ALINCO DR-135-DX vs JFK II

sparing ...które CB lepsze ;)

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

ALINCO DR-135-DX vs JFK II

Post autor: Olo.. »

BigMonster pisze:Nawet ruskich wycina, sygnal czasem na S3 na smetrze a w glosniku cisza, dopiero po odpieciu ASC slychac ze to ruskie.
Tylko to Ci da Teddy za 150zl. :lol:

Widzę, że wykładnią najlepszego radia na podstawę jest takie z poprawionym asc. :roll:
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
BigMonster
Posty: 905
Rejestracja: 2010-12-06, 16:04
Lokalizacja: UK-Cheshire/PL-Lubelskie

ALINCO DR-135-DX vs JFK II

Post autor: BigMonster »

W aucie jak lecisz przez cala polske i europe to akurat ASC jest bardzo przydatne, niestety bez poprawki dziala srednio.
Rozmawiamy o radiu do auta ktore ma po prostu pracowac na siebie bez wodotryskow, tzw workhorse. W porownaniu z reszta stajni prezia, kilka anytone i paroma innymi chinczykami wiem z wlasnego doswiadczenia ze JFK najlepiej sobie radzi z zakluceniami i ruskami (a u mnie w Zamosciu dobrze dolatuja).

Czy musi byc automatyczny hejt i drwiny jak tylko ktos wspomni "asc", "president" i "tuning"? Przez takie posty o malo nie kupilem do mojego auta CRE zamiast JFK i nie bylbym tak szczesliwy jak jestem z moim wyborem.

Niezaprzeczalnym faktem jest to ze w aucie JFK II po poprawkach i zalaczonym ASC dziala bardzo dobrze, jesli nawet nie najlepiej z dostepnych na rynku. Zwlaszcza jesli wygarniemy jakas uzywke w ludzkiej cenie.
Whenever there is any doubt, there is no doubt.
JFK II V2 + Densei 2002 + ESP-20 + KL 203P + Santiago 1200
AnyTone 5555N + Dell 18A + Uniden ESP-12 + Dipol 1/2
Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

Re: ALINCO DR-135-DX vs JFK II

Post autor: SQ9RNU »

BigMonster pisze:W aucie jak lecisz przez cala polske i europe to akurat ASC jest bardzo przydatne, niestety bez poprawki dziala srednio.
Rozmawiamy o radiu do auta ktore ma po prostu pracowac na siebie bez wodotryskow, tzw workhorse. W porownaniu z reszta stajni prezia, kilka anytone i paroma innymi chinczykami wiem z wlasnego doswiadczenia ze JFK najlepiej sobie radzi z zakluceniami i ruskami (a u mnie w Zamosciu dobrze dolatuja).

Czy musi byc automatyczny hejt i drwiny jak tylko ktos wspomni "asc", "president" i "tuning"? Przez takie posty o malo nie kupilem do mojego auta CRE zamiast JFK i nie bylbym tak szczesliwy jak jestem z moim wyborem.

Niezaprzeczalnym faktem jest to ze w aucie JFK II po poprawkach i zalaczonym ASC dziala bardzo dobrze, jesli nawet nie najlepiej z dostepnych na rynku. Zwlaszcza jesli wygarniemy jakas uzywke w ludzkiej cenie.

Kolega z postu wyżej żyje z wyłapywania takich niuansów - do tego trzeba przywknąć - jak do zdartej płyty.
Tłucze pianę jak jest tylko okazja.

Jego opiniami średnio należy się przejmować .

Potwierdzam nadal swoją opinię o JFK II - do mobila na #19 AM to jeden z najlepszych wyborów .
Oczywiście nowy kosztuje dużo , lecz można znaleźć z drugiej ręki co najmniej za pół ceny i zrobić poprawkę .

Osobiście kiedyś zmieniałem , szukałem tego jedynego - ale to nigdy się nie skończy - jedno szumi , drugie ma kiepski odsłuch , ten ma to czy tamto .
Gdy ten etap się zakończy i tak człowiek w końcu szuka spokoju - osobiście jeżdze między 5-6 tys km miesięcznie - po ludzku - miałem dość trzasków , pierdów, ruskich i innych historii .

Dlatego JFK pozostał ...

A poza tym jak człowiek chce pokłapać - to lepiej zrobić licencję i założyć do mobila coś na 2m / 70 cm .

Wtedy jest frajda - a nie wyczynowo tłuc w Am na podstawowej 40-ce z dopałami 100 czy 200 W.
-=- SQ9RNU -=-
Radio Aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 2016-12-18, 19:08
Znak/ranga: Viper Bieruń

ALINCO DR-135-DX vs JFK II

Post autor: Radio Aktywny »

Witam, jestem nowy na tym forum, osobiście używam Alinco dr 135 dx, jestem bardzo zadowolony z tego radyjka, i w mobilu i na bazie.
Mobil : Alinco dr 135 dx, Lemm Turbo 2001, na stałe w dachu.
Baza : Alinco dr 135 dx, Vektor 4000.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Porównanie radioodbiorników CB”