Mini radia.

sparing ...które CB lepsze ;)

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

leonid113
Posty: 5
Rejestracja: 2019-05-15, 18:07

Mini radia.

Post autor: leonid113 »

OK. Rozumiem. Wiem że w prawie wszystkich sklepach wcisną klientowi wszystko. Dlatego są ludzie tacy jak Wy którzy mogą coś pomóc nowicjuszom :). Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Mini radia.

Post autor: cassiopeia »

Każdą moją próba zmniejszenia radia kończyła się jego sprzedażą i jakimkolwiek montażu normalnego radia.
Jeśli już naprawdę nie masz gdzie przyczepić radia to wrzuć "pod fotel" Harry 3 włącz ASC i podłącz do niego głośnik zewnętrzny w miejscu takim, abyś miał komfortowy odsłuch. I tyle ;-)
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Awatar użytkownika
Pieczar
Posty: 797
Rejestracja: 2011-09-16, 11:49
Lokalizacja: Lublin

Mini radia.

Post autor: Pieczar »

Ja miałem Yosan Micro, Albrecht AE 6110, CB-300, Virginie, Floridę, Konektor Mini 40... miałem zajawkę na małe radio, dyskretną antenę... zobacz w podpisie co mam aktualnie po tych zabawach. Porządny zestaw swoje musi "ważyć" i koniec. Ustawiam, jadę i mam spokój i zasięg. Zamiast wq... się, że trzeba przestawić albo nie słychać albo coś innego.
Realistic TRC-474 + Sirio AS-100
Awatar użytkownika
suzu4x4
Posty: 552
Rejestracja: 2015-01-05, 01:32
Znak/ranga: 161HF001
Lokalizacja: Wrocław JO81KD

Mini radia.

Post autor: suzu4x4 »

czy ja wiem :?:
miałem Yosana Micro i mam dwie szt Anytone Smarta , mam też Harrego III i Legenda III

ja tam jakiejś drastycznej różnicy nie widzę przy krótkich antenach , jako antymiśki śmiało można polecić i Yosana i Smarta ;-)

w przeciwieństwie to wielu szumofonów które nie nadają się do niczego, przy antenach poniżej metra zarówno Yosan Micro jak i Anytone Smart można używać na co dzień bez uszczerbku na psychice :mrgreen:
Mobil - Legend III white + SIRIO SILVER 90
Kamper - AT6666 + Sirio Carbonium 27 Black/Santiago 1200/Antron A99
Będe jechał zapraszam do rozmowy
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Mini radia.

Post autor: Francuz »

suzu4x4 pisze:w przeciwieństwie to wielu szumofonów które nie nadają się do niczego, przy antenach poniżej metra zarówno Yosan Micro jak i Anytone Smart można używać na co dzień bez uszczerbku na psychice
jestem tego samego zdania, używam wprawdzie coraz rzadziej, ale jak włączę to nie narzekam ;-)
może to jest kwestia jakie kto ma oczekiwania wobec CB radia, moje nie są wygórowane, nie muszę się komunikować "przez pół Polski" ;-)
DSC
Posty: 8
Rejestracja: 2018-08-27, 22:37

Re: Mini radia.

Post autor: DSC »

marekb pisze: 2018-09-09, 11:48 Kolego DSC,tak ciężko zrozumieć,że kiepskiemu radiu,najlepsza antena nie pomoże.
A czy tak ciężko zrozumieć o co ja pytam? Nie staraj się mnie uczyć podstaw bo tych się uczyłem w latach 90tych...
DSC
Posty: 8
Rejestracja: 2018-08-27, 22:37

Re: Mini radia.

Post autor: DSC »

Olo.. pisze: 2018-09-09, 11:51
DSC pisze:
Olo.. pisze:Do Turbo 5000 to kup radio a nie te zabawki.
I co twoj post wnosi do tematu w oparciu o regulamin forum?
Za jakiś czas zrozumiesz.
No co takiego zrozumiem? A Ty zrozumiałeś już przez tyle miesięcy o co ja wogole pytam?

Bo twoja odpowiedź wogole nie ma nic wspólnego z pytaniem tylko pijesz do jakichś neutralnych domysłów.

Tak do mobila każdego jednego wstawia Yesusa i przywale bazę 12 metrów😳
DSC
Posty: 8
Rejestracja: 2018-08-27, 22:37

Re: Mini radia.

Post autor: DSC »

Jak zwykle na was nie można liczyć bo braki doświadczenia kryjecie jakimiś farmazonem.

Kupiłem wszystkie. Każda ma wady i zalety. Zostawiłem każde w innym aucie.

A w holowniku ciężarowym gdzie jest miejsce mam Jackson 2 asc.

W Ramie 3500 gdzie też jest miejsce zbowu mam albrechta ze osobnym panelem.

Tak że to podsumowuje te wywody co mam zrozumieć i domysły o byciu swierzakiem.


Mam inne pytania niebawem i również liczę na was że zamiast trzymać się tematu bed ą szły farmazony pokrętne nie na temat.
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Mini radia.

Post autor: AntekPabianice »

Następne posty w tym tonie będą odrzucane. Mam nadzieję, że kolejne ponad dwa lata to wystarczająca ilość czasu na przemyślenie.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Porównanie radioodbiorników CB”