Test Unidena 520

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

fakt, kiedyś mobil skarżył się że swojego 2 miesięcznego johhnego miał już 2 razy w naprawie na gwaracji... i raz w serwisie prywatnym bo już nie miał siły urzerać się z naprawami serwisantów... pytał mnie czy nie chce zamienic nowego unidena, na jego johhnego, bym go gdzieś nie sprzedał... ale miałbym komuś trefnego johhnego wsadzić... i tak już unideny "trefne" wsadzałem... :mrgreen:
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
aixen
Posty: 915
Rejestracja: 2007-11-29, 17:40
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aixen »

Panie, Panowie.... Przodownicy CB-Forum :mrgreen: jak mawiał filozof... Uniden 520 jaki jest każdy widzi... ciągnięcie tematu (w mojej ocenie) nie ma sensu.

520-tka była moim pierwszym radiem (i zapewne wielu z Was). Kupiony na podstawie opinii zaczerpniętych na różnych forach i od znajomych. Dzięki niemu zainteresowałem się CB... i z czasem wciągnęło mnie to. Skutkiem tego "rozwoju" było otwarcie się na inne radia, możliwość porównania modeli i wyrobienie sobie własnych opinii oraz sprecyzowanie oczekiwań stawianych "dobremu" TRX'owi.

Skutek... U520 wylądowało na szafie, a przez moje ręce przeszło wiele różnego sprzętu.
I tego "prawego", z papierami, homologacją i błogosławieństwem UKE i tego, którego jak U520 nie powinno się używać.

Moją opinię o 520-tce znacie, nie odbiega znacząco od tej, którą głosi Zenobek. Tyle, że ja skupiłem się na działaniu radia, a On na technice. Skutek natomiast był (jest) ten sam.

Reasumując (z punktu widzenia domorosłego psychoanalityka i filozofa) - jeżeli ktoś podejdzie do tematyki CB "na poważnie" sam dojdzie do podobnych wniosków... ktoś, dla kogo to tylko "antymisiek" czy "korkomat" nigdy nie zastanowi się nad poruszanymi tutaj problemami.

Dlatego pisałem wcześniej, że nie rozumiem, czemu ma służyć ten temat... być może kilka osób przez chwilę się zastanowi, może ktoś nawet zmieni to radio na inne... ale ile będzie takich użytkowników. Bądźmy realistami, to jak zawracanie rzeki kijem... Rozsądniej będzie zamknąć temat i nie drażnić bestii... ;-)
Pamiętaj... prezentowane opinie stanowią tylko i wyłącznie moje zdanie na dany temat.
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Jeden lubi jeździć maluchem a drugi mercedesem :!: :!: :mrgreen:
Dla mnie Uniden520 pozostanie dalej dobrym radiem,prostym w obsłudze za rozsądną cenę :!: :!: :mrgreen:
Drodzy parafianie i tak 90% użytkowników CB radia w Polsce traktuje je jako antymisiek i korkomat :!: :!:
Tobie zenobku proponuje zrobić testy na Cobrze 19DX na pewno wypadnie lepiej niż Uniden520 :!:
I tym miłym akcentem kończe dyskusje w temacie anty,anty i bleee Uniden520XL :!: :roll:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
max
Posty: 2529
Rejestracja: 2008-08-03, 11:21
Znak/ranga: 161CBF023
Lokalizacja: Oświęcim JO90OA

Post autor: max »

kazde radyjo ma swoich zwolenników
Awatar użytkownika
Marko176
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-23, 18:51
Lokalizacja: wałbrzych

Post autor: Marko176 »

Gdybym miał Presidenta do nie wchodziłbym na forum Unidena tylko dywagował na swoim podwórku. Uniden dla mnie jest wystarczający za podkreślam dobrą CENĘ.
President jest zbyt drogi i płaci za to sporą cenę jaką jest mała sprzedaż.
Gdyby był tańszy nawet bym nie myślał o kupnie U520.
uniden 520XL sirio ML sirio T3-27 BNU741
Awatar użytkownika
arekscenic
Posty: 142
Rejestracja: 2009-05-08, 20:14
Lokalizacja: Kalisz / JO91AS

Post autor: arekscenic »

Dokładnie max, niech każdy używa takiego radia jakie mu się podoba ten temat można by ciągnąć w nieskończoność i nic by z tego nie wynikło !!!
mobil : uniden 520 + FD 2060
Sirio Performer 5000
WOUXUN KG-UV2D
Kenwood TS-570D
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

Norbi_Zgierz pisze:
Drodzy parafianie...
o... i wydało się...
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Wracając z Kielc do Lublina jechałam jakieś 150 km z miłymi chłopakami jadącymi Titami których za nic nie mogłam wyprzedzić. Rozmowa całkiem miła, po kilkudziesięciu km gaworzenia na 19 :oops: zaczęliśmy przechodzić na 21 i któregoś razu ja nie przeszłam i co? z 21 kanału słyszałam ich na 19 ale niezbyt czysto więc pytam raz i drugi czy coś się nie stało.... i po chwili znowu piękna i czysta modulacja i znów moje pytanie tym razem o sprzęt i doszliśmy do sedna że koledzy jadą na standardowym wyposażeniu ich floty tj na u520 i magnum'kach. Co prawda sygnał przebijał z 2 ubotów na 3 użytkowników tych unidenów ale jednak i to znacznie...

I jak dołożyć do tego Askierowe przypadłości w eterze to można się zapienić z takimi sąsiadami :-?
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

sranie tylko ze nikt nie dopowiedział ze odleglosc miedzy mobilami to 25m a z tej odleglosci to nawet szymofony johnno-harre przebijaja po 3-4 kanały dobry nadajnik zawsze bedzie troche siał a lipny odbiornik wlasnie to wyłapie i nie jestem uzytkownikiem 520-tki i wiem ze to mega radio za te pieniadze a troche ich przewertowałem ale to tylko moja obiektywna opinia
Awatar użytkownika
west
Posty: 1050
Rejestracja: 2007-12-02, 22:41
Lokalizacja: Żółtki/Izbiszcze/DE

Post autor: west »

golfir pisze:sranie
:evil: ,kultury trochę kolego,jak odpowiadasz kobiecie
golfir pisze:ale to tylko moja obiektywna opinia
skoro jest twoja,to jest subiektywna...i koniec OT
Obrazek
głupota jest darem Boga,nie da się jej nauczyć
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

:mrgreen:
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
marti101
Posty: 628
Rejestracja: 2009-07-03, 16:30
Lokalizacja: JO81HU/Leszno
Kontakt:

Post autor: marti101 »

west pisze:kultury trochę kolego,jak odpowiadasz kobiecie
No ba, mało tego Darku, to dobrze by było, co by szanowny user w ogóle wykazał się kulturą wobec innych forumowiczów, bo takie wyrazy są z lekka nie na miejscu. Nie jesteśmy przy trzepaku pod blokiem, tylko na forum :evil:
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

MÓWIMY STANOWCZE !!!NIE!!! TAKIM STWIERDZENIOM.
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
Awatar użytkownika
marti101
Posty: 628
Rejestracja: 2009-07-03, 16:30
Lokalizacja: JO81HU/Leszno
Kontakt:

Post autor: marti101 »

O interpunkcji w postach kolegi golfira już nie wspomnę :evill:
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...

Wielkopolska Amatorska Sieć Ratunkowa
bartek1706
Posty: 1470
Rejestracja: 2009-07-08, 13:50
Lokalizacja: konstancin KO02NB
Kontakt:

Post autor: bartek1706 »

Kolego Golfir. A jeśli ja słyszę takiego Unidena na kanale 19, który nadaje prawie kilometr ode mnie? To już chyba przegięcie.
Zablokowany

Wróć do „Uniden”