Renault Clio 2ph3

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Bruner
Posty: 46
Rejestracja: 2013-09-01, 18:17
Lokalizacja: Tczew

Renault Clio 2ph3

Post autor: Bruner »

Bardzo fajny, estetyczny montaż, sam właśnie robię coś podobnego w moim Clio i mam w związku z tym kilka pytań:
1) Jak rozwiązałeś mocowanie radia? Miejsca jest tam mnóstwo, po drobnym podcięciu plastików zmieściłem bez problemu Cobrę 146 GTL, niestety nie mam pomysłu jak ją tam zamocować,
2) Jak Ci się zestroiła ML-145 w tym miejscu? Musiałeś ciąć promiennik?
3) Co zrobiłeś z anteną FM? wcisnąłeś w podsufitkę albo w słupek, czy inny patent? Jak odbiera?
Citroen C5 III + Cobra 29 LTD classic + Sirio ML 145
Renault Clio II + Cobra 146 GTL+ Megawatt 4000 + Motorola SN-4001A
mkbewe
Posty: 44
Rejestracja: 2014-03-11, 13:27
Lokalizacja: lbn

Renault Clio 2ph3

Post autor: mkbewe »

Ad 1. JFK siedział na styk i ani drgnął, bez żadnego mocowania. Alinko jest trochę węższe i po bokach dodałem kilka warstw gąbki która została mi z wygłuszania drzwi. Ogólnie ten schowek na napoje mam przycięty tak, że radio od dołu się o niego zapiera a od góry jest trzymane przez rurkę od nawiewów na nogi. Jutro postaram się zrobić zdjęcie jak mam to wycięte.

Ad 2. ML-ki już dawno nie mam, ale z tego co pamiętam SWR był w granicach 1.5 bez cięcia.

Ad 3. Mam spliter. Radia FM praktycznie nie słucham, ale wydaje mi się, że działa to trochę gorzej niż standardowa antena. RMF i Zet praktycznie wszędzie działa bez problemu, ale na przykład Czwórki w okolicach domu nie posłucham. Muszę zbliżyć się do miasta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Renault”