Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Tutaj podajemy linki - adresy stron, ogłoszeń ze sprzętem CB, KF, UKF w okazyjnych cenach (automatyczne czyszczenie nie aktywnych tematów, po 7 dniach) .

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Piotrek-Bytom
Posty: 2142
Rejestracja: 2011-05-28, 13:02
Lokalizacja: Bytom JO90KI

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: Piotrek-Bytom »

Polecam :-) kpo dx5000 działa super :hopla:
Fobek
Posty: 295
Rejestracja: 2015-04-28, 12:27
Znak/ranga: SP6GIY
Lokalizacja: Opole JO80XQ

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: Fobek »

Zakupiłem antenę OUT-250-F otrzymałem następnego dnia, naprawdę sprzedawca z podejściem profesjonalnym, szybko i sprawnie. Polecam wszystkim int. KONEKTOR!
FT-950, FT-897D, FT-8900R, KG-UV950P
oraz MD-100, MD-200 i wiele innych zabawek
Awatar użytkownika
Bodvar
Posty: 348
Rejestracja: 2014-07-09, 21:49
Lokalizacja: JO71MD

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: Bodvar »

Kolejny udany zakup w KONEKTORZE
ochkarol
Posty: 113
Rejestracja: 2015-05-07, 08:26
Lokalizacja: Lublin

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: ochkarol »

I ja potwierdzam szybkie i sprawne zakupy.
Godna plecenia elastyczność i czas wysyłki.
Oczywiście polecam :-)
kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli niż ubrać po jej myśli
Bumelant

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: Bumelant »

Witam

Zakupiłem u Pana Przemka radio Lafayette Atena po tuningu V2. Transakcja przebiegła szybko i profesjonalnie. Porządnie zapakowaną paczkę otrzymałem już następnego dnia. Szczerze polecam sprzedającego oraz radyjko - działa znakomicie - o klasę lepiej od mojego poprzedniego M-Techa. W przyszłym miesiącu z pewnością "zgłoszę" się ponownie do Konektora po porządną antenkę helikalną :shock:
Awatar użytkownika
spinnaker
Posty: 242
Rejestracja: 2014-02-26, 09:27
Lokalizacja: Białystok

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: spinnaker »

Szybko i konkretnie, bardzo dobrze zapakowana antenka. Dzięki!
JFK II V1 by Konektor / Harry III V2 by Konektor
Omega 27 / Titanium 1400
RSN4001A / ESP-12 / HFS-12
kapitan07
Posty: 1
Rejestracja: 2015-05-22, 23:29

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: kapitan07 »

Transakcja błyskawiczna, z tych co to dają 100 % satysfakcji. Przedmiotem pożądania (i zakupu) była antena sirio turbo 1000 z podstawą mag 145 Pl oraz akcesoria dodatkowe. Wszystko pancernie zapakowane, sprawne i działające, w przeciągu 2 dni jest u mnie w domu (i na aucie). Tak nawiasem mówiąc sirio turbo 1000 po presidencie misouri to jak z opla do mercedesa (co słychać, widać i czuć).
Dziękuję za transakcję i oczywiście szczerze polecam Konektora wszystkim kolegom :-D
Awatar użytkownika
Krzysiek_OGI
Posty: 7
Rejestracja: 2014-10-31, 22:39
Znak/ranga: SP7OGI
Lokalizacja: Łódź, Stryków

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: Krzysiek_OGI »

Wielkich zakupów to ja nie zrobiłem ale, rabat, pomoc, bonus ...
Banan na twarzy - pełne zadowolenie... :lol: :mrgreen: :lol:
Pozdrawiam, Krzysiek.

Człowiek inteligentny wierzy tylko w połowę tego co słyszy, geniusz wie która połowa to prawda
Awatar użytkownika
zylc-i
Posty: 48
Rejestracja: 2013-11-18, 17:07
Lokalizacja: Ostrów Maz

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: zylc-i »

Dziś odebrana kolejna przesyłka. Było już kilka radyjek, garść anten, dużo kabli i nieco gadżetów. Nigdy żadnych problemów czy to z zakupem czy usługą, zawsze można było liczyć na pomoc i cierpliwość. Pozdrawiam bardzo serdecznie ekipę Konektora!
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: SP9 »

we wtorek kupiłem i wpłaciłem kaske a w środę popołudniu odebrałem paczkę - szybko i solidnie jak zawsze - polecam
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
leszek43
Posty: 2
Rejestracja: 2015-05-14, 17:51

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: leszek43 »

Nie dawno miałem na gwarancji radio w serwisie Konektora ( Yosan 3031 po tuningu ) u Hasana. Rozmawiałem telefonicznie z serwisantem p. Kamilem odnośnie usterki i regulacji p. Kamil udzielił mi wyczerpujących profesjonalnych odpowiedzi na nurtujące mnie wątpliwości . Po odbiorze radia od kuriera po naprawie radio działa rewelacyjnie GORĄCO POLECAM !!!!! serwis Konektora no i p.Kamila i jak mówi my lubimy to robić ku zadowoleniu użytkownikom CB.
leszek43
Posty: 2
Rejestracja: 2015-05-14, 17:51

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: leszek43 »

Witam

Po raz kolejny robilem zakupy u Przemka tym razem radio AT6666 dlugo sie zastanawialem nad zakupem ale pracownicy z Konektora rozwiali moje obawy przed zakupem w/w radia wszystkim ktorzy sie wachaja Goraco polecem to radio i oczywiscie profesjonalna obsluge szybko sprawnie popoludniu zamowienie na drugi dzien w poludnie radio juz w u mnie nic dodac nic ujac POLECAM KONEKTORA .
Awatar użytkownika
rokefeler27
Posty: 945
Rejestracja: 2013-08-11, 21:07
Znak/ranga: 161CBF152
Lokalizacja: JO90LE

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: rokefeler27 »

Mega szybka wysyłka.Jednego dnia zamówiłem a następnego przed południem paczka była już u mnie.
Co tu dużo pisać jak zawsze pełen profesjonalizm.Polecam sklep Konektor.
CRE 8900 Konektor+ Konektor Mini 40/SG CB 1000/T 5000 + Maas KM 510 + nokia sp3
Było: Taylor III, Realistic Trc 474, Harry III i V2,Legend III,Anyton Smart,Walker,SS 3900N, Sunker Elite Three,Johnny II, ML-145,Solarcon A-108,Omega 27, AS 100, Turbo 3000 ktoś pożyczył i nie oddał
Mike44
Posty: 9
Rejestracja: 2015-05-28, 22:55
Lokalizacja: Legnica

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: Mike44 »

Szyba wysyłka, paczka dobrze zapakowana, super kontakt, radyjko (AnyTone Smart) działa wyśmienicie :)

Dzięki jeszcze raz :bravo:
AnyTone Smart tuning KONEKTOR
SIRIO ML145
DF 2462
Awatar użytkownika
zygiboos
Posty: 25
Rejestracja: 2012-03-22, 20:22
Znak/ranga: webmaster

Komentarze do zakupów w sklepie int. KONEKTOR

Post autor: zygiboos »

Już z trzecim samochodem podjechałem do KONEKTORA :) Tym razem w moim Mesiu zamontowaliśmy Yosana 3130 Turbo + SAMLEX RF gain + antenę Yosan Platinium 1000 by SIRIO. Po raz kolejny przekonałem, się jak elastyczna na potrzeby klienta jest to firma, oraz że z naprawdę przyzwoitym sprzętem można zamknąć się w przystępnej kwocie.

Zestaw po małych poprawkach działa sprawnie i komfortowo - zgodnie z moimi oczekiwaniami. Zarówno radio jak i antenę udało się świetnie dopasować i to nawet do kolorystyki samochodu. Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas w obie soboty - będę polecał i na pewno wrócę :hopla:
Radio: President Harry III ASC, Antena: SIRIO Triflex, Pojazd: Ford Mondeo ST220.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne uwagi - okazje”