UNIDEN PC 68XL Philipines czy nowy Chińczyk.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

pawel. pisze:jeżeli nazywasz takie radio szumofonem to jak wołasz na takie wynalazki jak U520, Legend itd. bo chyba nie wrzucasz tego do jednego worka.
Paweł to jest indywidualna opinia! każdy ma swoja skale dla bessa będą to pewnie "super szumofony " a dla ciebie w zupełności wystarczy i ocenisz je pozytywnie.

Moim zdaniem żeby oceniać coś obiektywnie trzeba przewalić trochę tego towaru , i pewnie ja i ty i jeszcze kilka osób nie przewaliliśmy tego tyle co bess
ML145 +DNT Strato FM
Awatar użytkownika
bad
Posty: 1051
Rejestracja: 2009-08-21, 23:07
Lokalizacja: WND

Post autor: bad »

Dla mnie szumofony to plastikowe yosany wszelkiej maści. Nie wiem dlaczego każdy to poleca zamiast nazwyać szrotem. Przy U68 mogą się schować.

PC-122 / U520XL Philippines / Yosan JC-2204 Turbo
Sirio Omega 27 / Sirio Turbo 2000 Black / Sirio Turbo 1000 Black
RF LIMITED EC-2018 TURBO
Awatar użytkownika
Ferbus
Posty: 6215
Rejestracja: 2010-05-02, 11:43
Znak/ranga: 161CBF096
Lokalizacja: KO02LH

Post autor: Ferbus »

bad pisze:Nie wiem dlaczego każdy to poleca
Bo jest tanie, nowe i z całkiem dobrymi filtrami, a większość nowych użytkowników właśnie takiego radia szuka.
Zgadzam się z Tobą, że Yosan przy U68, to kawałek plastikowego pudełka, ale mi np. również nie odpowiada praca szumiastej 68ki. Każdy ma swoje zdanie, swoje wymagania itp.
Saab 9-3 SC: Johnny III ASC + CTE Alan SL / President Ohio na relingu + Motorola RSN 4001a
Astra H: Uniden 520 + Sirio AS100
W zapasie: 2m drutu by RM Italy, Midland ML-145, Lemm AT71, Lemm AT1500, SS600, Pirat.
pawel.
Posty: 11
Rejestracja: 2013-06-24, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pawel. »

kubaopp pisze:
pawel. pisze:jeżeli nazywasz takie radio szumofonem to jak wołasz na takie wynalazki jak U520, Legend itd. bo chyba nie wrzucasz tego do jednego worka.
Paweł to jest indywidualna opinia! każdy ma swoja skale dla bessa będą to pewnie "super szumofony " a dla ciebie w zupełności wystarczy i ocenisz je pozytywnie.
Przecież napisałem wcześniej że absolutnie nie oceniłbym ich pozytywnie, a już na pewno nie były one dla mnie wystarczające.
Oczywiście że każdy ma swoje opinie, ale jakieś "ramy" trzeba zachować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uniden”