Seat Toledo 5P

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Bax
Posty: 237
Rejestracja: 2010-08-07, 16:42
Lokalizacja: 161ZFC011

Seat Toledo 5P

Post autor: Bax »

No cóż trzeba zasilić grono miłośników Seata, pozwole sobie zaprezentować mój nie udany montaż - poszukuje idei gdzie to upchać - brak chroniczny miejsca.
Zestaw do upchania to:
1. Jackson II ASC - 400 kanałów
2. KPO NM 452- black
3. FRQ -8C
4. Kabelek - Nagoya RC-4M
5. Uchwyt - Nagoya RB 300
6. Antenka w identyfikacji - zamiennie z mini springer Shermana
7. GPA - model BAX
mile widziane pomysły na inny sposób montażu radia i FRQ
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Zawodowo :bravo: ( prawie :mrgreen: )

Znaczy radio , miernik , mik wszystko ok ... tylko dziurki brak ;-)

No i po co przeciwwagi ? masy brakowało czy tylko tak jako bayer :?:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ivo
Posty: 518
Rejestracja: 2010-01-11, 18:43
Lokalizacja: KO11ME

Post autor: ivo »

Bax pisze: mój nie udany montaż
czego tak sądzisz ,nie jest tak żle :mrgreen: Fajna antenka ,radio też, a co do montażu radia to ciężko znależć w nowych autach miejsce ,albo jest go mało albo nie ma go wcale.A Twoje radio do małych nie należy.Fajnie to wszystko wygląda
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania.
Bax
Posty: 237
Rejestracja: 2010-08-07, 16:42
Lokalizacja: 161ZFC011

Post autor: Bax »

kgb14 pisze:Zawodowo :bravo: ( prawie :mrgreen: )

Znaczy radio , miernik , mik wszystko ok ... tylko dziurki brak ;-)

No i po co przeciwwagi ? masy brakowało czy tylko tak jako bayer :?:

No cóż dziurki nie będzie bo jak na dzien dzisiejszy nie ma takiej potrzeby, gdyż zrzuty z MAX6 mowią same za siebie, a ponadto gwarancja by przepadła.
Jeśli chodzi zaś o GPA, pomysł zaciagniety z Nagoya RE-02, ale na allegro zbyt drogo bo kolega wolał za całe 100pln, wiec wpadlem na pomysł i zrobiłem we własnym zakresie za 48pln w sumie. Mój dach nie jest prosty i miejsce montażu też nie jest najlepsze, a nam chyba bardziej zależy na odsłuchu niz na tym gdzie zalecimy jeżeli nie dostaniemy odpowiedzi to bez znaczenia czy na 20,30,50km. Po pierwszych testach z tą antenką moge powiedzieć, że odsłuch poprawił mi sie o około 30-40% ale to moje odczucie, w nadawaniu można by powiedzieć że spadek S ale wyrazistość czyli R bardziej wzmocnione i czytelne.
Wracając do masy to uchwyt ma doprowadzona dodatkową i radio też ma założoną dodatkową masę, więc w tym wypadku GPA nie robi za mase.
Zastanawiam sie też czy nie zmienić nagłośnienia z HP-2 presidenta na Nokia HFS-12?
Awatar użytkownika
jarek19740312
Posty: 646
Rejestracja: 2009-12-26, 12:47
Lokalizacja: Kutno

Post autor: jarek19740312 »

Zestawik palce lizać, nic dodać( może faktycznie dziurka),nic ująć. Antena nie tuzinkowa, radio super, majk też.
Seat Leon, Yosan JM-3031 Turbo + President ml 145, Sirio Megawat 3000, Wilson Little will
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seat”