Octavia Tour

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

Jeszcze musisz zmienić radio CD na takie z wyświetlaczem zielonym :mrgreen:
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
Ferbus
Posty: 6215
Rejestracja: 2010-05-02, 11:43
Znak/ranga: 161CBF096
Lokalizacja: KO02LH

Post autor: Ferbus »

Bajera :-D
Saab 9-3 SC: Johnny III ASC + CTE Alan SL / President Ohio na relingu + Motorola RSN 4001a
Astra H: Uniden 520 + Sirio AS100
W zapasie: 2m drutu by RM Italy, Midland ML-145, Lemm AT71, Lemm AT1500, SS600, Pirat.
Awatar użytkownika
Sylwek_ch
Posty: 76
Rejestracja: 2012-07-02, 13:29
Lokalizacja: Wschód, KO12ID

Post autor: Sylwek_ch »

ja bym uzupełnił przestrzenie z boków radia, dla poprawy estetyki :)

poza tym sprzęt gicior 8-)
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AntekPabianice »

drovid pisze:Jeszcze musisz zmienić radio CD na takie z wyświetlaczem zielonym :mrgreen:
Pokrętła i przyciski ma na zielono i wystarczy :mrgreen:
Sylwek_ch pisze:ja bym uzupełnił przestrzenie z boków radia, dla poprawy estetyki :)
Jak byś przeczytał wątek od początku, to byś widział, że zaburzy to funkcjonalność ;-) . dla mnie estetyka jest na wystarczającym poziomie... :mrgreen:
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
DR-DM
Posty: 1763
Rejestracja: 2011-10-31, 00:32
Lokalizacja: Osielec / JN99VQ

Post autor: DR-DM »

Ślicznie :bravo:
Mobil
CB: JMC Supercom 400 / RSN4001A / Turbo 2000

UKF: Yaesu FT-7800, Yaesu FT-2500M, Yaesu VX-6 / Yagi DK7ZB 2m/70cm 4+5 el., MA-1300, HB9CV, SG-7900, CA285L
KF: Kacper II, KPO DX5000 v6 / LW 20,5 m
Awatar użytkownika
Piotrek-Bytom
Posty: 2142
Rejestracja: 2011-05-28, 13:02
Lokalizacja: Bytom JO90KI

Post autor: Piotrek-Bytom »

No panie kolorystyka pikna :-o
:bravo:
Najdzel
Posty: 213
Rejestracja: 2011-08-16, 21:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Najdzel »

Pięknie się to wszystko komponuje ;-)
President Valery + Densei 2002 Tuning Konektor + Sirio ML 145
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AntekPabianice »

Najdzel pisze:Pięknie się to wszystko komponuje ;-)
Nooo :mrgreen:
Problem jest tylko w nocy, jak się tak człowiek zapatrzy i podziwia, podziwia... Wzroku nie można oderwać. Aż się boję, że przez to kiedyś mogę stracić i radio, i auto ;-) .

A tak na poważnie, to wcześniej w konkurencyjnej firmie można było zamówić zmianę podświetlenia za bodajże 100 PLN - wtedy myślałem, że to chory pomysł.
W Konektorze usługa ta kosztuje dosłownie "grosze" (w porównaniu z tamtą ceną), dlatego też się zdecydowałem. I nie żałuję :-D
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AntekPabianice »

Nastąpiły małe zmiany:
1) Przewód antenowy wprowadzony do bagażnika między szybą a tylnym słupkiem - jest tam trochę szerzej; wcześnie wchodził w miejscu montażu uchwytu, jednak była tam zbyt "wąsko" i się przecierał od ciągłego otwierania i zamykania bagażnika.

Obrazek

2) Mikrofon powędrował w nowe miejsce; pomysł montażu zaczerpnięty w dużej mierze z forum - dzięki wszystkim ;-) .
Obrazek Obrazek Obrazek

Zdjęcia z komórki, więc wybaczcie jakość :-?
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
AdamB

Post autor: AdamB »

Sylwek_ch pisze:ja bym uzupełnił przestrzenie z boków radia, dla poprawy estetyki :)

poza tym sprzęt gicior 8-)
Zgadzam się w całej rozciągłości wypowiedzi.
Sprzęt ładnie wygląda i jest estetycznie zamontowany, ale koło radia, dałbym jakąś zaślepkę. Mógłby to być kawałek pleksi, wycięty na wymiar/pomalowany/wklejony na taśmę dwustronną albo mini pulpit sterowniczy.
Miałem taki w Golfie:

Obrazek

Pracy niewiele, a wygląda ciekawiej.

Adam

PS - zielone podświetlenie normalnie wymiata ... bez lipy.
Awatar użytkownika
Skorupa
Posty: 1361
Rejestracja: 2011-03-18, 10:49
Lokalizacja: Wieluń JO91GF

Post autor: Skorupa »

Ile przestrzeni masz między klapą a błotnikiem? Potrzebuję taki uchwyt w Borze założyć i jestem ciekawy czy będzie OK.

Dz. z góry za odp. :)
Awatar użytkownika
-F-E-R-A-G-
Posty: 924
Rejestracja: 2012-10-11, 11:33
Znak/ranga: znak
Lokalizacja: Bydgoszcz-Koronowo
Kontakt:

Post autor: -F-E-R-A-G- »

PS. czy ten filtr na przewodzie od gruszki coś daje??
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

-F-E-R-A-G- pisze:PS. czy ten filtr na przewodzie od gruszki coś daje??
Eliminuje ewentualne sprzęganie .
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AntekPabianice »

AdamB pisze:Zgadzam się w całej rozciągłości wypowiedzi.
Sprzęt ładnie wygląda i jest estetycznie zamontowany, ale koło radia, dałbym jakąś zaślepkę.
...
Pracy niewiele, a wygląda ciekawiej.
Ale popsuje całą funkcjonalność montażu, tj. możliwość zakrywania radyjka zaślepką (patrz: pierwszy post). Poza tym w pierwszej wersji tam miałem demontowany wieszak na mikrofon, teraz został "mini schowek ;-) .
Skorupa pisze:Ile przestrzeni masz między klapą a błotnikiem? Potrzebuję taki uchwyt w Borze założyć i jestem ciekawy czy będzie OK.

Dz. z góry za odp. :)
Między klapą a błotnikiem jest tyle, że RG 58 SATEC mieści się "na wcisk" i po jakimś czasie kabel ulega zniekształceniu: wyraźne spłaszczenie, lekko zdarta izolacja, a i lakierowi w tym miejscu też się dostało (czeka mnie zaprawka, bo blachę widać :evill: ). Wolałem nie czekać, aż się przewód całkiem uszkodzi (wiadome efekty) i wymieniłem na nowy.
Dokładne wymiary tej przestrzeni mogę podać jutro (teraz jestem w pracy i kończę dopiero rano), ale tak na oko, to brakuje prawie milimetr. Za to w tym miejscu, gdzie teraz przewód wchodzi do bagażnika jest ok - leciutki luz.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Jackill

Post autor: Jackill »

Jak Ci się teraz po poprawce u Hasana sprawuje HIII ? Warto oddać radio ?

W orginale radio ma faktycznie kiepską (zwykłą) modulację, w miarę dobrze działąjące asc, koszmarnie słaby zakres potencjometru RF gain, no i kubłowaty czasem nawet nie zrozumiały głośnik. Na zewnętrznym Uniden ESP-12 czasami też jest problem ze zrozumieniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skoda”