Yosan pro 120 czy walker uzywany

sparing ...które CB lepsze ;)

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

D.J.
Posty: 50
Rejestracja: 2008-01-23, 18:47
Lokalizacja: okolice Pszczyny

Yosan pro 120 czy walker uzywany

Post autor: D.J. »

Jeździłem dwa lata fabrycznym, potem był poprawiony rf i asc i było dla mnie ok.
Potem niestety ukradli i prawdopodobnie jest gdzieś w samochodze, bo na olx widniał dwa dni ale nie zdążyłem kupić :D:D
została tylko antena-President WA-27

było:
President Walker
TTI TCB 880
Alan 9 plus
Awatar użytkownika
Lagunasnk16
Posty: 976
Rejestracja: 2015-08-13, 22:30
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Yosan pro 120 czy walker uzywany

Post autor: Lagunasnk16 »

D.J. pisze:Jeździłem dwa lata fabrycznym, potem był poprawiony rf i asc i było dla mnie ok.
Potem niestety ukradli i prawdopodobnie jest gdzieś w samochodze, bo na olx widniał dwa dni ale nie zdążyłem kupić :D:D
Chciałeś kupić swojego skradzionego? :mrgreen: Jeżeli byłeś pewny, że to Twój skradziony to trzeba było powiadomić o tym ogłoszeniu odpowiednie służby ;-)
President Harry III ASC + Konektor Mini 40/Sirio ML145 Power mag + Albrecht CB-250
D.J.
Posty: 50
Rejestracja: 2008-01-23, 18:47
Lokalizacja: okolice Pszczyny

Yosan pro 120 czy walker uzywany

Post autor: D.J. »

a myślisz, że nie powiadomiłem? Nie potrafią do teraz ustalić danych sprzedającego.
Z auta skradziono też radioodtwarzacz, znalazłem aukcje, ustaliłem namiary na gościa, przekazałem policji, radio zabezpieczyli, przedstawiłem dowód zakupu, nr seryjne. Sąd umorzył sprawę, bo stwierdzili, że cięcia kabla nie pasują. To nic, że kable mogę sobie pociąć kilka razy jak będę chciał. Radio-moje, ze śladami kradzieży, z moimi nr seryjnymi oddali złodziejowi. Taka mamy Polskę!
Mam pisać dalej?

Ale nie zaśmiecam tematu.
została tylko antena-President WA-27

było:
President Walker
TTI TCB 880
Alan 9 plus
D.J.
Posty: 50
Rejestracja: 2008-01-23, 18:47
Lokalizacja: okolice Pszczyny

Yosan pro 120 czy walker uzywany

Post autor: D.J. »

Post pod postem ale brak możliwości edycji.


A gdybym do zestawienia dołożył harry III? To lepiej harry czy walker? Używki wchodzą w grę?
została tylko antena-President WA-27

było:
President Walker
TTI TCB 880
Alan 9 plus
Awatar użytkownika
Robson__007
Posty: 536
Rejestracja: 2012-11-26, 22:35
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Yosan pro 120 czy walker uzywany

Post autor: Robson__007 »

januwojt pisze:
Robson__007 pisze:Walkera miałem u siebie i nigdy go ponownie nie chce... Już Taylor 3 dużo lepszy...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Uzasadnij , bo uważam że pleciesz androny . Zwłaszcza jeśli brać Walkera z muratą IT i poprawionym ASC i RF-Gain .
Radio trzeba dopasować do auta... Miałem H3 od Przemka, mam Taylora po Sinad, miałem Walkera po Sinad, Jacksona 2, Jfk. Auto To toyota Avensis D4D i Walker nie radził sobie z zakłóceniami... Dla mnie to było najgorsze radio jakie miałem, już z Uniden 520 XL lepiej działał.. Ale to jest tylko moja ocena i w moim samochodzie...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Toyota Avensis T25 Wagon:
Radio: President Harry 3 RED tuning V2 KNKT + Astatic Road Devil
Antena: Sirio Super Carbonium


Suzuki Swift V
Radio: President Harry III White by Sinad + Densei EC 2002
Antena: Sirio Turbo 800


Sprzedam Uniden PC122XL kontakt PW
D.J.
Posty: 50
Rejestracja: 2008-01-23, 18:47
Lokalizacja: okolice Pszczyny

Yosan pro 120 czy walker uzywany

Post autor: D.J. »

Zakłóceń w samochodize nie mma. Przynajmniej w tym. Bo to stary poczciwy TDI 1Z i nie wiem co to zakłócenia. Żadne a miałem juz kilkanaście odbiorników włożonych nie zbierał zakłóceń więc to nie problem dla mnie.

choć o avensis myślałem by kupić to może przemyślę zakup walkera ;)
została tylko antena-President WA-27

było:
President Walker
TTI TCB 880
Alan 9 plus
Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Yosan pro 120 czy walker uzywany

Post autor: poweredge »

Ja to myślę tak ... Skoro byłeś zadowolony z Walkera to masz jakiś punkt odniesienia . I jeżeli chcesz popróbować innego radia to musisz zrobić to sam, nikt nie da Ci gotowej recepty jakie radio będzie lepsze lub porównywalne .

Wrażenia z korzystania z danego radia każdy będzie miał inne , bo i każdy co innego oczekuję . Do tego dochodzą różnego rodzaju warunki :
- Instalacja antenowa
- Samochód w którym to radio będzie pracować
- Teren w którym najczęściej się poruszasz ( wpływ zakłóceń na które radio lepiej lub gorzej reaguję)
- Sama obsługa radia do której przywykłeś może wpłynąć że inne radio będzie dla Ciebie nie do przyjęcia

To tak na szybko warunki które sam musisz sobie sprawdzić i podjąć decyzję .

Powiem ci tylko jedno, że ja sam przerzuciłem sporo radyjek .Swoich , pożyczonych do testów itd.. Obecnie jakiś czas temu wystarczy że zmieniłem samochód i zabawa zaczęła się od nowa . To co w poprzednim mobilu działało słabo ,obecnie zgoła inaczej się prezentuje w nowym mobilku :-D
....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Porównanie radioodbiorników CB”