Popsute DSC przez serwis CB ;/

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Enjama
Posty: 29
Rejestracja: 2012-05-26, 18:13
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Enjama »

To jest w ogóle sens zamieniać nowe 68xl na prawdopodobnie 20 letniego Herberta I ? :D
Nie wiem do którego roku produkowali ten model, ale może on być starszy ode mnie :)

Troszkę boję się tego wieku, i ewentualnych kosztów napraw.
Kupując przez allegro, to taka loteria trochę.
Większość aukcji, jest bez możliwości zwrotu
Bo że radio jak sprawne, jest dobre to wiem :)
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: poweredge »

Enjama pisze:To jest w ogóle sens zamieniać nowe 68xl na prawdopodobnie 20 letniego Herberta I ? :D
Ja to ci powiem że chyba nie warto ... Ale wiem że warto oddać to radio do przerobienia . Mój Supercom 400 (walker) tak trafił i jest dobrze.

Wyślij to radio do Konektora zapoznaj się z tym filmem

http://www.youtube.com/watch?v=jiyfJCapSvQ

Poczytaj o wymianie filtra w tych radiach z tego co się orientowałem można trafić kiche i wymiana pomaga ... W moim przypadku chyba pomogła bo od miesiąca a jeżdżę co dzień z radiem nie słyszałem ruskich ani włochów .

Zostanie ci poprawione ASC i będziesz miał fajne radyjko ... A tak to będziesz szukał i tak zawsze coś będzie cię denerwować w innych :-P
Jackill

Post autor: Jackill »

Michas pisze:No więc powtórzę. Żeby "ruskich" nie było to radio musi być selektywne, czyli President Jackson, Jack, Uniden Pc122, DNT Calypso.. Ale wtedy wycinamy lub czynimy niezrozumiale słyszalnymi wszelkich "odstrojonych" na #19 - a jest ich mnóstwo, każdy musi sam wybrać "lepsze zło" :-P Radia podane w tym temacie selektywnie nie są, więc na każdym z nich propagacja będzie tak samo dawała się we znaki.
I można zrobić tak, że mieć nieco szerszego Herbert'a i wąskiego Jack'a na czas propagacji. I każdy będzie zadowolony :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uniden”