President Walker ASC

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

wojteketjow
Posty: 150
Rejestracja: 2014-01-20, 18:48
Lokalizacja: Wrocław

Re: President Walker ASC

Post autor: wojteketjow »

Krzysiek895 pisze:Wkleiłem posta Mieszko91 a poniżej mu na niego odpisałem, żeby było wiadomo o co chodzi. Masz to na poprzedniej stronie wystarczy spojrzeć.
Pozdr :-)
Lekko się to już przeterminowało, ale gwoli ścisłości to trzeba było nie wklejać tylko zacytować i wszystko byłoby jasne.

Nikt nie będzie czytać wątku od początku tylko po to, żeby odróżnić Twoje wypowiedzi od wypowiedzi innych forumowiczów przez Ciebie wklejonych. :-/
Walker mod. Konektor + Megawatt 4000 + FireStik FL-3 + Sirio T-3 27 + KONEKTOR MINI 40
był: Teddy, Megawatt 3000, AS 100
bartus8
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-23, 21:49

Re:

Post autor: bartus8 »

LOHEN pisze:Warto.
Witam!Jak by można to przybliżcie to-warto.Mam zamiar tuningować .
Pozdrawiam :-P
Awatar użytkownika
Szturman
Posty: 82
Rejestracja: 2014-08-24, 11:50
Lokalizacja: RADOMSKO

President Walker ASC

Post autor: Szturman »

Jeździł ktoś z tym radiem,w astrze h 1.7cdti 100km ?
było Yosan Turbo 3031/President Harry 3/Yosan 120 Pro
jest Lafayette Ermes Pro(poprawione ASQ) + Sirio Omega 27 Black Mag 125/Sirio ML-145
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

President Walker ASC

Post autor: Olo.. »

Jeździłem dwoma Astrami 1,3 cdti...

W jednej filtry poległy...Jednak mi radio nie podeszło. Dla mnie bardzo kiepskie.
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
Szturman
Posty: 82
Rejestracja: 2014-08-24, 11:50
Lokalizacja: RADOMSKO

President Walker ASC

Post autor: Szturman »

Czyli u mnie,pewnie też polegną.
było Yosan Turbo 3031/President Harry 3/Yosan 120 Pro
jest Lafayette Ermes Pro(poprawione ASQ) + Sirio Omega 27 Black Mag 125/Sirio ML-145
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Re: President Walker ASC

Post autor: Speed »

Szturman pisze:Czyli u mnie,pewnie też polegną.
Nie przekonasz się jeżeli nie sprawdzisz ;-)
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
Awatar użytkownika
wybitny2
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-25, 10:34
Lokalizacja: Entuzjasta nowych technologii

President Walker ASC

Post autor: wybitny2 »

Polecam President Walker ASC po tunigu w konektor , miałem porównanie kolega ma standardowe radyjko ,moglem odsłuchać oba radia ,zdecydowanie polecam po tuningu w konektorze . Miałem antenę 70 cm magnesową ,antena zbierała wszystkiego rodzaju zakłócenia i zasięg bieda , teraz mam antenę president indiana zamontowaną na stale = zero zakłóceń i zasięg się poprawił .
Gaten
Posty: 145
Rejestracja: 2008-12-13, 00:02
Lokalizacja: Sanok

President Walker ASC

Post autor: Gaten »

Tak z ciekawości,jakiej pojemności kondensator założyli do ASC ?
Gaten
Walker-Sirio Turbo 3000-NM-500e
JFK,Indiana,Santiago 600 na zapasie
Awatar użytkownika
wybitny2
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-25, 10:34
Lokalizacja: Entuzjasta nowych technologii

Re: President Walker ASC

Post autor: wybitny2 »

Gaten pisze:Tak z ciekawości,jakiej pojemności kondensator założyli do ASC ?
przykro mi kupiłem nowe na gwarancji ( po co się dowiadywać jaki kondensator założyli ,wystarczy skorzystać usług konektora) wiec choć bym chciał to i tak nie pomogę. ASC działa tak jak powinno ,fakt zbiera mniej niż manualnie, manualnie trzeba się wsłuchiwać w rozmowę bardzo . To moje ostatnie radio innego nie kupie i nie żałuję wydanej kasy na tuning.
Awatar użytkownika
wybitny2
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-25, 10:34
Lokalizacja: Entuzjasta nowych technologii

President Walker ASC

Post autor: wybitny2 »

Wymienione dwa filtry pośredniej różnica taka ze jeśli ktoś mówi z dalszej odległości to lepiej go słychać ,mniej szumów a dalsza rozmowa czystsza jest i poprawiła się selektywności. zwiększenie głębokości modulacji ,każdy się pyta z czego nadaje ze tak głośno lecę ,w mieście każdy myśli ze jestem blisko tej osoby z która rozmawiam . jestem bardzo zadowolony z uslug konektora , inne serwisy kroją za swoje usługi jeszcze bardziej a nie widziałem żeby wymieniali filtr I p.cz. na lepszej jakości filtr kwarcowy 10.695 KNKTR.
Gaten
Posty: 145
Rejestracja: 2008-12-13, 00:02
Lokalizacja: Sanok

President Walker ASC

Post autor: Gaten »

Właśnie kiedyś skorzystałem z ich usługi i między innymi poprosiłem o sprawdzenie ASC no i niestety go spieprzyli dlatego spytalem o wartość kondensatora jeśli był wymieniany. ASC było takie jak w fabrycznym radiu przed wizytą w Sinad, nie dało się go używać. Wymieniłem kondensator na taki jak powinien być i jest ok dlatego ciekawi mnie jaki jest u Ciebie, trudno gwarancja to gwarancja.
Gaten
Walker-Sirio Turbo 3000-NM-500e
JFK,Indiana,Santiago 600 na zapasie
Awatar użytkownika
wybitny2
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-25, 10:34
Lokalizacja: Entuzjasta nowych technologii

Re: President Walker ASC

Post autor: wybitny2 »

Gaten pisze:Właśnie kiedyś skorzystałem z ich usługi i między innymi poprosiłem o sprawdzenie ASC no i niestety go spieprzyli dlatego spytalem o wartość kondensatora jeśli był wymieniany. ASC było takie jak w fabrycznym radiu przed wizytą w Sinad, nie dało się go używać. Wymieniłem kondensator na taki jak powinien być i jest ok dlatego ciekawi mnie jaki jest u Ciebie, trudno gwarancja to gwarancja.
ASc wiadomo ze nie ważne jak by go nie zrobili nie zadziała tak jak na manualu , sprawdzając wychodzi ze jest dobrze ,jeśli go wyłączę to słychać stacje te które znajdują się dalej ale trzeba się wsłuchiwać. Porównując kolegi ASC w standardzie i swoje uważam ze konektor wykonał to w poprawny sposób. Być może twój przypadek to odosobniony przypadek ,ja sobie chwale ta firmę i nie żałuje że zakupiłem to radio po tuningu w konektor.
Gaten
Posty: 145
Rejestracja: 2008-12-13, 00:02
Lokalizacja: Sanok

President Walker ASC

Post autor: Gaten »

To już chyba kwestia zestawu, ASC lubi długie anteny i nie mam problemu z dalszymi stacjami bo Turbo 3000 daje mi wystarczający zasięg. Sprawdzam często co wycina ASC i po wyłączeniu przy silnym sygnale na esmetrze słyszę tylko szumy i zakłócenia i tego oczekuję od ASC.
Gaten
Walker-Sirio Turbo 3000-NM-500e
JFK,Indiana,Santiago 600 na zapasie
Awatar użytkownika
wybitny2
Posty: 11
Rejestracja: 2016-09-25, 10:34
Lokalizacja: Entuzjasta nowych technologii

Re: President Walker ASC

Post autor: wybitny2 »

Gaten pisze:To już chyba kwestia zestawu, ASC lubi długie anteny i nie mam problemu z dalszymi stacjami bo Turbo 3000 daje mi wystarczający zasięg. Sprawdzam często co wycina ASC i po wyłączeniu przy silnym sygnale na esmetrze słyszę tylko szumy i zakłócenia i tego oczekuję od ASC.
Dziś sprawdzałem dokładniej asc ,działa tak jak u ciebie więc dalej twierdzę że konektor dobrze poprawił asc. Mam antenę 1250 helikalna zamontowana na stałe.
marekb
Posty: 880
Rejestracja: 2016-01-13, 21:30

President Walker ASC

Post autor: marekb »

Kupisz kiedyś naprawdę dobre radio ,i sam będziesz zdziwiony czym się zachwycałeś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „President”