Mazda 3 BL 2.0 Pb

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Ścibi
Posty: 37
Rejestracja: 2013-01-02, 22:46
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Ścibi »

Udało się dobrać radio. Przez przypadek. Okazało się, że bardzo ważne, jak nie naważniejsze, było ustawienie anteny. Dopóki nie byłą na środku dachu klapa totalna. Ale kiedy postawiłem ją na środku dachu okazało się, że radia działają! Wybrałem Yosana 2204. Nie ma szumów jakichś wielkich i jakość dzwięku też mi odpawiada. Porównywałem go szczególnie z Yosanem Turbo. Turbo jak dla mnie jest "tępe". Dźwięk mi się nie podobał. A kolosalnej róznicy nie było w jakości. Jestem już zadowolonym posiadaczem takiego zestawu Yosan i Sirio Omega. Dziękuję wszystkim za udzielanie się w wątku! Pozdrawiam!
Yosan JC - 2204 + Sirio ML 145
Intek M-150+ + Sirio Omega 27 Mag
President Johnson II + Sirio ML 145
Olo.

Post autor: Olo. »

Rozmawialiśmy o zakłóceniach z auta???? :shock:
Ścibi
Posty: 37
Rejestracja: 2013-01-02, 22:46
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Ścibi »

Olo. pisze:Rozmawialiśmy o zakłóceniach z auta???? :shock:
Tzn ?
Yosan JC - 2204 + Sirio ML 145
Intek M-150+ + Sirio Omega 27 Mag
President Johnson II + Sirio ML 145
Olo.

Post autor: Olo. »

Ścibi pisze:
Olo. pisze:Rozmawialiśmy o zakłóceniach z auta???? :shock:
Tzn ?
Ścibi pisze:Dziś byłem w serwisie w CB i sprawdzaliśmy kilka modeli radii. 1. lafayette Atena, nie dało rady. 2. Yosan Turbo, ciut lepiej ale bez szaleństwa. 3. President Herbert I i też nie dał rady choć najlepiej ze wszystkich. Niestety nowe samochody emitują bardzo dużo zakłóceń i jest kłopot. Nie wiem dalej jak rozprawić się z kłopotem...

A teraz piszesz o szumach..
Ścibi
Posty: 37
Rejestracja: 2013-01-02, 22:46
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Ścibi »

O szumach w sensie zakłóceniach. Przepraszam, źle napisałem. Chodziło mi, że po ustawieniu na środku dachu antene zakłocenia znikneły...
Yosan JC - 2204 + Sirio ML 145
Intek M-150+ + Sirio Omega 27 Mag
President Johnson II + Sirio ML 145
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazda”