Dodge Sprinter 3

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Dodge Sprinter 3

Post autor: KaeRZet »

Między bateriami,
Przewód +pos 1Ga
Przewód - neg 4Ga
jakiś amp 1kW
Złączki max350amp
RG142 miedzy wzm i ant.
bezp. 150amp nie widać na zdj. ale będzie on przy baterii pod maską, drugi będzie pod fotelem.Potrzebuje tylko wiecej czasu zeby ladnie wszystko zainstalować... na chwilę obecną jest jak jest.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

C.D.N.
master2991

Post autor: master2991 »

Ale zabawa ,ja piernicze. Musisz tam wszystko po kolei rozbierać..
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

Cała zabawa na tym polega ;-) lubię rozkręcać / gorzej ze skręcaniem ...

A już niedługo będzie wersja 2kW :mrgreen:

Dorwaliśmy drugi taki sam wzmacniacz / identyczny ;-) będzie 2x więcej mocy :-)

Teraz trzeba bedzie połączyć dwa razem , przerobić Hi / Med / LoW ... zrobić "remote control" jak da rade ;-) inną antenę , coś mocniejszego bo ta może się przypalać... ? mocowanie antenny też, najpierw będą testy na starym mocowaniu, ale jak będzie kicha wstawi się "puck" mount? tutaj widać


tak więc projekt 16pill w drodze :-) [ w sumie to będzie 20pill , ale patrzeć z punktu widzenia w zawodach liczy się tylko final stage[?] czyli cokolwiek daje moc końcową w tym przypadku to będzie 16 transwestytów. HAH ].
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

test
Awatar użytkownika
Kilobajt
Posty: 476
Rejestracja: 2010-01-11, 22:43
Lokalizacja: Opole

Post autor: Kilobajt »

KaeRZet pisze: w tym przypadku to będzie 16 transwestytów. HAH ].

16 co?
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

Ooo... nie jeszcze nie .. chciałem sprawdzić czy mogę dodać załącznik. bo wczesniej nie mogłem... musiałem wykosować wszystko co dotychczas wgrałem...
to jest 2x12 dave made . dostałem do pobawienia się na okres kiedy oddałem 2x8 do przerobienia na 2x16 ... ale żeby mieć więcej mocy trzeba mieć więcej prądu, przy tym 2x12 już czuję dość spore obiciążenie. tak więc trzeba bedzie jeszcze zmeinić prądowniczkę, przewód z prądowniczki do baterii na grubszy etc... a to co będę miał to nie będzie 2kW "na sztorc" poprostu będzie mniej ale będzie się "chuśtać" i nie będzie takiego obciążenia, więc ten 2x16 będzie zrobiony pod mego Vana. Mogę jeszcze bawić się w te motormaul ale narazie nie chcę 1000W + starcza mi narazie ;-)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

KaeRZet, wrzucaj na inny portal (np elektrode) a na forum zamieszczaj miniatury i już. nie będziesz musiał nic usuwać i w przyszłości wszyscy sobie zobaczą jak to wyglądało. nie będzie też obciążać forum
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
KaeRZet
Posty: 484
Rejestracja: 2011-03-25, 17:47
Lokalizacja: USA

Post autor: KaeRZet »

tak też poczyniałem, ale ze stroną tinypic.com tylko tam też chcialem zrobić porządek i praktycznie wszystko się skasowało :/ teraz też tylko tymczasowo... poza tym instalacja tymczasowa... więc z czasem i to wykasuję i utworze nowy katalog na stronie i tam będę wrzucać. jakby nie było łatwiej jest poprostu tutaj na stronie wgrać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciężarowe”