President Walker ASC

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

ptasznikos
Posty: 67
Rejestracja: 2012-11-20, 13:55
Lokalizacja: Kraków

Re: President Walker ASC

Post autor: ptasznikos »

Tez miałem naście i uważam, ze Twoje założenie jest błędne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

President Walker ASC

Post autor: marekb »

Dlaczego ????? . Przedtem U520 teraz Yosan .Ma być małe im więcej kolorów podświetleń tym lepsze ,koniecznie asc i do tego najlepiej szklana cewka, sirio led i inne ''wzmacniacze sygnału''[nie chodzi o dopały].Antena w poziomie coby zgrywało się z linią auta-dobrze wyglądało.Jak masz na dachu ciężarówki 60 cm helikala to spoko ale zamontuj go jak pisałem powyżej to co z tego będzie, a tak to zaczyna wyglądać na drodze.
ptasznikos
Posty: 67
Rejestracja: 2012-11-20, 13:55
Lokalizacja: Kraków

President Walker ASC

Post autor: ptasznikos »

Po prostu są radia bez ssb które bardzo dobrze pracują w am-ie, jak również są radia z ssb które w am są delikatnie mówiąc słabe.
Ale, żeby nie było, tez wole stare radia niż nowe plastikowe wynalazki. Nie zgadzam się tylko z teoria co do ssb.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

President Walker ASC

Post autor: AntekPabianice »

To jest temat o Walkerze, a nie o radiach starych, xz z SSB.
O starych/nowych jest już temat:
http://www.cb-forum.pl/viewtopic.php?p=331684#p331684" onclick="window.open(this.href);return false;
Proszę nie kontynuować już tutaj dyskusji i nie zaśmiecać tematu.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
mielcarz
Posty: 55
Rejestracja: 2013-03-13, 17:44
Lokalizacja: RZ

President Walker ASC

Post autor: mielcarz »

Prawie dwa lata - ale będzie wykop :D

OK, AM w moim Walkerze ogłuchł. Poczytałem i zakupiłem nowy filtr. Otworzyłem radyjko i stary filtr to CQ S455 HTc:

Obrazek

Zaciekawiły mnie dodane kabelki na płytce:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moja lutownica nie ogarnęła tematu, więc oddałem do miejscowego serwisu. Pan z serwisu wymienił filtr wystroił i powiedział, że jest dodany jakiś przekaźnik (chyba te kabelki), ale nie wie po co. Radio dostroił na koniec i załączył wyniki:

Obrazek

Może ktoś powiedzieć po co te dodane kabelki i ocenić parametry radyjka przed strojeniem i po? Dodam, że otwierając radio osobiście zerwałem plombę Sinadu z Częstochowy.
mielcarz
Posty: 55
Rejestracja: 2013-03-13, 17:44
Lokalizacja: RZ

Re: President Walker ASC

Post autor: mielcarz »

(...), nikt nie czyta. Idę zapytać na elektrodę :)
Ostatnio zmieniony 2018-08-28, 15:46 przez AntekPabianice, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wulgaryzmy
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”