Test Unidena 520

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

orba pisze:jadącymi Titami
A co to za marka aut?

Bo TIR to transport Internatio9nal Road - Międzynarodowy Transport Droghowy.

A TIT to trąb :mrgreen: a
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Ale się uśmiałam :mrgreen: Dzięki Janku ;-)

i podpadłam użytkownikom TIT'ów :oops:

Przepraszam za OT
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

nie ma takiej mozliwosci ze z 1km słyszysz przebitke na kanale no chyba ze 95 % mądrusiów na tym forum korzysta z cudownego portalu aukcyjnego alledrogo i potem efekty są jaki są jaki sens i logika jest robic denne testy na odległosci 15m?????????????????? pytam sie jak człowiek któe radio nie bedzie siełało?? jest wogóle takie ?????? walker jest cudowny??? bo na napis president czy inne wynalazki? pytam czemu lepsze??? i tak apropo do któregoś mądrusia pare postów wczesniej skoro jest to moja prawdziwa opinia debilu to jest obiektywna bo nie kłamie a jak nie wiesz co oznacza słowo subiektywizm odsyłam do google
Awatar użytkownika
aixen
Posty: 915
Rejestracja: 2007-11-29, 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aixen »

Hmm... kultura aż się wylewa z powyższego tekstu... wraz z ogromem wiedzy i obiektywizmu. Polecam autora pod rozwagę administracji... :evil:
Pamiętaj... prezentowane opinie stanowią tylko i wyłącznie moje zdanie na dany temat.
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

nie badz taki do przodu bałuciarzu bo nie jestes taki cwany jam myslisz liz rowa dalej twojemu wielbicielowi od ubotów i bedziesz szczesliwy i zajij sie tym co potrzeba bo adminem tego forum nie jestes prymitywie zeby tu decydowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Awatar użytkownika
marti101
Posty: 628
Rejestracja: 2009-07-03, 16:30
Lokalizacja: JO81HU/Leszno
Kontakt:

Post autor: marti101 »

golfir pisze:debilu
Kolego, apeluję o odrobinę kultury, poczytaj regulamin, za nim zaczniesz kogoś obsypywać takimi epitetami. Od tego jest forum, by każdy wyrażał swoją opinię i nie ma się co unosić :evil:
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

no własnie to moze niech kazdy zachowa ez dla siebie takie komentarze"? skoro to jest forum i kazdy ma swoje wolne zdanie???????????
Awatar użytkownika
marti101
Posty: 628
Rejestracja: 2009-07-03, 16:30
Lokalizacja: JO81HU/Leszno
Kontakt:

Post autor: marti101 »

golfir pisze:nie badz taki do przodu bałuciarzu bo nie jestes taki cwany jam myslisz liz rowa dalej twojemu wielbicielowi od ubotów i bedziesz szczesliwy i zajij sie tym co potrzeba bo adminem tego forum nie jestes prymitywie zeby tu decydowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Admini, czas na Wasz ruch, bo to się staje niesmaczne. Co niektórzy nie potrafię przyjąć opinii innych, ale chamstwa nie należy tolerować :evil:
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

bujaj sie frajerze takich debili to nie widziałem i nie cztytałem jak zyje nara pajace widze ze nie ma tu po co zagladac sami inteligenci hehehehehehe nara fachowcy podnietki cb- pajacowcy hahahahahahahah jebaki teoretyki a nic z praktyki debile
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

ta kolega golfir właśnie otrzymuje 2 ostrzeżenia - w przypadku braku przeprosin skierowanych do uczestników tej dyskusji w ciągu 30 min zarobi ostrzeżenie nr. 3 .
w przypadku napisania czegokolwiek w tym temacie innego niż przeprosiny kolega zostanie zbanowany .

golfir, czy wyraziłem się jasno :?: :evil:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

nara debilu kgb14 szrpnij se druta jeszcze przed spaniem kretynie tez jestes niezłym prostakiem i laikiem pajacu i wiesz ze to Ci utkwi w pamieci cieniasie hehehehehehehehehehehe
Awatar użytkownika
aixen
Posty: 915
Rejestracja: 2007-11-29, 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aixen »

Odważne słowa... przeniesienie lęków z dzieciństwa... :-P

Nie jestem ani miłośnikiem, ani przeciwnikiem U520. Radio to, jest mi całkowicie obojętne. To ponoć wolny kraj i ludzie mają wolną wolę... ot takie moje zdanie... nie bardzo rozumiem, czemu się tak denerwujesz...

Krytyka jedynie słusznego i miłościwie nam panującego U520 boli... zdarza się, ale to tylko radio... zalecam troszkę rozwagi w artykulacji swojego zdania...

PS. Mnie nie obrazisz... szkoda Twojego czasu. Skup się raczej na merytoryce wypowiedzi, bo tutaj Twoje posty bardzo kuleją...
Pamiętaj... prezentowane opinie stanowią tylko i wyłącznie moje zdanie na dany temat.
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

w lęku to cały czas żyjesz i to twój problem a jak nie potrafisz czytaj to sie troche wroc do tyłu bedzie ci łatwiej
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

kgb no dalej :arrow:
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
marti101
Posty: 628
Rejestracja: 2009-07-03, 16:30
Lokalizacja: JO81HU/Leszno
Kontakt:

Post autor: marti101 »

golfir pisze:bujaj sie frajerze takich debili to nie widziałem i nie cztytałem jak zyje nara pajace widze ze nie ma tu po co zagladac sami inteligenci hehehehehehe nara fachowcy podnietki cb- pajacowcy hahahahahahahah jebaki teoretyki a nic z praktyki debile
Obawiam się kolego, że dłużej obcuję z radiem CB, niż Ty liczysz wiosenek, ale mniejsza z tym. Wystarczy, że będziesz trzymał nerwy na wodzy (nawet, jeśli w danym temacie się nie zgadzasz), a wszystko będzie ok., każdy może wyrazić swoją opinię, ale kulturalną wypowiedzią.
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa
Zablokowany

Wróć do „Uniden”