Instalka w moim Leonidasie 1P

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
tomTG
Posty: 120
Rejestracja: 2011-05-13, 20:39
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: tomTG »

IRON pisze:czeka mnie montaz własnie na leonie na uchwycie i fajnie ze sie twój temat pojawił. Leon wersja sport. powiedz mi dlaczego kleiłes carbonem 3M ? czy to tylko jakas estetyka? czu moze uchwyt lekko niedopasowany?
Estetyka i dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią. Uchwyt trzeba lekko od dołu wyprofilować bo dach jest bardzo okrągły.
baza: Intek HR5500 + Astatic RD + dipol1/2
mobil: President Harry III + Sirio Omega 27

----------------------------------------------------
Nie ma ludzi normalnych są tylko mniej upośledzeni
Awatar użytkownika
tomTG
Posty: 120
Rejestracja: 2011-05-13, 20:39
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: tomTG »

-F-E-R-A-G- pisze:Kabel od mika i wtyk kątowy do dołu nie przeszkadza w wygodnym wsiadaniu i wysiadaniu>? czy musisz zawsze na to zwracać uwagę?
Ja wymieniłem przewód do mika na silikonowy. ( Miodzio teraz jest) Szczerze polecam ten zabieg
ups -F-E-R-A-G- zapomniałem, że też o coś pytałeś, a więc właśnie dlatego przerobiłem wtyczkę na kątową, bo prosta kierowała kabel na wprost i zdarzało się, że wsiadając zahaczałem butem o kabel. Wtyk kątowy znacznie polepszył sytuację, teraz bardzo rzadko zdarza mi się zahaczyć a właściwie lekko trącić. O silikonowym kabelku pomyśle, chętnie bym taki pomacał zanim kupie.
baza: Intek HR5500 + Astatic RD + dipol1/2
mobil: President Harry III + Sirio Omega 27

----------------------------------------------------
Nie ma ludzi normalnych są tylko mniej upośledzeni
Awatar użytkownika
-F-E-R-A-G-
Posty: 924
Rejestracja: 2012-10-11, 11:33
Znak/ranga: znak
Lokalizacja: Bydgoszcz-Koronowo
Kontakt:

Post autor: -F-E-R-A-G- »

tomTG pisze:O silikonowym kabelku pomyśle, chętnie bym taki pomacał zanim kupie.
Już ci kolego mówię że jest to pierwsza klasa. Praca z majkiem na tym kablu to czysta przyjemność. Tamten to była KARA.
Więc leć do sklepu i się nie zastanawiaj kolego
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

Ta naklejka na uchwyt może pogorszyć sytuację, bo wilgoć i tak się będzie pod uchwytem zbierać, a teraz ma gorsze możliwości odparowania.
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seat”