Nowa polityka ostrzeżeń - posty na forum oraz shoutbox

Na tym forum, nowe tematy może zacząć tylko moderator

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
bub
Posty: 348
Rejestracja: 2012-07-26, 18:13
Lokalizacja: WLKP JO82KD

Post autor: bub »

Drivid - nie mądrzy - po prostu nie każdy miał ochotę dołączać się do kłótni :-)
161RC018
President Jackson I/ Densei EC-2002/4 ele yagi homemade/Antron A99 /Bamby homemade
Awatar użytkownika
Chmarski
Posty: 670
Rejestracja: 2011-01-28, 12:05
Lokalizacja: Ważne, że dolatuję.

Post autor: Chmarski »

bobik pisze:
Chmarski pisze:]
..., że taki całkiem "debil" nie jestem, i nie tak od razu można mi "pojechać".
Nikt nie okresli Cie nikim innym niz osoba, jaka Twoje zachowanie reprezentuje. "Pojechac" Tobie tez nikt nie bedzie mial ochoty dopoki nie obrazisz etc...

I prosze Was, z tym szykanowaniem to lekka przesada;) To juz pachnie lamaniem praw czlowieka w Waszym mniemaniu...

Eot.
Podpis Młodego:
To nie jest tak, że mało piszę, po prostu mądrych lubię słuchać a z debilami nie rozmawiam...
Jak dla mnie tyle w temacie debili, CS’ów i tego co sobą, czyja osoba reprezentuje. W nosie mam czy grupa CS istnieje dla żartu czy dla kontroli co CSi piszą, bo ani kontroli nie widzę specjalnej, a z dobrego żartu śmieją się wszyscy, co tu niekoniecznie ma miejsce.

W sumie jak komuś tu niedobrze, to może faktycznie nie powinien narzekać tylko pójść sobie gdzieś indziej i znaleźć przyjaźniejszą piaskownicę. Gdzie nie dostaje się na dzień dobry oznaczenia „Żółtodziub”, po czym sobie kilka/kilkanaście osób traktuje żółtodzioba... no jak żółtodzioba.
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

już sie ktoś kiedyś napinał o tego żółtodzioba...
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
mjsystem
Posty: 34
Rejestracja: 2013-01-02, 19:04
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mjsystem »

Chmarski pisze:W sumie jak komuś tu niedobrze, to może faktycznie nie powinien narzekać tylko pójść sobie gdzieś indziej i znaleźć przyjaźniejszą piaskownicę. Gdzie nie dostaje się na dzień dobry oznaczenia „Żółtodziub”, po czym sobie kilka/kilkanaście osób traktuje żółtodzioba... no jak żółtodzioba.
A może po prostu :"nowy user" albo "nowy forumowicz"?
Mitsumaniak
bobik

Post autor: bobik »

A moze po prostu "Wasz żółtodziób" tak jak napisal jeden z żółtodziobów? :mrgreen:

@Chmarski, przesadzasz i tyle.

EDIT:

AA skoro juz taka fala i masakra jakas panuje... to ja proponuje zniesc "Żółtodzioba"
na poczet "Świeżaka" :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2013-01-07, 16:23 przez bobik, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

a może Daffy Duck :?:
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Post autor: Krecik »

Żółtodziób jest na wielu forach i nikt niema z tym problemu . Widać rzadko kto czytał regulamin forum

5. CBF nie posiada systemu rangowania zależnego od ilości napisanych postów.Jedyna ranga ,,żółtodziób'' znika po napisaniu 80 postów
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

szczegulnie żółtodziub :lol:
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
bobik

Post autor: bobik »

Krecik, ale to moze zostac odebrane jako rasizm. A co bedzie kiedy pojawi sie taki białodziób na forum i zostanie określony żółtodziobem? To tak jakbys byl bialym kretem albinosem i ktos na sile wrzucalby Ci Twoj obecny avatar! Wez to pod uwage! haha ;]
mjsystem
Posty: 34
Rejestracja: 2013-01-02, 19:04
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mjsystem »

bobik pisze:A moze po prostu "Wasz żółtodziób" tak jak napisal jeden z żółtodziobów
to sem ja napisał?
Krecik pisze:Żółtodziób jest na wielu forach i nikt niema z tym problemu
:mrgreen:
To że jest, to nie znaczy, że każdy się z tym zgadza, bo prostu musi. Mi osobiście nie przeszkadza :->
Mitsumaniak
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Każdy tu zaczynał od tej rangi i jakoś wszyscy to przeżyli. Trzeba mieć trochę dystansu do siebie i życia. Jak kogoś boli taka ranga to chyba problem leży w jakiś kompleksach...
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
killer
Posty: 1390
Rejestracja: 2010-12-24, 20:48
Lokalizacja: JO81KX

Post autor: killer »

Zróbcie ankietę na tydzień czasu czy zlikwidować CSów. TAK albo NIE.
President Jackson forever
Mobile: Jackson II + Sirio Hi-Power 4000 + mikrofon seryjny
Base: Jackson 5 band + Jackson 6 band + Solarcon Imax2000 + Sadelta ME3 + Astatic 1104C + CB Master CB200 + FRQ8F1
Eksponaty: President Wilson + Tank Whip full 1/4 + President Texas (wer. 215cm)
Awatar użytkownika
Bartecki
Posty: 3057
Rejestracja: 2011-12-02, 14:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk JO80JT
Kontakt:

Post autor: Bartecki »

bobik pisze:AA skoro juz taka fala i masakra jakas panuje... to ja proponuje zniesc "Żółtodzioba"
na poczet "Świeżaka" :mrgreen:
a usera na Gita :mrgreen:
Uniden PC122xl - Sirio ml 145/T5000
Mój montaż
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

Killer pisze:Zróbcie ankietę na tydzień czasu czy zlikwidować CSów. TAK albo NIE.
Jeszcze jedna ankieta, chyba se jaja robisz.
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Killer pisze:Zróbcie ankietę na tydzień czasu czy zlikwidować CSów. TAK albo NIE.
Uważasz, że to coś zmieni? Młody dostawał paski i bany dużo wcześniej niż powstała grupa CS. matti201 tak samo. Ja nie widzę związku. Jedyne co widzę to to, że niektórych to kłuje w oczy.

Ludzie, którzy są w grupie CS zachowują się cały czas tak samo - teraz jest to tylko bardziej widoczne bo można wszystko podpiąć pod współny mianownik 'CS' i nie trzeba się skarżyć na kilka osób z osobna :roll:
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Zablokowany

Wróć do „Newsy”