Łączność lokalna mobil-mobil

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

koszmar

Post autor: koszmar »

Jeśli mało zrozumiałe, to skąd przekonanie, że piękne. Europa to nie problem, każdej wiosny i lata... Druga półkula, to piękne... :->

edit:

Teraz na 10m słychać prawie wszystkie kierunki.
Awatar użytkownika
jerzys
Posty: 120
Rejestracja: 2012-11-21, 22:26
Lokalizacja: Kraków , KO00AC

Post autor: jerzys »

Jestem nowy czyli powiem Dzień Dobry Wieczór ;) w końcu nie wiadomo kiedy to pójdzie ;)
Czytam te opinie o propagacji i mi się womitować chce . Dla mnie laika jest zrozumiałe, że jak ktos mówi o"propagacji" to ma na myśli te odpowiednie warunki etc.
Paru mondralińsich co ma "wiedzę" przechwala się i stara sie zdezawuować zapał "nowych'
To przypomina mi sytuację kierowcy co myśli, że każdy kierowca jadący wolniej od niego to ... wołowa a jadący szybciej to idioci. Mam nadzieję, że się nie zrażę.Co najwyżej zostanę na 19# i nie kupię nic na stacjonarkę. Bo kłótni mam juz dość na CB 19#
Nie wywołuj wilka z lasu.
Mobile: Lafayette Atena + Midland ML_145,Santiago 1200 + Densei EC-2002 (Tuning Konektor)
Baza Intek HR-5500 , Sirio GPE 27 5/8 ,Densei EC-2002 (Tuning Konektor)
Awatar użytkownika
JAROCE
Posty: 1513
Rejestracja: 2010-05-06, 16:14
Lokalizacja: Sosnowiec / JO90OG

Post autor: JAROCE »

jerzys, jak rozumiem ktoś ci już nacisnął na odcisk i teraz wszystkich mierzysz swoją miarą a to bardzo źle.

PS. słabo czytasz skoro witasz się w dziale " nasze łączności " i to jeszcze w temacie kolegi.
mobil: Uniden PC-122/Santiago 1200/Motorola RSN 4001A
baza: Kenwood TS-480/Sirtel BSA-601A /New Spacelab 5λ8/Power xbox
Awatar użytkownika
sp9le
Posty: 469
Rejestracja: 2011-09-14, 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: sp9le »

Kolejny górnik postów :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lokalne”