gdzie zamontowac jacka II w toledo 1M?

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

atari
Posty: 49
Rejestracja: 2011-08-15, 08:55
Lokalizacja: szczecin

gdzie zamontowac jacka II w toledo 1M?

Post autor: atari »

Tak jak w temacie. Gdyby nie to ze mam fabryczna navi to nie bylo by problemu jednak przez to nie mam miejsca w okolicy radia. Na tunelu nie mam zamiaru tego robic. Zastanawaim sie nad wywaleniem navi( bo i tak nie ma PL map na nia) i zamontowaniem aury CD i pod nia CB. Co wy na to?
Olo.

Post autor: Olo. »

Pokaż fotkę wnętrza, przecież nie każdy zna go na pamięć..
atari
Posty: 49
Rejestracja: 2011-08-15, 08:55
Lokalizacja: szczecin

Post autor: atari »

To moje auto. W schowku jest zmieniarka 6cd mysle zeby ja wywalic i dac go do schowka.


Obrazek
Obrazek
Olo.

Post autor: Olo. »

atari pisze:Zastanawaim sie nad wywaleniem navi( bo i tak nie ma PL map na nia) i zamontowaniem aury CD i pod nia
To jedyne słuszne rozwiązanie :)
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

Jak chcesz możesz wywalić navi ;-) Ale ja bym jednak rozważył tunel środkowy od strony pasażera. Tu na forum są patenty bezinwazyjnego montażu typu metalowe zawieszki, podpórki itp.
Awatar użytkownika
klauz
Posty: 196
Rejestracja: 2013-01-10, 18:50
Lokalizacja: Będzin

Post autor: klauz »

Nie wiem jak taka navi od VW , ale w citroenie dało się odblokować i wczytać inne mapy, można też filmy w korku oglądać ;) szkoda wywalać
President Valery, JFK I, Jackson I, Uniden Pro520XL, Pro710e
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

Zdjęcie nr.2 zaraz po panelem klimy widzę jest dość duża luka , pomierz jak to duża szczelina ( szerokość wysokość i jak głęboko jest ) i łatwiej będzie coś doradzić. Navi bym nie wywalał bo na pewno są jakieś polskie mapy do niej tylko poszukać.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
Olo.

Post autor: Olo. »

Tam to na bank nie wejdzie no chyba, że Cb300 :mrgreen:
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

Jak się wywali popielniczkę, podetnie tu i ówdzie to wejdzie :mrgreen: Ale to już grubsza ingerencja.
atari
Posty: 49
Rejestracja: 2011-08-15, 08:55
Lokalizacja: szczecin

Post autor: atari »

tunel odpada bo nie chce bedzie za bardzo na widoko i latwo ukrasc. Na ta navi nie ma map PL bo to jakas stara wersja i poprostu nie ma wiec jest bo jest. Jak wiecie to jackson II ma dosc duze gabarytu wiec bez mocnego przerabiania nie wejdzie. Musze tylko sprawdzic czy na glebokosc mi wejdzie w dziure po navi. Mozna radiator troche przyciac?
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

atari pisze:Mozna radiator troche przyciac?
Nie radziłbym ;-) Lepiej niech ewentualnie troszkę wystaje.
dareczek271
Posty: 23
Rejestracja: 2011-06-07, 07:04
Lokalizacja: Bytom

Post autor: dareczek271 »

W toledo z lewej strony kierowcy jest schowek trzeba by dokładnie zmierzyć ile można wyciąć i czy da sie zabudowac tam twoje radio; na forum seata widziałem u kogoś w tym miejscu zabudowanego harryIII.
AdamB

Post autor: AdamB »

W/g mnie ... szkoda by było usuwać nawigację, z całym audio/video, na rzecz radia CB, a zastosowałbym inne radio. Jeżeli nie mieści się standardowe (w co nie wierzę, bo zawsze znajdzie się jakieś wyjście), w kokpicie, nad nim lub obok, to wystarczy pomyśleć o czymś w rodzaju Lafeyette Venus lub Cobra 75.
Zawsze znajdzie się inne wyjście.
Ja, w takiej sytuacji, może pomyślałbym o zamontowaniu radia w miejscu lampy nad kierowcą ... to takie niedoceniane miejsce, ale ja, jeżeli bym nie miał innej koncepcji, to właśnie tam dałbym TRX-a. Kto wie, czy kiedyś nie kupię radia z SSB, które już nigdzie indziej mi nie wejdzie, w moim Polo IV, jak tylko właśnie nad kierowcą ... w miejscu lampki dla kierowcy i pasażera.
Nie ma co się oszukiwać, że jak radia nie będzie widać, to go nie ukradną. Zawsze pozostanie jakiś znak, że w aucie jest radio, a i nie zawsze będzie ochota/czas, żeby wszystko chować i maskować.
Ja, swojego Walkera, zawsze miałem zamontowanego w widocznych miejscach. Anteny nigdy nie chowałem. Nigdy nie miałem włamu i nie ukradziono mi bata. Jak się to zdarzy, to trudno, ale nie łudzę się, że schowanie radia, anteny, czy innych "oznak posiadania radia CB", ustrzegą mnie przed kradzieżą sprzętu i szkodami w aucie. Takie jest życie.

Adam
atari
Posty: 49
Rejestracja: 2011-08-15, 08:55
Lokalizacja: szczecin

Post autor: atari »

Harry 3 jest duzo mniejszy id jacksona i ladnie tam pasuje. Zmiana radia tez nie wchodzi w gre bo nie po to kupowalem radio za 1000zl zeby je sprzedac za 700 i kupic inne. Ja nie chce usowac calego audio tylko naviZ ktorej i tak nie korzystam) i w jej miejsce org radio 1DIN aura CD i nad radiem wpasowac jacka. tylko nie wiem czy mi na glebokosc wejdzie. W miejsce lampek tez juz myslalem ale musial bym to jakos zabudowac gdzies widzialem fote takiego montazu. Nawet przymiezalem u mnie tak ale krawedz szyby jst dosc blisko glowy i prakrycznie nie widzial bym frontu radia przy takim montazu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seat”