johnson II + missouri

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

blady99
Posty: 7
Rejestracja: 2008-05-21, 07:35

johnson II + missouri

Post autor: blady99 »

No i kupilem zestawik presidenta..i...oczewkiania mialem chyba wieksze..nie wiem jakw trasie alne w miescie i na obwodnicy 3-miejsiej kiepsko..o ile ludzei mnie sluysza niby dobrze to ja ich juz slabo..funkcja lockal w miescie przy ten antenie to chyba zasieg ma moze z 800m wiec lipa,jak sie wyl;aczy ja to jest troche lpiej, ale trzeba wylaczyc ASC..ASC wlaczone to znowu zasieg kiepski, wylaczony to zasieg juz wiekszy, ja slysze ludzi, ale oni juz raczej mnie nie..no i jaos rozmow srednia..Czy to wina anteny? jak wymienic to na jaka...tylko musi byc w miare krotka..oczywiscie nie ,musi miec jak missouri 75cm...co polecie do tego radyjka??
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

blady99, nie miałem tej antenki i tego radyjka ale zlituj sie chłopie i pisz : ą , ę , ć , ś , ź itp. Nie zjadaj do tego tylu literek , to naprawdę źle się czyta , ąż oczy bolą :evil: ;-)
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ya1
Posty: 761
Rejestracja: 2007-12-04, 18:20
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: ya1 »

Opinie o Missouri na forum były zamieszczane...

Dziwię się, że zdecydowałeś się na to badziewie, droższe o stówę od najlepszych dwumetrowych anten na rynku :shock:

Chyba, że chciałeś mieć na daszku ładnie wyglądający gadżet :lol: . W takim razie trafiłeś z wyborem :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
blady99
Posty: 7
Rejestracja: 2008-05-21, 07:35

Post autor: blady99 »

Wszytsko jadne..okazuje sie ze radyjko nowe trzeba przestawic na czestotliwos PL...a byla E- czyli na Europe...dlatego dzialalo beznadziejnie...
Awatar użytkownika
venon666
Posty: 2054
Rejestracja: 2008-03-22, 13:39
Lokalizacja: JO81VV PLESZEW

Post autor: venon666 »

nuu z multistandardem to tak
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”