Mercedes C180

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Mati43

Post autor: Mati43 »

Nie wiem ale mam dziwne wrażenie odnośnie WALKERA, robilem znim 120km i lepiej wypadl Yosan Turo ale moze dlatego że nie zdażylo mi sie podróżować w ulewe..
Olo.

Post autor: Olo. »

Adrian^ pisze:Nie wiem jak YOSAN TURBO, ale gdy się przesiadłem z U 520 na walkera czułem się dziwnie słuchając radia. Z czasem to minęło i teraz jest GIT! :D
Dziwnie to ja się czułem jak zmieniłem Alan 199A na Yosana 120 PRO To tak jak bym wcześniej miał odkurzacz ;-)
Mati43

Post autor: Mati43 »

Mam mieszane uczucia... turbo miał czulszy odbiornik. A moze mi sie zdaje hehe nie wiem posmigam zobacze.
Awatar użytkownika
Pawciu
Posty: 1111
Rejestracja: 2009-09-22, 18:42
Lokalizacja: Skierniewice KO01BW87

Post autor: Pawciu »

walker ma bardzo szeroki odbiornik
M1. Johnny III tuning + President texas 208 + ESP-12

Nigdy nie narzekaj , że w życiu masz pod górę , jeżeli zdecydowałeś ,że idziesz na sam szczyt
Awatar użytkownika
Mobil-Zasada
Posty: 1143
Rejestracja: 2009-10-29, 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mobil-Zasada »

i jest strasznie czuły...
ale filtry ma przynajmniej dobre ponoć. nawet bardzo dobre.
Auto: Alan 28 + Alan F36 + President Texas
Dom: President Jackson + CS-3 + Motorola 4001A + Sirio Boomerang 27A (działka - stare CTE 5/8, 3 przeciwwagi) - weekendy
Rower: Alan 42MULTI + MIK + oryginalny helikal lub Alan 9 PLUS
Mati43

Post autor: Mati43 »

-Yosan 120
-Yosa turbo
-harry
tomy
wilson
-yosan excalibur
-alan 100
-ala 101

te radyjka wydwaly odgłos turbiny w glośniku natomiast WALKER i nie wiem czemu ale onwa mk3 nie. Zobaczymy. Yosana mialem w pogodne dni, zobczymy jak walker wydaje mi sie ze prez ulewy zasieg jest ogranizony. Ale to tak mi sie ydaje.

[ Dodano: 2011-08-14, 16:55 ]
Witam po przerwie, walker poszedl w niepamięć, zamontowane jest poczciwe radyjko ONWA MK3. Walker dzialał nie powiem ale maks 3-7km nadawanie. SWR 1,1 1,2 i 1,1 czyli 40-20-1 kanal. Radio ONWA MK3 wybrałem dlatego że kiedyś mialem 2lata w aucie i bylo b.dobrze. Stwierdziłem że jak mam płacić około 400pln za walkera i działa gorzej od onwy to wole onwe pomimo braku wodotrysku. Zasięg mierzony AUTO-AUTO ja świebodzin kolega port 2000 czyli okolo 10km na poziomie zadowalającym.

[ Dodano: 2011-09-10, 16:20 ]
Hej mam taki dziwny problem, mianowicie w MB mam yosan turbo+sirio 9super w GV mam wilson litle i intek m110, stojąc obok siebie w GV slysze bardzo wyrażnie rozmowy z odleglosci do 8km-10km natomiast w sirio 9 slysze za wielkimi szumami. Natomiast dalsze stacje gdzie GV nie lapie lub lapie za szumami ja lapie wmiare czytelnie 3-4s. Co moze byc?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mercedes-Benz”