Hyundai Sonata 2006 [glx? gls?]

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Hyundai Sonata 2006 [glx? gls?]

Post autor: KaeRZet »

Nie wiem dokładnie jaki mam model auta , ale wiem ze hyundai Sonata 2006r. 4 door sedan.
Jutro mam zamiar posprzątać więc zrobię parę fotek i wrzuce... zoabcze jak z czasem sie wyrobie, jak nie to wklepię fotki po weekendzie, bo zapowiada sie pracowity...
:shock:

[ Dodano: 2011-04-28, 21:28 ]
wilson 5000

[ Dodano: 2011-04-28, 22:09 ]
w środku
Awatar użytkownika
161NT111
Posty: 224
Rejestracja: 2011-03-26, 21:51
Lokalizacja: Stargard Szczecinski

Post autor: 161NT111 »

Masę podłącz do konstrukcji pojazdu (tam gdzie jest podłączony akumulator).

73.
PUŚĆ MI BIBCZYKA , TO BĘDĘ WIEDZIAŁ KIM JESTEŚ !! !!
Gdy będę mówił damskim głosem , to proszę się nie dziwić !!!
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Finezyjnie umiejscowione żelazko :evill:
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Mobil-Zasada
Posty: 1143
Rejestracja: 2009-10-29, 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mobil-Zasada »

Bezpiecznik, bezpiecznik!!!
A masa jak masa... I tak będzie dobrze.
Auto: Alan 28 + Alan F36 + President Texas
Dom: President Jackson + CS-3 + Motorola 4001A + Sirio Boomerang 27A (działka - stare CTE 5/8, 3 przeciwwagi) - weekendy
Rower: Alan 42MULTI + MIK + oryginalny helikal lub Alan 9 PLUS
Awatar użytkownika
jarek19740312
Posty: 646
Rejestracja: 2009-12-26, 12:47
Lokalizacja: Kutno

Post autor: jarek19740312 »

Wszystko O.K i się nawet podoba, ale antena w dziurę i dopiero będzie fajnie :-P .
Seat Leon, Yosan JM-3031 Turbo + President ml 145, Sirio Megawat 3000, Wilson Little will
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

antena do wymiany
kaloryferek bardzo piękny
YIP YIP
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

BEZPIECZNIK JEST :) w zalączniku bedzie widac, chyba ze 20A będzie tam siedziało ...

Hmmm co do anteny to chyba zostane przy tym co mam ... pieknie sie stroi [swr] bardzo dobrze zbiera, nie gorzej niz moja stacjonarna, a co do dziur w aucie to nie widzi mi sie to, tak samo uchwyty na stałe. Antenna wytrzymuje 5000 WATT - i jest jedna z lepszych na rynku do aut osobowych... mam jeszcze K40 - ale gdzies magnes z niej wypadl i zostalem przy W5000. jakbym robil dziure na antene to bym porwał sie na jakąś inną , są tu takie fajne "trokerskie" [for trucks] , 20 000 WATT :) hehe tylko nei zamierzam az tyle podlaczac, bynajmniej narazie zostaje przy tym co mam, chyba ze bede zmieniac piecyk na mniejszy [zgrabniejszy] no i moze radio z SSB, ale nie wiem czy to dobry pomysl w trakcie jazdy ustawiac Clarifier...
trudno znalezc jakies konkretne miejsce w aucie, fakt ze jest duze - pod wzgędem wygody, ale do mocowania CB nie jest tak fajne jak ford crownvictoria itp.
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

Jeden bezpiecznik powinien być przy akumulatorze, on ma chronić kabel w razie zwarcia, a nie radio. Jeśli nie daj Boże gdzieś po drodze się przetrze i dotknie masy, to pożar masz gwarantowany. Drugi bezpiecznik powinien być przy radiu, ale jeśli nigdy go nie wyciągasz z auta, to można go pominąć.
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
Awatar użytkownika
Sahim
Posty: 1438
Rejestracja: 2009-04-15, 14:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sahim »

Jednak będe się upierał że przy wzmacniaczu to antena w dziurce praktycznie mus.. A jeśli chodzi o samochody to mnie najbardziej podobają się te amerykańce z wajchą biegów przy kierownicy i bez tunelu na środku między siedzeniami - tam radyjko można podczepić pod deską praktycznie w każdym miejscu i wygoda zagwarantowana, ech.. że u nas takich niema..
Ostatnio zmieniony 2011-04-29, 21:56 przez Sahim, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

Hasan-Łódź pisze:Finezyjnie umiejscowione żelazko :evill:
zelazko to wzmacniacz ? tak mi sie wydaje ... nie mialem gdzie usytuowac, tak zeby miec dostep do regulacji mocy, pod fotel sie miesci - ale nie ma dostepu do pokrętła, a i jest tez tam wskaznik co pokazuje moc wyjsciowa bodajrze...dobrze jest go widziec...
no i co jeszcze warto zauwazyc, przy odkurzaniu za bardzo nie przeszkadza, za to te ustawienie co teraz mam, nie pozwala na dowolne ustawieni foteli... tzn, sprzęt je ogranicza...
to chyba tyle..
zaraz ide pobawic sie miernikiem SWR, zobacze co tam sie dzieje po ostatnim sprzątaniu auta :) moze cos sie przestawilo :> moze zrobie nowe fotki :) jak widac lubie sobie znajdowac zajecia oby tylko sie nie uczyc :P
pozdr. 73

[ Dodano: 2011-04-29, 22:51 ]
Michas pisze:Jednak będe się upierał że przy wzmacniaczu to antena w dziurce praktycznie mus.. A jeśli chodzi o samochody to mnie najbardziej podonają się te amerykańce z wajchą biegów przy kierownicy i bez tunelu na środku między siedzeniami - tam radyjko można podczepić pod deską praktycznie w każdym miejscu i wygoda zagwarantowana, ech.. że u nas takich niema..
zawsze mozna zciagnąć ... z USA :) tylko ze smoki paliwowe ...

[ Dodano: 2011-04-29, 22:54 ]
k0nr4d pisze:Jeden bezpiecznik powinien być przy akumulatorze, on ma chronić kabel w razie zwarcia, a nie radio. Jeśli nie daj Boże gdzieś po drodze się przetrze i dotknie masy, to pożar masz gwarantowany. Drugi bezpiecznik powinien być przy radiu, ale jeśli nigdy go nie wyciągasz z auta, to można go pominąć.
kabel jest tak gruby a raczej jego oslonka , ze o pozar bym sie nie martwil, a nawet jakby sie auto spalilo, to nie ma nad czym plakac, w dzisiejszych czasach , zlomu na kółkach jest DUŻO ! ! ! a do całego nieszczęścia wykorzystuje sie ubezpieczenia, i z takowego pozaru wyciąga sie kase większą niż auto i sprzęt w nim warte :)

[ Dodano: 2011-04-29, 22:59 ]
a TU link jak panowie fajnie robią diurki na antenki :) hehe


http://www.cbradiotalk.com/viewtopic.php?f=5&t=39138
bartek1706
Posty: 1470
Rejestracja: 2009-07-08, 13:50
Lokalizacja: konstancin KO02NB
Kontakt:

Post autor: bartek1706 »

Michas, Są, C4 Picasso w automacie ma dźwignię przy kierownicy w ch.. miejsca :D
Awatar użytkownika
Sahim
Posty: 1438
Rejestracja: 2009-04-15, 14:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sahim »

bartek1706 pisze:Michas, Są, C4 Picasso w automacie ma dźwignię przy kierownicy w ch.. miejsca :D
Tak, wiem, C4.. tylko że reszta samochodu nie wygląda jak amerykański krążownik ;-) - chociaż, w swojej klasie to auto całkiem całkiem udane.
bartek1706
Posty: 1470
Rejestracja: 2009-07-08, 13:50
Lokalizacja: konstancin KO02NB
Kontakt:

Post autor: bartek1706 »

Michas pisze:
bartek1706 pisze:Michas, Są, C4 Picasso w automacie ma dźwignię przy kierownicy w ch.. miejsca :D
Tak, wiem, C4.. tylko że reszta samochodu nie wygląda jak amerykański krążownik ;-) - chociaż, w swojej klasie to auto całkiem całkiem udane.
Mam trochę odmienne zdanie, ale to zależy kto co lubi, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje ;-)
krakus1013
Posty: 66
Rejestracja: 2011-04-22, 08:48
Lokalizacja: kraków

Post autor: krakus1013 »

Obrazek

Po co taka moc w małym mobilu do tego radia ??
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

krakus1013, stany to duży kraj i jak chcesz daleko pogadać to trzeba mocy przypakować :-)

Ja jestem zwolennikiem wzmacniaczy :-D i one mają sens, czy ci to pasuje czy nie, ważne aby mieć równie mocnego korespondenta.
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Zablokowany

Wróć do „Hyundai”