Herbert vs Jackson vs Lincoln

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Re: Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: Olo.. »

januwojt pisze:
maraft1 pisze:Własnie chyba spokojniej na Jacksonie jak pisze Speed, Herbert jest z tego co kojarzę dużo szerszym odbiornikiem.
Opowiadasz bzdury . Wąskość nie gwarantuje spokoju . Kubłowaty odsłuch w trasie kilkuset kilometrowej z wąskiego Jacksona 1 to katorga , tym bardziej , że spora część ma rozstrojone radia , co jeszcze bardziej obniża przydatność mobilową Jacksona 1 .
:hopla: :hopla: :hopla: :stupi:

Temat rzeka... Ze swej strony, chcę Cię widzieć po 800km trasie z rozkręconym JFK2 czy nawet Herbertem... I nawet tu nie wspominam o podniesionej propie. :shrek:
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Re: Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: Speed »

januwojt pisze:
maraft1 pisze:Własnie chyba spokojniej na Jacksonie jak pisze Speed, Herbert jest z tego co kojarzę dużo szerszym odbiornikiem.
Opowiadasz bzdury . Wąskość nie gwarantuje spokoju . Kubłowaty odsłuch w trasie kilkuset kilometrowej z wąskiego Jacksona 1 to katorga , tym bardziej , że spora część ma rozstrojone radia , co jeszcze bardziej obniża przydatność mobilową Jacksona 1 .
Każdy lubi coś innego, ja np. przejechałem z Jacksonem 700km i wolę go niż Herberta. Równie dobrze mogę napisać pod Twoim postem, że to Ty opowiadasz bzdury ;-)
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
Awatar użytkownika
Szpadyzor11
Posty: 862
Rejestracja: 2015-02-17, 02:36
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: Szpadyzor11 »

Olo.. pisze:Ze swej strony, chcę Cię widzieć po 800km trasie z rozkręconym JFK2 czy nawet Herbertem... I nawet tu nie wspominam o podniesionej propie. :shrek:
Ja bym proponował zmierzenie ciśnienia tętniczego ;-)
Coś tam jest, ale to bardziej rzeźba niż sprzęt...
KO10
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maraft1
Posty: 386
Rejestracja: 2011-01-11, 19:51
Znak/ranga: 161CB44
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: maraft1 »

Dziwne tylko to że w jednym piszą to a w drugim przeciwieństwo. Najlepiej poczytaj na forum tematy o tych radiach i będziesz widział opinie użytkowników . Po drugie nigdy ci nikt niestety nie pomoże gdyż każdy radio musi usłyszeć najlepiej sam a każdy chwali swoje.
Uważam żebyś słuchał się Speed, bo miał dwa te radia i pokonał z nimi kawałek kraju a nie sugeruje się czy jest wąsko czy szeroko.
]
Bumelant

Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: Bumelant »

Nie ma co wywoływać wojenki. Każdy z tych radyjek ma swoje plusy i minusy. Prawda jest taka, że i tak kupisz z 5 i zostawisz takie, które Ci podejdzie. Miałem różne i każde z nich wspominam miło. Nie ma idealnego. Mimo wszystko jest to wieczna zabawa i kombinowanie. Ot już takie hobby.
norbi1403
Posty: 20
Rejestracja: 2016-03-15, 19:51

Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: norbi1403 »

no i dupa juz mialem kupic od chalresa Herbercika ale sprzedal, ktory mi go sprzatnal?
Awatar użytkownika
a
Posty: 185
Rejestracja: 2013-03-21, 08:58
Lokalizacja: JO80PW

Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: a »

zycie kolego ;-) znajdziesz inny egzemplarz :-P
Baza:
lincoln I(sp5it)+lp30+spectrum1600
jackson I(sp5it) +dm432mt/sad.master pro+black pirat
Auto:
herbert I(sp5it)+dm432mt+oklahoma
PC122(sp5it)+dm432mt+ss1200
jack(sp5it)+jm+2/U+ss1200
Sprzedam: black pirat(himalaya),telex cb 73, turner jm+2/u
Bumelant

Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: Bumelant »

Otóż to. Nie ma co żałować. Znajdzie się jeszcze lepszy egzemplarz. Czasami warto przeczekać. Powodzenia!
norbi1403
Posty: 20
Rejestracja: 2016-03-15, 19:51

Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: norbi1403 »

Ważne ze wiem jaki model i na co zwrócić uwagę Dzięki chłopaki :sleep: :merygreen:
może podsumujemy temat o co zapytać sprzedawcę przy zakupie Herberta 1 oraz jak możemy go sprawdzić pod względem technicznym mając radiotelefon w ręku :)
Awatar użytkownika
Lagunasnk16
Posty: 976
Rejestracja: 2015-08-13, 22:30
Lokalizacja: Podkarpackie

Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: Lagunasnk16 »

Mając go w ręku możesz posprawdzać jak pracują gałki,przyciski,czy gniazdo antenowe i mikrofonu nie jest uszkodzone warto podłączyć radio do zasilania i zobaczyć czy wyświetlacz jest sprawny ;-)
President Harry III ASC + Konektor Mini 40/Sirio ML145 Power mag + Albrecht CB-250
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Re: Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: Speed »

norbi1403 pisze: jak możemy go sprawdzić pod względem technicznym mając radiotelefon w ręku :)
Odpowiedź padła na poprzedniej stronie:
Hasan-Łódź pisze:Przy Herbecie I należy zwrócić szczególną uwagę na:
1) wyświetlacz - czy wszystko poprawnie się wyświetla, zarówno S/RF jak i nr kanału - nowy wyświetlacz b. drogi i trudno dostępny, regenerowane wyglądają jak kupa ;-)
2) przyciski - czy się nie zacinają, to częsta wada
3) potencjometry - czy nie są krzywe
4) głośnik wewnętrzny - czy nie charczy
5) przestrojenie - czy zostało to zrobione porządnie czy na sztukę - tu wymagana hercmiarka
Niestety takiego sprawdzenia można dokonać najczęściej dopiero po zakupie ;-)
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
Awatar użytkownika
Mayor7
Posty: 1370
Rejestracja: 2009-10-08, 08:48
Lokalizacja: KO01PG

Herbert vs Jackson vs Lincoln

Post autor: Mayor7 »

Ja wolę Jacksona zresztą zawsze wolę Jacksona.
Osobisty tuning sprzętu dla dziewczyn z CB-forum :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”