Mercedes ML 320 w163

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
zygiboos
Posty: 25
Rejestracja: 2012-03-22, 20:22
Znak/ranga: webmaster

Mercedes ML 320 w163

Post autor: zygiboos »

W ten weekend założyłem sobie wreszcie mobilne centrum dowodzenia w moim elemelku :)

Radio: Yosan JM-3031M Turbo @Tuning Konektor V2
Antena: Yosan Platinium 1000 NE (100 cm - wysokie auto więc uznałem, że wystarczy)


Montaż wykonałem samodzielnie, podjechałem tylko na strojenie. Zabawa była fajna bo Mesio miał już otwór na antenę z zaślepką (oryginalnie pod GSM), kabel poprowadziłem podsufitką do słupka pasażera a potem to już z górki. Zasilanie pociągnąłem z zapalniczki, bo lubię jak mi się radio włącza samo po przekręceniu kluczyka.


Kilka fotek :) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na ocenę radia jeszcze za wcześnie, ale wygląda na to że się zaprzyjaźnimy. Szumów własnych ma troszkę więcej niż mój Uniden, ale zbiera też jakby więcej na w sumie mniejszej antenie. A z tuningiem mam RF-Gain no i radjo ma też ASQ więc mam ciszę i spokój jak chcę :)
Radio: President Harry III ASC, Antena: SIRIO Triflex, Pojazd: Ford Mondeo ST220.
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Mercedes ML 320 w163

Post autor: SP9 »

prosto i jak dla mnie wygodnie - radio na boku , najważniejsze .... jest dziurka
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
zygiboos
Posty: 25
Rejestracja: 2012-03-22, 20:22
Znak/ranga: webmaster

Mercedes ML 320 w163

Post autor: zygiboos »

Mała zmiana, zamieniłem jednak radio na bez tuningu, bo wolę mieć SQUELCH + zewnętrzny RF gain (działający lepej) i jednak bardziej podobało mi się basowe brzmienie. Myślę, że uzyskałem co chciałem i zestaw działa naprawdę przyzwoicie w mieście, zobaczymy jeszcze jak tam trasa.

Obrazek

Zewnętrzny RF zamontowałem finalnie pod gniazdem zapalniczki widocznym na zdjęciu poniżej (zapomniałem zrobić fotki już po).
Obrazek
Radio: President Harry III ASC, Antena: SIRIO Triflex, Pojazd: Ford Mondeo ST220.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mercedes-Benz”