Nowa polityka ostrzeżeń - posty na forum oraz shoutbox

Na tym forum, nowe tematy może zacząć tylko moderator

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

master2991

Post autor: master2991 »

Killer daj spokój, dla każdego świeżaka który tu przychodzi to jest jakaś hierarchia , modowie, kf-owcy, klubowicze, kandydaci na klubowiczów, i CS osobiście jak tu przyszedłem to nie wiedziałem co to jest, ale domyśliłem się że to grupa "ekspertów" która ma odsiewać ziarna od plew. I się ich bałem i dbałem w miarę możliwości o wysoki poziom merytoryczny moich postów. Moderatorzy wiadomo poprawią błąd wytłumaczą, skasują a CS... no nie zgnoją ale wyśmieją i ja się żółtodziobom nie dziwie że zadają pytanie, wyrejestrowują się i spieprzają patrząc zza firanki jak się piranie rzucają na świeże mięsko.
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Killer pisze:Ratują ich tylko znajomości z Wami i bleblanie na tych dwójkach czy gdzie tam siedzicie.
Z ''wami'', czyli z kim? Bo nie za bardzo wiem kogo masz na myśli.
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

pewnie ma na mysli "grupe trzymającą władze" :lol:
afera rodem z parlamentu RP
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
master2991

Post autor: master2991 »

"lub czasopisma" ?
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Dadam swoje dwa grosze o ile to istotne, ale może nie..... faktycznie w tematach zrobił sie syf.... każdy ot będzie upominany a następnie karany paskiem, będzie kolorowo. Na forum by tutaj zawsze luz, większy niż gdzie indziej...ale pany bez przesady. Napisałem do Przema jeszcze jeden wniosek i w ogóle zamknąłbym ten temat, nie ma po prostu o czym tu dyskutować, mamy HP i tam wszelkiej maści OT można robić, nie w tematach, pytanie, krótka merytoryczna odpowiedź ewentualnie przekierowanie do istniejącego tematu i koniec.
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Post autor: Rafi »

[center]AMEN[/center]
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

huhu hu :-) gorzkie żale i jakieś ale do modów, ale takie aby zasiac zamęt.

Chmarski - niski poziom intelektualny postu :-) to taki jeden ze standardowych powodów usuwania postów na tym forum, nie wpisujemy go ręcznie, wybieramy go z listy. Widocznie był niski poziom, jeżeli tak zaznaczyłem :-) I nie bój się podawac nicków jak już ziejesz jadem....

Killer - czekam na konkrety, co to za dwójka ?? bo mi to się kojarzy z wizytą z WC jedynie :-P

Miłego wieczora :-D
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Nowa polityka ostrzeżeń - posty na forum oraz shoutbox

Post autor: cassiopeia »

Pewnie kilka osób na forum zauważy że zostały usunięte jego posty. Jest to spowodowane usuwaniem postów zbanowanych userów z powodu łamania regulaminu. Nieraz w celu utrzymania tematu w spójności usunąłem również czyjś post odnoszący się do wypowiedzi niezgodnej, którą usunąłem. Są to w większości posty z HP, bądź z odległej historii, dlatego mam nadzieję, że nikt nie będzie się gniewał ;-)

pozdrawiam
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Zablokowany

Wróć do „Newsy”