President Taylor IV

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

President Taylor IV

Post autor: Olo.. »

http://www.cbradio.nl/president/taylor_IV.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

President Taylor IV

Post autor: Hasan-Łódź »

Zamiast RF Gaina mamy bardzo istotny przełącznik modulacji i funkcyjny :D

Mam nadzieję, że będzie działać równie dobrze jak Taylor III.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

President Taylor IV

Post autor: domino.pl »

Na szczęście dołożyli wyświetlacz częstotliwości. Śmiałbym się gdyby ładowarka USB robiła zakłócenia.
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
kuba89
Posty: 15
Rejestracja: 2019-11-11, 21:01

Re: President Taylor IV

Post autor: kuba89 »

Ktoś testował już taylora iv jak ma się w porównaniu do iii? Jestem na etapie wyboru nowego radia i rozważam te dwa modele, cena prównywalna, a ciekawi mnie jak z odbiornikiem i nadajnikiem w nowej wersji
Awatar użytkownika
xomer
Posty: 112
Rejestracja: 2016-04-26, 17:24

President Taylor IV

Post autor: xomer »

Ceny IV i III mówią same za siebie. Zresztą miałem krótko Taylora IV i powiem Ci, że nie ma w nim nic, co mogłoby zachwycić. Mi bardziej odpowiada praca Taylora III, a do tego III lepiej wygląda ;-)
szyms
Posty: 1
Rejestracja: 2019-11-28, 16:33
Znak/ranga: 12

President Taylor IV

Post autor: szyms »

Ja tam zawsze bede przy moim johnsonie II, aczkolwiek Taylora III ma moj znajomy i rowniez sobie chwali. Moim zdaniem trojka to lepszy wybor
kuba89
Posty: 15
Rejestracja: 2019-11-11, 21:01

Re: President Taylor IV

Post autor: kuba89 »

Trafiają się obydwa radia fabrycznie nowe po okazyjnej cenie z jednego ze sklepów dlatego mam mały dylemat. Taylor iii 650 zł lub taylor iv za 690 zl.

W sumie posiadalem taylora iii pozniej taylora iii po modzie i radio mnie zadowalalo w pelni, teraz potrzebuje czegos do drugiego samochodu i jesli taylor iv nie bedzie gorszy to zaryzykowalbym wlasnie jego zakup a testow w internecie niestety zupelny brak ...
Awatar użytkownika
xomer
Posty: 112
Rejestracja: 2016-04-26, 17:24

President Taylor IV

Post autor: xomer »

Na stronie Konektora Taylor IV kosztuje 720,00 zł z VAT, a Taylor III kosztuje 850,00 zł z VAT, więc o czymś to świadczy. Nie ufałbym też przypadkowym sklepom ze zleżałym towarem, a zwłaszcza tym, które oferują najniższe ceny lub jak to nazwałeś "okazyjne ceny". Często są to radia, które leżą już dłuższy czas na magazynach i nawet fabryczne egzemplarze trzeba wysyłać do serwisu np. na strojenie. A co do meritum, lepiej kup TIII.
kuba89
Posty: 15
Rejestracja: 2019-11-11, 21:01

President Taylor IV

Post autor: kuba89 »

Właśnie nie do końca ogarnąłem cenę konektora 850 zł za taylora iii bo wszędzie jest do wyrwania max do 650 zl ... byłem przekonany, że u niego to wersja po tuningu ... jeszcze niedawno to radio przodowalo w rankingach radia do 500 zl :)

Po dzisiejszych rozmowach ze sprzedawcami (wszyscy byli zgodni), że jest to identyczne radio z tym, że taylor iv ma znacznie poprawiony asc
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: President Taylor IV

Post autor: AntekPabianice »

kuba89 pisze:bo wszędzie jest do wyrwania max do 650 zl ...
To sprawdź dostępność w takiej cenie
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
kuba89
Posty: 15
Rejestracja: 2019-11-11, 21:01

President Taylor IV

Post autor: kuba89 »

Jest dostepne w trzech punktach na zamowienie, czas dostawy 3-4 dni, aczkolwiek nie podwazam cen kto jakie ustala ;) bardziej mnie interesowalo porownanie tych dwoch modeli :)
Awatar użytkownika
xomer
Posty: 112
Rejestracja: 2016-04-26, 17:24

President Taylor IV

Post autor: xomer »

Kup jak Ci najlepiej pasuje, nasze zdanie znasz (TIII nowy lub używka w dobrym stanie). A sprzedawcy cóż, powiedzą wszystko, żeby towar się sprzedał ;-)
Awatar użytkownika
SQ9RNU
Posty: 1210
Rejestracja: 2009-05-24, 06:41
Znak/ranga: SQ9RNU
Lokalizacja: SP9

President Taylor IV

Post autor: SQ9RNU »

Kolejne radio nie warte nawet 300 zł.

I w dodatku wyglądem jak z bazaru w Chinach
-=- SQ9RNU -=-
kuba89
Posty: 15
Rejestracja: 2019-11-11, 21:01

Re: President Taylor IV

Post autor: kuba89 »

SQ9RNU pisze:Kolejne radio nie warte nawet 300 zł.

I w dodatku wyglądem jak z bazaru w Chinach
Rozwiniesz z jakich powodow? ;)
Wojak
Posty: 83
Rejestracja: 2014-11-21, 15:51
Lokalizacja: małopolska

Re: President Taylor IV

Post autor: Wojak »

SQ9RNU pisze:Kolejne radio nie warte nawet 300 zł.

I w dodatku wyglądem jak z bazaru w Chinach
Zastanawiam się skąd te ceny za to radio?? Pomijam wygląd i jego gabaryty. Ja swojego Taylora III (używanego) kupiłem w praktycznie idealnym stanie z fabrycznym opakowaniem i kompletem dokumentów za 150,- zł. Tylko Mik jest zmieniony na inny - President, ale bez możliwości zmiany kanałów.
Pierwszy właściciel radia, po zakupie jako nówka sztuka w cenach jak podane wyżej :shock: ewent. do wglądu na ogólnie dostępnym portalu :roll: to kobieta. Radio kupione dla niej przez męża tylko dlatego, że bezobsługowe i po załączeniu ASC w samochodzie jest cisza i spokój :-D Zastanawiałem się czy go nie odsprzedać, ale w czasach kiedy CB wymiera. Na drodze w otwartym terenie nikt nie chce odpowiedzieć, a w mieście po włączeniu ASC mam tzw. "Swięty spokój" stwierdziłem, że niech jeździ w samochodzie, zawsze się może przydać :-D Na koniec co do ceny Taylora III, kwestia umowna, sprzedający dyktuje cenę, kupujący płaci lub nie :-D Suma Sumarum kupujący cieszy się bo kupił extra super wychwalane na forach i w opiniach radio CB, a sprzedający bo zarobił na extra furę, wypasione wczasy, itp. Porównując z praktyki Taylora III do Unidena PC122, Presidenta Wilsona, Yosanów jakie miałem w kilku modelach uważam, że Taylor III to radio standard z duuuuuużo zawyżoną przez sprzedających ceną.
Uniden PC122 + Sirio Titanium 1200 Mag
President Taylor III + Sirio Omega 27 Mag
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”