Grupy / województwa itp.

Na tym forum, nowe tematy może zacząć tylko moderator

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

JanC, coraz częściej ludzie chcą pisać i dawać ogłoszenia o spotach czy szybkich spotkaniach w cekach jakiś tam technicznych we własnych jakby działach . To właśnie im umożliwiono .

Zwróć uwagę , że w pewnym sensie znikła grupa zgiersko - łódzka . Nie ma nowych grup i już nie powstaną .

Został tylko i wyłącznie klub - krajowy .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

kgb14 pisze:coraz częściej ludzie chcą pisać i dawać ogłoszenia o spotach czy szybkich spotkaniach w cekach jakiś tam technicznych we własnych jakby działach
To po jakiego diabła jest dział Zloty i Spotkania?

Za chwile będziecie tworzyć nowe dzialy do pisania bo "ludzie mają taki kaprys"?

Trochę zastanowienia proponuję w waszych decyzjach.
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

JanC pisze:jak idzie Administracja z rozmachem to utworzyć jeszcze dział Męski i Żeński.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Powstanie grup , również i mojej pionierowej, było ryzykowne... dość natarczywie broniły
sprawy Z-Ł osoby, których nie ma już na Forum :!: co jest dla mnie wielkim ośmieszeniem i potocznie mówiąc, olaniem sprawy ciepłym m...

nie dajmy się zwariować :!: Jeżeli powstają takie "grupy" to z wizją ,że cuś będzie się tam działo... U nas (Z-Ł) świadomie mogę przyznać że umarło, ci co najgłośniej krzyczeli , ucichli jak by poszli 1.5 metra w piach :evil: ale co się zrobi, ja jestem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , i ktoś tam jeszcze... ;-) więc grupa będzie trwać... Skromnie na razie ale to nie ważne... są Łączności z TomTomem na 36 kilometrów i jest spoko... :-D

Lepsze wrogiem dobrego... Jak by nie było to jest trochę rozgraniczanie na ludków ze swoich regionów, ale kto ma pomóc ogólnie to i tak pomaga... I to jest ważne :!:
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Decyzje zapadły - nie będzie na razie zmian - taka decyzję podjęła cała administracja ( z wyjątkiem Piotra - choć jego poślad na temat grup był dość znany ) .


Sa województwa - mam nadzieję , że Marek niedługo uzupełni o brakujące .

Grupy sie nie bardzo sprawdziły - nadal twierdzę , że trzeba nam jednego ogólnokrajowego klubu - który będzie działał - spotykał się - choćby miał być bardziej towarzyski niż inżynieryjny jak to ujął jeden z naszych obecnych vipów .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
aixen
Posty: 915
Rejestracja: 2007-11-29, 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aixen »

domino.pl pisze:Lepsze wrogiem dobrego... Jak by nie było to jest trochę rozgraniczanie na ludków ze swoich regionów, ale kto ma pomóc ogólnie to i tak pomaga... I to jest ważne :!:
- masz rację i... piwo o mnie :mrgreen:
Pamiętaj... prezentowane opinie stanowią tylko i wyłącznie moje zdanie na dany temat.
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

kgb14 pisze:nadal twierdzę , że trzeba nam jednego ogólnokrajowego klubu - który będzie działał
To Klub nie jest Ogólnokrajowy? i nie działa?

To może weźcie się za działalność Klubu aby był bardziej widoczny, oferował Klubowiczom więcej niż oferuje teraz,a nie twórzcie czegoś co nie ma sensu i nie wypaczajcie tematyki Forum.

Bo jak na razie tylko twierdzenia ze trzeba to , trzeba tamto, a jakoś efektów nie widać,. Nie sztuka stworzyć dział,który jest dubletem innego działu który na Forum od dawna jest. bo to jest proste.
kgb14 pisze:taka decyzję podjęła cała administracja ( z wyjątkiem Piotra - choć jego poślad na temat grup był dość znany )


Z tego co pamiętam - a chyba nic się ie zmieniło - decyzja musi być jednogłośna, no chyba że Admini decydują sami. A na to wychodzi. I nie pasujące wypowiedzi i opinie nie bierze się pod uwagę tak?
kgb14 pisze:Decyzje zapadły - nie będzie na razie zmian
Decyzje błędne i nie przemyślane.
Tak samo pisałem o Grupach że należy dać to do oceny userów, a potem decydować, ale powtórzyło by się że userzy na NIE, a Admini i tak zrobiliby swoje, więc po co to robić?.

Zrobiliście swoje. Napisze jeszcze raza to samo - to nie jest wasze prywatne Forum, że możecie robić co się wam żywnie podoba.

Jeżeli Forum ma mieć poziom taki jak dawniej to nie należy z niego robić śmieciowiska.
Obciążać bazę danych, a potem pretensje że coś nie chodzi. A tak trudno zrobić porządne Forum z Portalem? A trzymanie na Forum nieaktywnych userów to po co ? dla statystyki?

domino.pl - masz rację, krzykacze odeszli w najgorszym stylu.

Zmiana Regulaminu Grup , przekonywania, obrażania innych i co?
Czas zweryfikował kto miał rację.
domino.pl pisze:Jak by nie było to jest trochę rozgraniczanie na ludków ze swoich regionów
I to jest tu na Forum potrzebne? chyba nie.

I najwyższy czas swoje pomysły zacząć konsultować z userami a nie tylko między sobą.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Janku nie widzę potrzeby dalszej polemiki cp jest dobre a co złe dla forum i jakie ono powinno być tutaj w tym temacie .
Decyzje zapadły w dobrej wierze - dla ,,ogólnego szczęścia'' :mrgreen:

co do klubu Janku - dziękuje za rady - ale proszę abyś nie oceniał pochopnie ani za bardzo się wtrącał - miałeś szansę ,,dowodzić'' klubem - nie chciałeś - mogłeś coś pozmieniać - w klubie - nie podjęłaś walki.

Do wszystkich czytających : Krytykować jest najłatwiej :!:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

:-D A ja chciałbym pogratulować wszystkim tym, co są nadal aktywni na Forum. Wszystkiego najlepszego. :mrgreen:
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

kgb14 pisze:ale proszę abyś nie oceniał pochopnie
nie pochopnie , to widać
kgb14 pisze:ani za bardzo się wtrącał
zakaz?
kgb14 pisze:miałeś szansę ,,dowodzić'' klubem - nie chciałeś
nie chciałem bo z Adminami się nie da
kgb14 pisze:nie podjęłaś walki.
a ja to co? płeć żeńska?
kgb14 pisze:Decyzje zapadły w dobrej wierze
według waszego mniemania.

Jarek - właśnie jak czytam te twoje odpowiedzi to nasuwa się jeden wniosek -
upierasz się przy swoim zdaniu, wierzysz że Ty masz rację.
A tak nie jest, Nie pasują Tobie osoby które nie podzielają twego zdania.
Odpowiedz na pytania - kto tworzy to Forum? Admini? czy userzy.

Rozmawialiście w Moderatorni na temat regionowi i co? Ciężko było poddać to pod dyskusję z userami?
A tak lubisz ankiety? czemu jej nie było?

Wiem że was nie przekonam, zresztą nie pierwszy raz, bo uważacie się za nieomylnych.
Pokaż mi Forum CB gdzie są takie podziały na Regiony jak tu?
Czas pokaże kto miał rację.

Więcej nie będę na ten temat pisał, bo widzę że nie ma sensu.

[ Dodano: 2009-09-23, 11:17 ]
kgb14 pisze:Krytykować jest najłatwiej
Bo dzięki krytyce można wypracować sposoby działania.

P.S. Ciekawe czemu nie można edytować swoich postów? nawet 2 minuty po ich napisaniu
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Po przeczytaniu tego co wyżej zdecydowanie pasuje
domino.pl pisze::-D A ja chciałbym pogratulować wszystkim tym, co są nadal aktywni na Forum. Wszystkiego najlepszego. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Janek za to
JanC pisze: kgb14 napisał/a:
nie podjęłaś walki.


a ja to co? płeć żeńska?
przepraszam - oczywista pomyłka .

Reszty komentować nie będę - kto zna forum , mnie , Marka , Krecika , Unkasa to wie jak jest .

Temat zamykam - jeśli Marek uzna za stosowny otworzyć to to zrobi .
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Na prosbe jednego z modów temat odblokowany.
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
askier

Post autor: askier »

domino.pl pisze:Powstanie grup , również i mojej pionierowej, było ryzykowne... dość natarczywie broniły
sprawy Z-Ł osoby, których nie ma już na Forum :!: co jest dla mnie wielkim ośmieszeniem i potocznie mówiąc, olaniem sprawy ciepłym m...

nie dajmy się zwariować :!: Jeżeli powstają takie "grupy" to z wizją ,że cuś będzie się tam działo... U nas (Z-Ł) świadomie mogę przyznać że umarło, ci co najgłośniej krzyczeli , ucichli jak by poszli 1.5 metra w piach :evil: ale co się zrobi, ja jestem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , i ktoś tam jeszcze... ;-) więc grupa będzie trwać... Skromnie na razie ale to nie ważne... są Łączności z TomTomem na 36 kilometrów i jest spoko... :-D

Lepsze wrogiem dobrego... Jak by nie było to jest trochę rozgraniczanie na ludków ze swoich regionów, ale kto ma pomóc ogólnie to i tak pomaga... I to jest ważne :!:

Domino z całym szacunkiem ale dziękuję w swoim i Norbiego imieniu, że za naszymi plecami obrabiasz nam tyłek, mimo, że nie napisałeś dokładnie o kogo chodzi, każdy kto zna temat ten na pewno wie.

Pionierem grupy BYŁ Norbi a nie Ty. Najbardziej zaciekle walczyłem o nią zarówno ja jak i on, Ty natomiast nie dołożyłeś tego co powinieneś - byłeś raczej bezstronny w tym sporze i Ty wszystko od początku olewałeś ciepłym moczem....

mam szacunek do Ciebie za to co robisz, za pomoc tutaj na forum i poza nim, za giełdę, za doradzanie i wszystkie nowinki jakie się pojawiły dzięki Tobie... ale spójrz na wszystko z boku - mogłeś z nami porozmawiać w 4 oczy że taka opcja Ci nie pasuje (a widzimy się w miarę często) ale wolałeś żale wylać na forum, a to był strzał w plecy...

liczę, że potraktujesz to jako kubeł zimnej wody...
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 567
Rejestracja: 2008-02-20, 20:34
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Post autor: unkas »

kgb14 pisze:Piotra - choć jego poślad na temat grup był dość znany
to ciekawe bo ja nic o tym nie wiem ;-)
JanC pisze:Z tego co pamiętam - a chyba nic się ie zmieniło - decyzja musi być jednogłośna, no chyba że Admini decydują sami
ja też tak myślałem do dzisiaj
JanC pisze:A tak lubisz ankiety? czemu jej nie było?
ankiety to pic na wode i tak decyzje są podejmowane niezależnie od ankiet.
Mobil:Rover 25,uniden pro 520 XL+Sirio ML-145+HFS-12+PA
Baza: Kenwood TS-450SAT+ Lemm AT-48,Icom IC-2725
Ręczniak: Cobra 38WXST+Wouxun KG-UVD1P
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Piotr - masz rację, a myślałem że kgb14 będzie u mnie w sobotę to byłaby okazja do rzeczowej dyskusji.

Witaj Askier i nie nerwujsja
Zablokowany

Wróć do „Newsy”