Astra H Kombi. Zestaw głośnomówiący.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Florek
Posty: 789
Rejestracja: 2012-05-03, 14:27
Lokalizacja: Szczecin / Pyrzyce

Astra H Kombi. Zestaw głośnomówiący.

Post autor: Florek »

Poprostu do uchwytu dodaj kabel podlaczony do masy taki sam motyw zrobilem u kolegi w focusie.
Nissan Pulsar:
Yosan Micro V2 KNKTR
Sirio Snake 27
Nagoya RB-400V Black

Chevrolet Captiva:
Anytone Apollo Road Blues V2.5
Sirio Titanium 800
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Astra H Kombi. Zestaw głośnomówiący.

Post autor: AntekPabianice »

Shah, miałem (i mam jeszcze) Dominatora i na klapie octavii pracował zajefajnie, zwłaszcza w SSB. Dostawałem dużo lepsze raporty, niż na Turbo 5000. Raporty dostawałem na poziomie 5-7s, z Turbo raczej3-5s. Chociaż może akurat warunki zawsze były lepsze, niż gdy pracowałem na Turbinie, nie wiem, nie ro0biłem nigdy bezpośredniego porównania - nie chciałem zaprzątać głowy respondentom, propa zawsze mogła przysiąść, a inni czekali ;-) . Ale nie wierzę w takie "zbiegi okoliczności". W AM na localu różnice nie były aż tak wyraźne. Natomiast i 50 km udawało się osiągnąć z całkiem przyzwoitymi raportami (np. 4/7).
Tak więc, jak zależy Ci na uchwycie, to Dominator i "pozamiatane".
Ew. w Konektorze widziałem ostatnio jakiegoś "Terminatora 2" bodajże, 2 potężne cewki na dużym szafcie. Pogadaj z Hasanem, co zacz.
Coś mniej więcej takiego: http://www.solidsignal.com/pview.asp?p=rps-2000" onclick="window.open(this.href);return false;
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
Shah
Posty: 619
Rejestracja: 2013-11-26, 15:25
Znak/ranga: 161CBF141
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Astra H Kombi. Zestaw głośnomówiący.

Post autor: Shah »

@Florek wiem, że można kabelek itp. ale czy to zdaje egzamin? Czy taka przeciwwaga równa się takiej jaką daje powierzchnia dachu pod magnesem?
@AntekPabianice ten Terminator wygląda zacnie i chyba pozbędę się obecnej anteny (Diamond CR 11) i wezmę albo Dominatora 2500 lub właśnie tą którą pokazałeś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opel”