Montaż antenki w dziurce w moim Mondku.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

+ od klaksonu
- od sruby ktora trzyma fotel
:mrgreen:
efekt... działa i pieknie szumi.

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

Dawid pisze:- od sruby ktora trzyma fotel
minus chyba nas najmniej interesuje, i fakt 'plusen' można się wciąć nawet w kabel zasilający od zapalniczki :D
Obrazek
edek
Posty: 3
Rejestracja: 2009-09-04, 21:18

Post autor: edek »

Dzieki koledzy za podpowiedzi ale poszukam moze jakiegos innego wyjscia moze jakis wolny bezpiecznik albo od zasilania normalnego radyjka nieraz bywa tak ze do radja sa dwie linie. To sie zobaczy a tak na szybko to do zapalniczki pojdzie i bedzie po problemie.
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

problem z szumami , jeżeli ci się chce i masz możliwość to odsuń przewód antenowy od przewodów zasilających tylą lampę... jak wspomniałeś wcześniej... zbyt blisko inne przewody z auta wpływają na przewód antenowy i słyszysz zakłócenia... 1 s to chyba sporo...
u mnie alan 87 , szumofon, ale nie słychać szumu na 1 esa, a auto z rocznika 91, antenka też w dziurce...
choć ostatnio słychać "pukanie iskry", Chyba przewody wysokiego napięcia do wymiany, 3 lata na nich jeżdżę... :roll:
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
LiteArtS
Posty: 1
Rejestracja: 2008-09-28, 07:26
Kontakt:

Post autor: LiteArtS »

Ja w moim Mondku podłączyłem pod zapalniczkę, ale dodałem z tyłu kostkę pod zapalniczką i jakoś działa - nie narzekam na problemy z zasilaniem, proste rozwiązanie 10 min roboty a nie zajmuje miejsca w zapalniczce
Awatar użytkownika
skoda
Posty: 399
Rejestracja: 2009-06-24, 13:13
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: skoda »

Mike-Alfa a co podłożyłeś po dach, jadąc będzie Ci się wyginał na wszystkie strony, ja tam nic nie widzę. Radzę coś podłożyć, ja dałem płytę z rozebranego dysku twardego.
Płyta jest twarda i nierdzewka.
Co do zasilania mam podłączone bezpośrednio do akumulatora w Octavi , w Fordzie, tylko takie podłączenia polecam.

Pozdrawiam. :lol:
Mobil.Ford Bus:SUPER CHEETAH +KPO 452+KLS 120 +Performer5000
Obrazek[scroll]Obrazek[/scroll]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ford”