowa
Za podobne instalacje krzyczą sobie po 2500PLN z radiem i anteną
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hummer130
Posty: 794
Rejestracja: 2011-04-14, 15:33
Lokalizacja: JO90NF / Sosnowiec

Post autor: Hummer130 »

Chyba w ASO
Jesteś bardzo wiele wart jeśli walczysz ze swoimi słabościami.
Awatar użytkownika
bolbol1
Posty: 57
Rejestracja: 2012-02-25, 18:18
Lokalizacja: Polska

Post autor: bolbol1 »

jakie ASO ?
w ASO to x 3 :mrgreen:
>> LINK <<
>> LINK 2 <<
Pozdrawiam
bs84
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-21, 13:42
Lokalizacja: Mielec

Post autor: bs84 »

zapodałem trochę inne rozwiązanie. ze względu na brak wspomnianej kieszeni, postanowiłem zostawić w spokoju popielniczkę i zamontowałem radyjko pod włącznikiem świateł. obawiałem się tej lokalizacji, jednak pozytywnie jestem zaskoczony, ponieważ radyjko nie przeszkadza mi we wsiadaniu, wysiadaniu oraz podczas jazdy. co prawda, na załączonym zdjęciu przewód od mikrofonu "dynda" sobie luźno, ale już sobie z tym poradziłem i w czasie postoju przewód leży sobie na kolumnie kierownicy i gruszka zwisa za stacyjką. przewód antenowy poprowadziłem pod listwami do bagażnika, a samo radyjko podpięte pod przewody zapalniczki.

zastanawiam się jeszcze nad montażem dodatkowego wyłączniki 1/0 pomiędzy radiem, a zapalniczką. w związku z tym mam też pytanie. czy jest potrzebny powyższy wyłącznik ? czy to raczej nie ma sensu ?
Awatar użytkownika
bolbol1
Posty: 57
Rejestracja: 2012-02-25, 18:18
Lokalizacja: Polska

Post autor: bolbol1 »

nie ma sensu przecież radio ma wyłącznik i bezpiecznik w razie przepięcia
Pozdrawiam
bs84
Posty: 16
Rejestracja: 2012-03-21, 13:42
Lokalizacja: Mielec

Post autor: bs84 »

bolbol1 pisze:nie ma sensu przecież radio ma wyłącznik i bezpiecznik w razie przepięcia
tak też myślałem, ale wolałem się upewnić. dzięki za info
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ford”