Co bym zmienił na forum.

Na tym forum, nowe tematy może zacząć tylko moderator

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

No to czekamy na sensowne propozycje co i jak...............
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
venon666
Posty: 2054
Rejestracja: 2008-03-22, 13:39
Lokalizacja: JO81VV PLESZEW

Post autor: venon666 »

usunac ta mapke z prawej i zastapic jakims linkiem usunac mozliwosc ukrywania obecnosci na forumto na poczatek dalej sie bedzie myslec
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

venon666 pisze: usunac mozliwosc ukrywania obecnosci na forum
już zrobione...............
venon666 pisze:usunac ta mapke z prawej i zastapic jakims linkiem
na jednym forum mieli to ciekawie rozwiązane...............mała mapka i userzy w formie baloników się pokazywali...............mało obciążała serwer........tylko jak to zrobić :?: :? :?: Ktoś wie :?: :?: :?:
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
venon666
Posty: 2054
Rejestracja: 2008-03-22, 13:39
Lokalizacja: JO81VV PLESZEW

Post autor: venon666 »

maroosz tylko na niego poczekac on ci pomoze ma chlopak obeznane
Obrazek
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Wstawić na głównym forum jakiś element który będzie informował że jest to strona poświęcona CB.
Jak narazie jest nazwa i banerek :!:
Prosiłem też Maruś o stworzenie tematu "Radia bazowe" :!: :roll:
A także i już pisze to po raz kolejny pozycjonowanie w wyszukiwarce :!: :!:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

Marek, mapkę to trzeba zrobić z google map coś jak ta ode mnie z podpisu ;)

[ Dodano: 2009-02-22, 22:17 ]
a i w okienku reklam wyłączył bym przewijanie i po prostu powstawiał raklamy jedna pod drugą... napewno to przyśpieszy forum
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Norbi_Zgierz pisze:A także i już pisze to po raz kolejny pozycjonowanie w wyszukiwarce
ja u siebie ma spindera czy jakos tam........tu go nie moge zainstalowac.......brak dostepu do serwera............
Norbi_Zgierz pisze:Prosiłem też Maruś o stworzenie tematu "Radia bazowe"
fakt , zobacze co i jak w temacie...........................
maroosz pisze:mapkę to trzeba zrobić z google map coś jak ta ode mnie z podpisu
jeszcze na nią nie zerkałem...........zaraz to zrobie............
Dołaczyłem nowy styl............kiedyś już był ....ale czemu admin go wywalił...nie wiem...................... jak będzie kaszaniasty to też go wywale............ ;-)
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Marek -styl Tessko jest ładny , tylko zamiast loga Tesco można dac ładne logo Cb-Forum - Maroosz cos stworzy ciekawego
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

przygotuję cały nowy styl z kolorystyka jasną z akcentem zielonym (bo już chyba troszkę jesteśmy z nim utożsamiani)
Obrazek
Leszek292
Posty: 31
Rejestracja: 2012-02-23, 21:52
Lokalizacja: Żory

Post autor: Leszek292 »

Proponuje zmienić oznaczenie nowego zarejestrowanego uczestnika forum nazywając go "zółtodziobem"na nazwę "nowy uczestnik forum.Uczestnikami forum mogą być różni ludzie.Czy to staż na forum decyduje o tym,że po kilku latach uczestnictwa na forum przestaje byś "żółtodziobem"i staje się Vip-em czy jego profesja jaka się zajmuje ,wiedza,pomoc innym uczestnikom forum i jego zaangażowanie w redagowanie forum?Jak kilkuletni uczestnik forum,który jest zupełnym laikiem w dziedzinie radiokomunikacji staje się na forum Vip-em a autor wielu artykułów prasowych,który prowadzi w miesięczniku "Świat Radio" w Warszawie kącik porad technicznych,kącik prawny i odpowiada na pytania czytelników z całego świata lub pisze atrykuły na temat profesjonalnego montażu i strojenia instalacji antenowych CB Radio jest żółtodziobem? :roll: :mrgreen: :lol: :-D :-) ;-)
Baza:Ranger RCI-2950 DX-wersja exportowa,President HR 2600,włoska antena:Europe K-46 Mondial,antena na 2m i 70 cm Nebraska Lincoln,mikrofon Pan DM-432 MT oraz mikrofon firmy Pan ECM-2018.
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

Leszek292 pisze:Czy to staż na forum decyduje o tym,że po kilku latach uczestnictwa na forum przestaje byś "żółtodziobem"
Nie, tylko ilość napisanych postów które pomogą innym użytkownikom tego forum.
Leszek292 pisze:autor wielu artykułów prasowych,który prowadzi w miesięczniku "Świat Radio" w Warszawie kącik porad technicznych,kącik prawny i odpowiada na pytania czytelników z całego świata lub pisze atrykuły na temat profesjonalnego montażu i strojenia instalacji antenowych CB Radio jest żółtodziobem?
Więc prosimy o porady.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
Leszek292
Posty: 31
Rejestracja: 2012-02-23, 21:52
Lokalizacja: Żory

Post autor: Leszek292 »

jaroce80 pisze:
Leszek292 pisze:Czy to staż na forum decyduje o tym,że po kilku latach uczestnictwa na forum przestaje byś "żółtodziobem"
Nie, tylko ilość napisanych postów które pomogą innym użytkownikom tego forum.
Leszek292 pisze:autor wielu artykułów prasowych,który prowadzi w miesięczniku "Świat Radio" w Warszawie kącik porad technicznych,kącik prawny i odpowiada na pytania czytelników z całego świata lub pisze atrykuły na temat profesjonalnego montażu i strojenia instalacji antenowych CB Radio jest żółtodziobem?
Więc prosimy o porady.[/quote
Nie wiem Jaroce80 co Cię ineresuje z zakresu CB radio...
Baza:Ranger RCI-2950 DX-wersja exportowa,President HR 2600,włoska antena:Europe K-46 Mondial,antena na 2m i 70 cm Nebraska Lincoln,mikrofon Pan DM-432 MT oraz mikrofon firmy Pan ECM-2018.
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Zbyt poważnie to traktujesz, Leszku :)
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Leszek292
Posty: 31
Rejestracja: 2012-02-23, 21:52
Lokalizacja: Żory

Post autor: Leszek292 »

Hasan-Łódź pisze:Zbyt poważnie to traktujesz, Leszku :)
Zauważ,że pisząc swój post na jego końcu umieściłem kilka ikon emocji,które mają usmiech na twarzy.To świadczy o tym,ze potraktowałem tą wypowiedź z uśmiechem na twarzy.Nie ma innych ikon,które mógłbym użyć aby wyraziły to,że mniej poważnie traktuję to forum.Pomimo tego chcę poważnie traktować zarówno uczestników forum jak i sprawy o których tu piszecie...
Baza:Ranger RCI-2950 DX-wersja exportowa,President HR 2600,włoska antena:Europe K-46 Mondial,antena na 2m i 70 cm Nebraska Lincoln,mikrofon Pan DM-432 MT oraz mikrofon firmy Pan ECM-2018.
Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Post autor: SQ9RNU »

Leszek292 pisze:
Hasan-Łódź pisze:Zbyt poważnie to traktujesz, Leszku :)
Zauważ,że pisząc swój post na jego końcu umieściłem kilka ikon emocji,które mają usmiech na twarzy.To świadczy o tym,ze potraktowałem tą wypowiedź z uśmiechem na twarzy.Nie ma innych ikon,które mógłbym użyć aby wyraziły to,że mniej poważnie traktuję to forum.Pomimo tego chcę poważnie traktować zarówno uczestników forum jak i sprawy o których tu piszecie...
Ja myślę , że jak to mówią - NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA .

To , że ktoś jest nowym userem i określony jest jako ŻÓŁTODZIÓB nie znaczy ,że mamy mieć do niego jakieś uprzedzenia. Merytoryczne wskazówki , porady - generalnie posty wnoszące coś sensownego i pomocnego innym użytkownikom forum zbuduję pozycje owego człowieka w społeczności .

Więc raczej nie ma się chyba za bardzo czym przejmować . W życiu też tak bywa , że powidzmy podejmując nową pracę czy to mechanik samochodowy czy grafik zawsze ma się przypiętą łatkę NOWEGO i tak już będzie . Jego poczynania budują autorytet a nie to czy jest młody czy stary , czy mówi że się zna czy nie.
Do wszystkiego trzeba czasu ... A już w szczególności do tego żeby zyskać sobie przychylność i szacunek innych.
-=- SQ9RNU -=-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Newsy”