Opel Zafira B 1.9CDTI (Panorama) by Maroks123

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

Ano lepsze, bez dwóch zdań.
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
AdamB

Post autor: AdamB »

Maroks123 pisze: Chyba lepsze już to niż montaż w połowie klapy ?
Oczywiście, że lepsze.
Miałem tak zamontowaną antenę w mojej Toyocie i, w/g mnie, jest to najlepsze rozwiązanie, o ile ktoś ma relingi.
Uchwyt musisz obserwować ... może nie będzie problemu, ale "ręka na pulsie musi być". SS, to nie jest zabawkowa antena. Ma swoją długość i wagę oraz bezwładność ...
I tak dobrze, że w końcu się zdecydowałeś na relingi ... poprzednie posty, pod innym nick-kiem, to było coś strasznego ;-) .

Adam
Awatar użytkownika
Maroks123
Posty: 166
Rejestracja: 2012-05-22, 14:42
Lokalizacja: Jędrzejów/ KO00DP

Post autor: Maroks123 »

Tak to jest jak się najpierw pyta potem myśli i nie potrafi obsługiwać prostej szukajki.

Tak, na razie zobaczymy jak się będzie trzymać tak jak jest, jak będzie coś nie tak, to założę po dwie nakrętki.
A jak i to nie da rady to w ostateczności dziurka w relingu.

Ale bądźmy dobrej myśli, i jeszcze raz dzięki za wybranie odpowiedniego zestawu i miejsca montażu oraz pomocne opinie. Jak na razie uchwyt jest wsparty z drugiej strony śrubką, aby nie latał po całym relingu w razie czego.
Cobra 29 NW LTD, Sirtel Santiago 1200

If you think that life is easy to be wrong...
73 !
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

Nie chciałbym być złym wróżbitą ale moim zdaniem to długo nie wytrzyma.
Pół biedy jak tylko zniszczysz swoje auto, gorzej jak jeszcze komuś będziesz płacić za szkody.
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

ale wszyscy jesteście sceptyczni, zdecydował się na taki montaż, teraz jego zadaniem jest kontrolowanie sytuacji ;-) jak zauważy że coś jest nie tak to będzie wtedy kombinował dalej jak to zamontować tak żeby już było OK :mrgreen: trzeba mieć tylko nadzieje żeby nie zauważył za późno że coś mu się tam telepie na tym relingu :mrgreen:
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
Awatar użytkownika
Maroks123
Posty: 166
Rejestracja: 2012-05-22, 14:42
Lokalizacja: Jędrzejów/ KO00DP

Post autor: Maroks123 »

Właśnie, spokojna głowa... Wszystko mam pod kontrolą, nie jestem jakimś idiotą żeby nie zauważyć że coś złego się dzieje. Na razie wszystko się trzyma, dałem kontrę ( po dwie nakrętki), jak będzie źle to mówiłem wiertarka w dłoń i w ostateczności dziurka w relingu.

@drovid,
Dzięki za troskę,tylko nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz, ani tego nie widziałeś na żywo jak się pięknie trzyma...
W każdym bądź razie Twoja jak i inne uwagi są bardzo cenne i to przypilnuję, ale bez przesady :merygreen: I tak lepszego miejsca montażu w tym autku nie widziałem.
Więc jak Wam nie pasuje to wymyślcie coś lepiej ... :roll:
Cobra 29 NW LTD, Sirtel Santiago 1200

If you think that life is easy to be wrong...
73 !
Awatar użytkownika
Shah
Posty: 619
Rejestracja: 2013-11-26, 15:25
Znak/ranga: 161CBF141
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Shah »

Kolego @Maroks123 i jak tam uchwyt? Daje radę. Stoję przed wyborem miejsca montażu na swojej Astrze H (relingi takie jak u Ciebie). Czy Twój uchwyt to taki jak ten ?

i jak z masą? ciągnąłeś dodatkowy kabelek?
Awatar użytkownika
Maroks123
Posty: 166
Rejestracja: 2012-05-22, 14:42
Lokalizacja: Jędrzejów/ KO00DP

Opel Zafira B 1.9CDTI (Panorama) by Maroks123

Post autor: Maroks123 »

Nie było mnie długo na forum,przepraszam @Shah za brak odpowiedzi na twoje pytanie.
Jeśli jeszcze nie dokonałeś montażu - zgłoś się na PW (chętnie pomogę), uchwyt troszkę przerabiałem.

Jak na razie Panowie nic nie poprawiałem w montażu anteny ani uchwytu, stoi jak stała - już blisko 3 lata, jak ten czas szybko leci :shock:
Osiągałem przeróżne prędkości na różnych autostradach i max. przy 220km/h - ni drgnie.
A więc jednak wytrzymały ten uchwycik :hym:
Cobra 29 NW LTD, Sirtel Santiago 1200

If you think that life is easy to be wrong...
73 !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opel”