Mercedes Sprinter + harry III + sirio snake 27 black-dziura

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Mytlu
Posty: 28
Rejestracja: 2014-03-02, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Mercedes Sprinter + harry III + sirio snake 27 black-dziura

Post autor: Mytlu »

Witam.
Przedstawiam Wam moj kolejny montaz zestawu anty miśkowwgo. Ostatnio opisywałem boxera który działał na sirio turbo 1000, dowiedziałem się parę ciekawych rzeczy na temat pochylania tej antenki dlatego teraz padł wybór na DV'ke :)
Mercedes Sprinter, radio President Harry III + montaż w dziure ( zabezpieczone silikonem + uszczelka ) oraz w wiatrołapie Sirio Snake 27 black + zewnetrzny glosnik.
Miejsce pod antene od spodu wyryte od lakieru + " ostra " podkładka ( widoczna na foto ) - niech ma mase :P
Kabel puszczony w podsufitne + słupek a następnie pod deską. CB wmontowane w ramce 1 din zamiast schowka, oczywiście podłączone bezpośrednio pod aku. Zewnątrzy głośnik znalazł swoje miejsce na dole + od drugiej strony dziura żeby żaden kabel nie wystawał.
Zresztą wszystko widoczne na foto :)

SWR w grainicach 1,2/1 wiec z wyniku jestem mega zadowolony.
Parę fotek :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mobil : President Harry III + zewnętrzny głośnik Nokii + Mag 145 a na nim Sirio Turbo 800 / Sirio ml-145 w trasy.
Awatar użytkownika
Kasztelan
Posty: 1483
Rejestracja: 2012-11-06, 13:43
Lokalizacja: JO82OT

Mercedes Sprinter + harry III + sirio snake 27 black-dziura

Post autor: Kasztelan »

Dobry montaż, wizualnie i praktycznie :-).
Mobil: Uniden PC 68 XL KNKTR & Sirio Turbo 1000 Black
Mobil: Uniden 520 PRO XL & Sirio Omega 27
Baza : Uniden PC 68 LTW KNKTR & Sirio Signal Keeper 27
161BD909 - 161CBF139

Obrazek
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Mercedes Sprinter + harry III + sirio snake 27 black-dziura

Post autor: SP9 »

ładnie to wyszło , sporo miejsca na duże radio :mrgreen:
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Mercedes Sprinter + harry III + sirio snake 27 black-dziura

Post autor: KaeRZet »

tak jak wojtek pisze :D dużo miejsca.. ja mam mały głośniczek w kieszonce obok prędkościomierza... tam gdzie masz głośniczek mam 3000W pudło. pod siedzeniem pasażera extra 2 baterie. a radio na środku tam gdzie była górna kieszonka - raz nawet wpasowałem tam KENWOOD TS-440 ;-) ale wróciłem do Galaxy. lepsze na AM :D ssb w aucie praktycznie nie robie , a zawsze mogę wziąść LOLKA na zmianę do ssb ;-) gdzieś tu chyba były moje zdjęcia, nie wiem czy jeszcze są... auto jest tak wielkie że można naprawdę wiele. domyślam się że nie masz na górze nad głową kieszonki w tej wersji... ja tam mam inne radio [2m& 70cm] z miernikiem swr itd... auto wielkie możliwości mnóstwo. Instalacja spoko. tylko nie wiem jak wykończyłeś tą dziurę ? nie lepiej było zrobić dziure w tej "dykcie" i dać jakiś kawałek blachy od spodu? ostatnio stroiłem antenę w ATV i Sirio Turbo5000 nie potrzebowało wiele masy żeby się zestroić ... jak bede miał kiedyś chwilke to wrzucę jakieś nowe fotosy. tymczasem pozdrawiam...
Edit- tam gdzie masz radio mam kontroler do hamowania przyczepy... ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mercedes-Benz”